reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Pojechaliśmy do Carrefoura i kupiliśmy skrzynię pirata - ostatnią :tak: Zostały jeszcze 3 połamane wieczka :-D (nie wiem, chyba ludzie pokupowali same skrzynie bez wieczek). A zaraz po nas jedna pani takiej samej szukała, więc mieliśmy szczęście.
Madziara, ta z wieczkiem wypukłym nam się bardzo podoba, a póki Oli jest z nami w pokoju, to za dużo zabawek i tak nie może mieć. A za taką cenę (16,99 zł) to może być tylko na rok, potem pewnie i tak się połamie.
A tak w ogóle to już przegięcie, że na Allegro za taką samą skrzynię trzeba zapłacić 42 zł plus 10 zł koszty przesylki :no: Ja kupiłam w promocji, ale nie sądzę, żeby była przed obniżą ceny droższa niż 30 zł.

 
reklama
hihi widzę, że wszystkie poszły w skrzynie ;-) my zawiesiliśmy taki gadżet z ikei na pluszaki, podłużne siatkowe i do tego mamy stojącą wersje z uchwytami i przykryciem a'la wąż :-) narazie nam więcej nie potrzeba, bo Igi jeszcze aż tylu zabawek nie ma :-)

ocho, słyszę,że wyrzucił smoczek z łóżeczka ;-) chciał tylko ugryżć szczebelki :)
już mu powoli wychodzi drugi ząbek, widać go pod dziąsłem ale jeszcze nie kłuje nic :-)
 
hey , my mamy taki pojemnik na zabawki :
216_pojemnik_na_zabawki.jpg

drogi bo drogi, (ok. 76 zł) ale kupilismy go jeszcze jaki mikusia nie było na świecie i nie mielismy zielonego pojecia ze istnieją takie fajne skrzynie... narazie pojemnik stoi pusty, bo wszystkie zabawki leza na macie razem z mikim...
AGNES gratulacje ząbków... u nas miki dopiero co sie uspokoił i wyluzował ze swoimi chimerami, nie wyobrażam sobie teraz jakby miał mi znów plakac bo zeby... brrr... jeszcze troche spokoju potrzebuje...

my dzis w domu spedzamy sylwka... chcieliśmy jechac na osowa góre i oglądac całe miasto w fajerwerkach ale jak rozbudzimy młodego to potem czekają go z dwie godziny zasypiania - tym bardziej ze dla niego jazda w foteliku to dramat,....

zycze Wam dzis szampańskiej zabawy a w nowym roku przede wszystkim zdrówka dla naszych dzieciaczków!!!

 
my też mamy tego węża z ikei - stojącego

a sylwester w domu, z sąsiadami, mieszkam na kapach, ale w takim miejscu że widzę panoramę na całą Bydgoszcz, wszystkie fajerwerki - nic tylko stać i patrzeć :tak:

wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok :-)
 
Drogie Bydgoszczanki,

życzę Wam i Rodzinkom wszystkiego dobrego na Nowy Rok 2008, oby żyło się lepiej w Bydgoszczy i wszędzie :-) Udanej zabawy gdziekolwiek będziecie spędzać sylwestra i szampańskich nastrojów jak najczęściej !!!!
Ja jestem w ferworze zajęć :-) malutki śpi, łóżeczko już w jego pokoiku stoi :)

Moc buziaków

Rodzina S :-p
 
Kolejny Sylwester, lecz życzenia te same:
byście w przyszłym roku zbudowali zamek,
byście mieli sto koni i sto samochodów,
byście nigdy do płaczu nie mieli powodów,
by się spełniły marzenia i żebyście żyli
w zgodzie z sumieniem i bez układów zawiłych

Szczęśliwego Nowego Roku
życzy Kasia z rodziną
 
A my właśnie wróciliśmy do domku. najpierw byliśmy u teściów odebrać dziewczynki i przy okazji świętowaliśmy urodziny teścia a potem u mojej mamy, która wczoraj wróciła z Niemiec. Teraz powolutku szykujemy sie do powitania Nowego Roku a potem zaraz spać bo zmęczona jestem okropnie.

A wam dziewczyny życzę w Nowym Roku jak najwięcej spokojnych dni, dużo miłości, pociechy z dzieciaczków i spełnienia wszelkich marzeń.
 
reklama
Do góry