reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
No widać że twój Wiktorek jest też rozbrajająco pogodny! Fajnie mieć śmieszka, twoja mała też na pewno taka będzie. A muminków jeszcze nie przerabialiśmy, trzeba będzie kiedyś sprawdzić.

Pati - powodzenia w staraniach, jak już wam się uda to mi zdradź receptę na córeczkę! ;D chociaż Wasilewski mi powiedział że mi powie, bo sam ma 2. :) ale na razie nie możemy planować dzidziusia, jest za wcześnie po przeszczepie a być może będziemy mieć tylko Wika,niestety takie są skutki silnej chemioterapii. Kiedyś myśleliśmy nawet o adopcji, więc kto wie? ale na pewno bym nie chciała aby mój synek był jedynakiem, jak ja, nawet nie ma się z kim pokłócić :) I nie tracę nadzieii na kolejne nasze baby. Zresztą jedno już jest i należy się nim cieszyć, przeglądałam dziś forum na naszymbocianie - tam dopiero są problemy i zmagania, mam wiele szacunku dla par walczących o dziecko, mamy też przyjaciół z tym problemem, sami też przerabialiśmy pewne kłopoty na własnej skórze.
Refleksyjnie się porobiło... taki dzień
 
Paris pisze:
Pati26 pisze:
Ogólnie zaczynamy z męzem starania o córeczkę ;D ;D ;D
Łykam od miesiąca Folik, ograniczyłam papieroski a teraz do dziela................. :p :p :p
Gdybyście nie mogli sobie poradzić to zadzwoń :D


;D ;D ;D ;D ;D ;D............ ciekawe co Melcia na to ;)

Dzieki mamusie za wsparcie ;) :D
A jesli chodzi o sposoby na poczecie coreczki, to męża dziadek który apropos ma 3 corki powiedzial ,ze jak je babci machnąl
;) to damski kapelusz ubrał....... :p :p :p ;D ;D ;D...........dziadek wygral tym tekstem, dodam ze ma 88 lat :o
 
Pati26 pisze:
A jesli chodzi o sposoby na poczecie coreczki, to męża dziadek który apropos ma 3 corki powiedzial ,ze jak je babci machnąl
;) to damski kapelusz ubrał....... :p :p :p ;D ;D ;D...........dziadek wygral tym tekstem, dodam ze ma 88 lat :o

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
zx tego co wiem do zaplodnienia musi dojsc przed jajeczkowaniem, bo plemniki potencjalnie "zenskie" sa silniejsze i dluzej wytrwaja , a te "meskie" to slabasy i szybciej gina
u nas to sie sprawdzilo, u wielu znjaomych pra rowniez ;D
 
Pati26 - pozdrowienia dla dziadka ;D ;D ;D ;D ;D no nie moge co za tekst ;D :D :D :D

Kariwiw - Muminki sa calkiem w cipke jakby to moja siostra licealistka powiedziala ;D

A jesli chodzi o sposob na dziewczynke, to trzeba poprostu robic ja zupelnie inaczej niz robilo sie chlopca i tyle ;D ;D ;D Nam tak wyszlo ;D
A tak zupelnie serio, to u nas tez sie potwierdzilo to o czym napisala olji :) I jeszcze podobno meskie sa poprostu szybkie i dlatego chlopca mozna zrobic od jednego celnego strzalu ;D a damskie sa wolniejsze ale wlasnie dluzej sie trzymaja w organizmie - dlatego dziewczynkom sprzyjaja maratony ;D
 
troche mnie nie bylo..ale zalatana bylam ...
na egzamin udalo mi sie dotzrec...normalnie cud...i tak mialam pecha bo zle zadanie przepisalam z tablicy, naszczescie facet byl w porzadku i dal mi chociaz punkty za liczenie
ja nowej forumowiczki wutac nie musze bos ie juz znamy:)
zyczonka dla solenizantow i powodzenia w staraniach o dziewuche!!!
a moj maly nauczyl sie stac, tzn zaczal podciagac sie tak w lozeckzu ze juz swobodnie staje na nozki:) zaraz fotki zreszta wkleje:)
 
Metoda sprawdzona z naszym chłopcem trafiona w samą owulację - metoda całkiem w cipkę !!! :):):) dobre hasło muszę je dalej puścić Wanda.

Natalya to masz zdolnego syneczka, szybko stanął na nóżkach, brawoooo!

Pati mój dziadek też ma 3 córki, muszę go podpytać. ;)
 
[quote ]I jeszcze podobno meskie sa poprostu szybkie i dlatego chlopca mozna zrobic od jednego celnego strzalu ;D a damskie sa wolniejsze ale wlasnie dluzej sie trzymaja w organizmie - dlatego dziewczynkom sprzyjaja maratony ;D

heheheh.................. :D :D :D :D..........prawda u nas z tego strzału urodził sie Franio.....hihih

A tak serio to Olji ma rację - dziewuchę trza robic przed jajeczkowaniem; ja już myslałam, że jest po jajeczkowaniu i....... jest chłopak, wiec przed to sie dziewuszka "zagnieździ"  ;D
Jak się zdecydujemy na drugie to własnie tak bede celować, przed ....heheh

 
Cześć
Widzę, że nie tylko ja zaczynam starania o baby. Tylko ja nie wiem czy chcę chłopca czy dziewczynkę Mam dziewczynkę, ale chciałaby, teraz jeszcze jedną dziewczynkę, żeby Misiunia miała siostrę niewiele młodszą od siebie, a potem chłopca, bo to chyba fajnie jest mieć syna. Tylko nie wiem co mężuś na to. Tzn. on chyba chce synusia już teraz ;D
 
reklama
arabella - widzę, że plany co do powiekszenia rodziny ambitne ;).....ja nie jestem do końca zdeklarowana co do ilości dzieci ;) trójka to jest wyzwanie.... ale sama mam jeszcze 2 rodzeństwa i powiem ci, że póxniej jest extra......jak dzieci dorosna to sie niezła ekipa robi i w domu jest super atmosfera.....
 
Do góry