reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witaj Rosska ;D ;D


janesmiley.gif
 
reklama
;) ;) ;) ;) Czesc laseczki!!!

jak Wam minąl poniedzialek??......pewnie zimno ;D ;D ;D ;D
Ja to dzisiaj od rana troche spraw mialam do zalatwienia i jezdzilam po miescie z jednego konca na drugi. Po drodze chyba z z osiem wypadkow widzialam, rzeczywiscie aura sprzyja zderzeniom...................
Teraz zjadlam obiadek i zabieram sie za robienie salatki ;)

Jutro jade z Samuelem na szczepienie, nie wiem jak to przezyje na widok igly trzesa mi sie kolana :p :p :p :D :D :D

Pozdróweczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hello Rosska tutaj jest wiele mam i wszystkie bardzo mile i madre - na pewno jest z kim podzielic sie swoimi uwagami i posluchac dobrych rad. Ja  bardziej wiekowa od Ciebie - w tym roku 30 ale reszte warunkow spelniam ;D

Dzis slyszalam ze w sobote ma byc do -40 stopni w Polsce :p Co Wy na to??
Dzis zafundowalam Jagodce maly spacerek - musialam tesciow zaprowadzic do przedszkola, ale bylo -12,Jagodka cieplo ubrana, oslonieta dosc dobrze w wozku - od razu zasnela choc bbyla wyspana. Spacerek trwal 20 minut. Jagodka dosypiala w domku jeszcze 40 w chlodnym pokoju. Jutro raczej ni wyjde, chyba ze bedzie powyzej -10. Jutro Agatka jedzie na ferie do dziadkow, wiec mozliwe ze ja podwioze do centrum. Albo tesciowa po nia sama przyjedzie, jeszcze nie wiem. I nie bedzie tej mojej stokrotki 12 dni :-[ Juz mi teskno
 
Czesc Dziewczynki :)
Witam nowa mamusie - Rosske :) Ja mam 23 lata (a wlasciwie za 3 tygodnie 24 mi stuknie) i mam miesieczna corcie i 4-letniego synka :) Ale wiek chyba nie robi, bo przeciez mozna swietnie sie dogadac z ludzmi w roznym wieku i to ze niektore mamusie maja 20 a niekotre 30 lat, to dla mnie przynajmniej nie jest przeszkoda :)

Mk - ja tez to slyszalam, ze w sobote ma byc -40 - mam nadzieje ze nie u nas... juz nawet nie dla siebie, ale siorka ma wtedy studniowke i to w Operze - nie wiadomo czy dadza rade ogrzac ja odpowiednio w taki rmoz !!
 
reklama
Do góry