reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

mkkafe pisze:
Dziewczyny, kiedy przestaja po porodzie wypadac wlosy?? Bo ja juz nie pamietam. Ale jestem bliska sciecia sie na zapalke. Wiec jesli mi powiecie ze jeszcze 2 miesiace to sie chyba zetne. Wszedzie sa moje czarne k laki...w llozeczku, w wanience, w rekach /Jagodzinki...Na jasnej podlodze...wszedzie je widze...


ja tez już pier..ca dostaje z tymi kłakami
codziennie odkurzam i codziennie jest ich masa na pościeli, na Parisce, na podłodze, na podręcznej pieluszcze, na kocyku Pariskowym.....
>:D >:D >:D


ale nie zetne 100 %
 
reklama
Dzień babci i dziadka będziemy obchodzic dopiero za rok.

Dzisiaj teść nam wyciął numer i wioząc teściową z niespodziewaną wizyta miał wypadek. TIR go niechcacy zepchnal z drogi ... Na szczęście na siniakach i kilku szwach sie obeszlo, ale samochod do kasacji. Więc weekend należał do tych bardziej ekscytujących. Do jutra mam teściów na głowie, tak na wszelki wypadek zostali gdyby, jakieś dolegliwości jednak wystąpiły.

MK łączę się w bólu w zasoplowanych oknach. My mamy w kuchni i pokoju przeznaczonym na dziecięcy, narozne okna całkiem spore i w tej chwili ściany wokół okna pokryły się szronem ... Trochę się wkurzam, bo za okna developer sobie sporo policzył i mieły byc super hiper a teraz mam w domu dodatkową lodówkę. Kaloryfery mogę odkręcic na maksa a i tak kuchni i jednego pokoju nie nagrzeje.

Wypadające włosy to chwilowo nie moje zmartwienie, sa na tyle krótkie, że ich nie widzę :)
 
Hello
pomine powitanie " o jak zimno"
Wiecie co? Rano u nas na osiedlu wszystkie autka staly i mialy pootwoerane maski. Biedni kierowcy, cos tam w nich grzebali. A autka nic. Sasiad z mieszkania obok chyba ladowal akumulator bo z domu po schodach kabelek do autka sie cignal....No chyba ze ogrzewall farelka..jak ten z tv ;D Nasz Akcencik niezawodny byl, odpali za pierwszym razeml, mezus byl z niego bardzo dumny ;D Zal mi tylko Agatki - ze musiala dzis isc do przedszkola. Ale dzis koncert dla babci i dziadka w przedszkolu - wiec wyszlifowana w biala bluzeczke w podskokach tam leciala.

 
u mnie -26, tez mam problem z oknami i kalafiorami - sa letnie, w lazience wrecz zimne, a okna przy ramie oblodzone, a tez niby mialy byc dobre. Juz byly buraki ze spoldzielni i kogos przysla. No i dokupili (dopiero dzis) wiecej ciepla w KPC-u. Na razie Stasia schowalam w sypialni i wlaczylam mu grzejniczek. W nocy za to odchodzilo tulenie do meza ;D zeby sie rozgrzac. Podobno takie mrozy maja byc do srody.
 
Ale mroz brrrrrrrr u nas w domku pomimo ze kaloryfery gorace to i tak zimno :( w weekend mialam zjazd wiec praktycznie cale dnie spedzalam na uczelni, nie pamietam kiedy tak przemarzłam tylko sie cieszyc ze nie bierze mnie zadne przeziebienie.
Olij zdrowka dla Matysi a dla Ciebie jak najwiecej sily !!!!!!!!!!! trzymamy kciuki za Was
Wronka spoznione zyczonka imieninowe  :-* :-*
Mk ja tez ciagle mam problem z wypadaniem wlosow byl moment ze juz bylo dobrze i teraz znowu wypadaja juz nie wiem jak temu zaradzic probowalam na to wielu specyfikow i nic nie pomaga.
Asioczek faktycznie mieliscie weekend pelen stresujacych wrazen.
My w srode nie piszemy sie do kina :( Iga zostaje z babcia a ja musze pozalatwiac pare spraw takze sie nie wyrobie a szkoda bo fajnie byloby sie z Wami spotkac.
Pozdrawiam i milego dzionka zycze!!!!!!!!!!!
 
Cześć laseczki ;D
Właśnie dzwoniłam do mojej spółdzielni mieszkaniowej, kaloryfery mam letnie od czwartku, woda gorąca jest tylko z nazwy, bo leci ledwo ciepła w kranach :mad: Pani ze stoickim spokojem mi odpowiedziała, że dzisiaj już powinno być cieplej :mad:
Buuuuu, jest mi zimno.
 
u mnie kaloryfery gorace i co dzinwne w sypialni mamy stare drewniane okno a jest okropnie cieplo ze tzreba przykrecac kaloryfer zimno jest tylko w kuchni bo tam okno to tragedia...w kazdym razie u mnie cieplo
wczoraj mielismy fajny wieczorek..a moja mam sie na nas obrazilo ze niby tak puzno wrocilismy bo...przed 11, juz mnienormalnie wkurza czasami...chyba czas myslec o wlasnym mieszkaniu:)
 
asioczek pisze:
Dzień babci i dziadka będziemy obchodzic dopiero za rok.

Dzisiaj teść nam wyciął numer i wioząc teściową z niespodziewaną wizyta miał wypadek. TIR go niechcacy zepchnal z drogi ... Na szczęście na siniakach i kilku szwach sie obeszlo, ale samochod do kasacji. Więc weekend należał do tych bardziej ekscytujących. Do jutra mam teściów na głowie, tak na wszelki wypadek zostali gdyby, jakieś dolegliwości jednak wystąpiły.

asioczek a gdzie ten incydent miał miejsce?
 
Melanie pisze:
asioczek a gdzie ten incydent miał miejsce?

Przed Nakłem jakieś 10km jadąc od strony Piły.

Nasz samochód ma pełen luksus i jest garażowany pod blokiem więc rano nie ma problemu z odpaleniem. Rano mąż ratował sąsiada prostownikiem do akumulatora.
bo mu 2 samochody odpalić nie chciały.

GeHa u nas pani w spółdzielni tez obiecała, że woda będzie ciepła nie tylko z nazwy i to jeszcze dzisiaj.
 
reklama
Hej...!

Tez jestem z Bydgoszczy, mam 20 lat, i slicznego 5 miesiecznego synka Mateuszka.
Z checia poznalabym inne mlode mamy, aby powymieniac sie uwagami itp. na temt dzieciaczkow...mniejwiecej w tym samym wieku... Bo teraz nietsety, nie znam nikogo takiego... :(

Pozdrawiam serdecznie!!!

Trzymajtta sie Bydgoszcz ;)
 
Do góry