reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

JJ ja też mam dwóch braci. Zawsze chciałam mieć dużo dzieci. Marzyłam o trzech chłopcac i dziewczynce. Teraz, jak już poznałam uroki macierzyństwa, mogłabym mieć jeszcze pięcioro! No, ale tak realnie to chociaż jeszcze dwójkę! Mój mąż ma 7 rodzeństwa! Wszyscy są dorośli i każdy z nich ma co najmniej troje dzieci!
 
reklama
.....no to mnie przebiłaś z tym rodzeństwem..... :) ;)

a tak serio to życzę szybkiego zafasolkowania wszystkim , które sie straja i na to czekaja.........

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
 
arabella - witam sie z Toba, bo jeszcze nie mialam przyjemnosci ;D No i z iloscia rodzenstwa to mnie rozbroilas i jeszcze z tym ze kazdy ma jeszcze 3 swoich dzieci ;)
No ale jak sa jakies swieta to bankrut z prezentami... hehehe, a jak np przyjecie komunijne zorganizowac to od razu w operze chyba ;D ;D Ale przynajmniej macie fajnie i wesolo ;D
 
Wanda - nie jest tak źle, bo właściwie mamy kontakt na codzień tylko z trójką rodzeństwa męża (plus 3x3 dzieci)!
 
Sopran pisze:
Dzięki za powitanie! :)
Melanie- czy ty bywasz w Multikinie w środy? Bo tak mi się kojarzysz, że parę razy Cię tam widziałam..

taaaaak
bywam ;D ale ostatnio nie za często
a gdzie można Ciebie zobaczyć? Może Cie pamiętam ::) ;D
 
ee mel jak to nie za czesto??? ja cie praktycznie zawsze widze...a ktos wybiera sie w ta srode?? ja dostalam z geant darmowy bilet do wykozystania do konca marca:)
 
Melanie pisze:
Pati26 pisze:
Paris pisze:
Pati26 pisze:
Ogólnie zaczynamy z męzem starania o córeczkę ;D ;D ;D
Łykam od miesiąca Folik, ograniczyłam papieroski a teraz do dziela................. :p :p :p
Gdybyście nie mogli sobie poradzić to zadzwoń :D


;D ;D ;D ;D ;D ;D............ ciekawe co Melcia na to ;)

będę musiała pokochać Twojego męża ;D


hehehe - no nie moge z tego dialogu ;D ;D ;D
jestescie niemozliwe - a raczej niemozliwi, bo Paris to chyba nick meza Mel, tak ???
 
reklama
Do góry