reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

ale ciszą zawiało:-)
hehehe byłam dziś w biurze meldunkowym po wniosek do zameldowania i nie zostałam wpuszczona bo kolejka podobno od rana stała (była 13 ) dopiero interwencja pani z innego okienka pomogła, masakra dlaczego ludzie zawsze zwlekają na ostatnią chwilę?
 
reklama
tak, w tv mówią o tych kolejkach. osobiście uważam, że powinny być kary za takie olewactwo... biedni urzednicy ;-) wyjatkowo im wspolczuje ... z reszta jak ktos lubi stac w gigantycznych kolejkach to sie nigdy nie nauczy :-) to chyba wystarczajaca kara ...

moje dziecko w najlepsze sie bawi w lozeczko, zdejmuje sobie ubranko bo cwiczy łapanie się za stopy ... a taki był senny ... no ale potem zrobił gigantyczną kupę i trzeba go było przebrać ... :baffled: i żeby poźno zasypiając spał do szóstej, ale gdzie tam ... :confused::dry:

musze cos wykombinowac zeby spal dlugo bo zaraz do pracy ide i chcialabym troszke chodzic tam wyspana :tak:
 
hey

my wczoraj byliśmy w carrefurze na glinkach i nie przemawia do mnie jakos ten sklep... galeria pomorska jest dużo lepsza...
SOPPANA ja wczoraj tez swoje z mikim odstałam - myslałam ze nie bedzie ludzi bo na swietach kazdy sie obkupił, ale niestety myliłam sie... tylko 5 kas czynnych i do kazdej długie węzyki... ludzie sie na mnie i na mikiego patrzyli jak woły na karoce ale nikt nie pomyslał zeby nas przepuscic... na szczescie zakupy były z mezem i on tachał pełen wózek - ja bym chyba z tymi zakupami i z dzieckiem eksplodowała...

AGNES u mnie miki robi kupe centralnie po przebraniu! :sorry2: ma facet wyczucie ze szok ;):-D:-D

my dzis ruszamy chyba dupska na obiadek, mąz ciągnie mnie do pasibrzucha pod piłe, bo ma w pile jakąś sprawe do załatwienia, jutro przychodzą do nas znajomi i tak sie bedą jakos kolejne dni kulac... byle do nowego roku...

buziaki przesyłam i zdrówka zycze !!
 
Kolejki są, bo są teraz końcoworoczne wysprzedaże.

Ja dziś będę szukać jakiejś dużej skrzyni na zabawki. Może wiecie, gdzie można dostać coś tak dużego jak to:
SKRZYNIA NA ZABAWKI 45 litrów + BANER GRATIS !!! (289211661) - Aukcje internetowe Allegro
:confused::confused::confused::confused::confused:

Wczoraj sprzedałam na Allegro łóżeczko i komodę kąpielową. Cieszę się, bo dostałam za nie całkiem dobre pieniądze :tak:Oliwka i tak nie śpi w łóżeczku, tylko z nami w łóżku. Stało już od dłużego czasu bezużyteczne i zajmowało miejsce w i tak ciasnym pokoju, więc zdecydowaliśmy się na sprzedaż.
 
Kasiad my też planujemy zakupić szkrzynię na zabawki, bo jak na razie to większość jest pod łóżkiem:confused: a ulubioną zabawą Ignasia jest wyrzucanie wszystkiego z pudełka (z wkładaniem juz jest gorzej ) w dodatku dostał klocki i wszedzie ich pełno.
Bardzo ładne skrzynie były kiedyś w liroy-merlinie;-) ale nie chce mi się aż tam jechać, może w obi coś bedzie?
A spózniony mikołaj przyniósł Ignacowi taką fajna zabawkę WYWROTKA KIDDIELAND (289515609) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kasiad takie skrzynie byly w carrefourze w galerii pomorskiej i to w promocji za 17 zł. Fakt że bylo kilka sztuk ale bylam 2 dni temu to może jeszcze będą.
Ja kupowalam skrzynki w Leroy Merlin ale takie bez kółek i i z plaskim przykryciem bo potrzebowalam większą ilość:)
 
Dzięki Soppana, może się wybierzemy do Liroy'a.
Oli teraz jest na etapie wkładania i wyciągania mniejszych przedmiotów z większych, super bawi się żyrafką Fisher Price'a do której się wkłada klocki. Ale oczywiście nie sądzę, żeby chciała sprzątać po sobie zabawki do skrzyni.
 
Dzunia, dzięki, super by było jakby były jeszcze w Carrefourze, cena rewelacyjna :tak: A duże były te skrzynie? I gdzie, na sali w zabawkach?
 
Kasiad a ja ci radze się zastanowić czy nie lepiej kupić skrzynie z prostym wieczkiem, które w przyszłości będzie można postawić jedna na druga. My mamy taka jak ty chcesz i tylko kłopot bo nic na nią nie postawię a zabawek przybywa i bardziej się sprawdzają te z prostymi wieczkami.
A jeśli chodzi o sklepy gdzie można je kupić to Nomi i Castorama.

Soppana miło było mi cie poznać :)
 
reklama
Do góry