reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej !

Zgadzam sie , ze w sumie wiek nie robi... ;) Jak sie czlowiek ma dogadac to i tak sie dogada :) W kazdym razie chodzilo mi o dzieciaczka - ten sam wiek, itp... mam kolezanke, ale jej coreczka jest starsza od mojego bąbelka, i .. no niestety, nie pobawia sie razem, a chcialabym aby Mati mial kogos w swoim wieku :)

Co do mrozow, to tragedia, wczoraj prad wysiadl mi w domu, po naprawie juz zadnego grzejnika nie wlaczylismy z mezem, i takim sposobem wyladowalismy u moich tesciow na kilka dni, dopoki te mrozy nie mina... I kurcze, lubie swoich tesciow, ale.. juz mam dosyc ;)
 
reklama
Dzien doberek

Wczoraj ok 19 nasze kaloryfery zaczely sie robic zimne...Ale mialam wizje. Juz Jagodke ubralam do spania cieplo. I awaryjnie zaczelam grzac gazem. Ale o 20 znow byly gorace. Qrka, to bardzo zle miec tylko jedno zrodlo ciepla i byc od kogos zaleznym. Nie ma to jak kominek we wlasnym domku ;)

Zima ma podobno pociagnac do konca stycznia. Dobrze ze juz 24 bo jak lubie zime - tak mam jej juz dosc.
 
Wiecej zdjec maluszka jest w watku galeria sierpniowych dzieciaczkow.

Z tym grzaniem, tesciami, uzaleznieniem od kogos, itp.. to jest troszke dziwnie, ale o tym moze kiedys indziej, ....

Trzymajcie sie cieplo w te mrozne dni ...
 
Acha
Poprosze o sugestie dot krzeselek do karmienia. Jakie macie lub mialyscie??? Chodzi mi o plastikowe, bo drewniane mam ale potrzebuje skladane do kuchni. Aby zajmowalo jak najmniej miejsca. Poleccie cos dziewczyny...
 
ja tez mam pytanie.. od kiedy malego sadzac w takim krzeselku ? ...Moj czasami siedzi bez podtrzymywania, ale lekko gibie sie na boki... czy juz mozna ? ...
 
Witajcie

Jakos te mrozy odebrały mi chęć pisania....

MK znajomi maja plstikowe krzesełko z ikei - podobno lekkie i funkcjonalne, składa się raz dwa i mozna wszędzie zabrać....mieli zesoba na sylwestra.... ale to tylko opinie "ze słyszenia", bo mi doswiadczeń w tym temacie jeszcze brak....


a witam Rosska bo chyba nie miałysmy okazji....
 
Witam cieplo w ten mrozny dzionek
Mk my na razie tez mamy drewniane krzeselko dla Iguni wiec w temacie skladanego plastikowego krzeselka nie pomoge.
Rosska ja mysle ze powinnas jeszcze poczekac z sadzaniem Mateuszka w krzeselku tym bardziej ze jeszcze nie siedzi stabilnie takie jest moje zdanie.
 
Rosska ja mysle ze juz mozesz go w takim krzesle posadzic. One maja regulowane oparcie. Wiec jesli  uzywasz lezaczka to mniej wiecej jest tak samo....Mozna je ustawic na bardziej lezaco. I przypiac pasami.
Moja tez nie umie siedziec i nie wiem czy bedzie umiec...Co ja posadze podtrzymujac pod paszkami to ona juz stoi. A jaka ma wtedy mordke uradowana. I nie daje sie z powrotem posadzic. Chyba jej sie etapy poprzestawialy... ;D
 
reklama
mkkafe pisze:
Acha
Poprosze o sugestie dot krzeselek do karmienia. Jakie macie lub mialyscie??? Chodzi mi o plastikowe, bo drewniane mam ale potrzebuje skladane do kuchni. Aby zajmowalo jak najmniej miejsca. Poleccie cos dziewczyny...

ooo ja tez chętnie skorzystam z rad
chciałabym takie "wypasione" ;D

Pati j
ak po szczepieniu? Nie zemdlałaś?

Dagcej milion buziaków dla Zosieńki z okazji pierszego roczku !!!

 
Do góry