reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Dla Zosieńki w dniu pierwszych urodzinek wszystkiegoooooo najlepszegoooo!!!


4herzen.gif
bday2.gif
 
Hello foremeczki ;D ;D ;D

Sto lat.....sto lat dla Zosienki z okazji pierwszych urodzinek :-* :-* :-*

okazyjne170wd.gif


rose1bloominga9qi.gif







 
Mel.......na szczepienie z synkiem poszedł tatus ;D ;D ;D ;D

Jutro lece do fryzjera zmienic swoj image............ :p :p :p :p :p
Efekt przesle do galerii, jak tylko otrzymam paczke z allegro( z przewodem usb) ;)
 
Moja Juleczka lubi tę Pariskową minkę z AV ;D ;D sika ze śmiechu i chce ją naśladować 8) bosszzzz...te dzieci ;D
 
reklama
GeHa pisze:
To co pokazałam na fotce kosztuje około 240 zł na Allegro, pewnie w sklepach podobna cenka.
Ja miałam dla młodej drewniane krzesełko z szeleczkami do przypięcia "Klupś" za 120 pln, takie ze stolikiem i było praktyczne, ale tylko do 1,5 roku bo potem to nie chciała już przy tym siedzieć i klops ;D
Te wypasione fajne,tylko dlaczego takie drogie?? Najbrzydsze według mnie to środkowe- Chicco, bleee nie lubię tej firmy.
Z tym podanymii kilogramami to też jakaś bajeczka  ;D Julka w tej chwili waży cos koło 15 kilogramów a ma ponad 4 latka  ;D ale wątpię czy by się tam zmieściła  ;D ;D ;D

z tymi kg - to widzisz roznie bywa. Agatka ma 20 kg i niecale 6 lat. 15 kg miala jak miala chyba ze 2 latka. A Jagoda ma inne tempo. I nie wiem kiedy moze osiagnac ta magiczna 15. A pewnie sa dzieci ktore maja 15 kg na roczek.
A drewniane mam w piwnicy - Agata korzystala z niego jeszcze niedawno, tzn poki nie kupilismy jej biurka, a bylo to wiosna 2005. My mielismy takie wieksze do 6 lat. Fajnie sobie przy nim rysowala
Ech, nigdy nie wiadomo co dzieciom przypadnie do gustu...
 
Do góry