reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Mnie nastrój świąteczny minął, Piotruś jest znowu chory:no::-:)wściekła/y::szok:
a tu trzeba się zbierać:baffled:, a on smarka się, że gluby do pasa wyskakują:sorry2:
podaje mu VitC, wapno i kropelki do noska, moze nas minie:-(
 
reklama
To rzeczywicie lipa nie zazdroszcze oby maluszkowi szybko przeszło. Życzymy duuuuużżżooo zdrówka i trzymajcie se ciepło bydgoszczanki.
 
Drogie Koleżanki,

Z okazji tych Świąt chcemy życzyć Wam i Waszym Rodzinom wszystkiego najlepszego, rodzinnej atmosfery, pachnącej choinki, smakołyków wigilijnych oraz sympatycznych podarków.

Zdrówka i szerokiej drogi dla tych, którym się przyda :-)

Całujemy grudniowo ....

Aga z Rodzinką (Igi pomocnik Mikołaja)
 

Załączniki

  • SP_A0161.jpg
    SP_A0161.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 12
nie wiem, czy dzis dam rade zajrzec tu na chwile, bo mamy zamiar z mezem zrobic pierogi i ubrac choinke a z mikołajem to nie lada wyczyn, wiec z okazji Bożego Narodzenia życze Wam zdrowia, wielu przyjaciół wokół, rodziny w święta i
miłości.. bo to chyba najważniejsze.. życze Wam także chwili
wytchnienia, spokoju, oderwania sie od wszystkich "ważnych" rzeczy,
oraz chwili zadumy nad Nowonarodzonym, nie zapominajcie co to za
święta.. nie ten w czerwonej czapie jest tu najważniejszy..
a w Nowym Roku? by był lepszy niz poprzedni.. by był mniej nerwowy..
oraz by wszelkie Wasze noworoczne postanowienia sie spełniły..
Wesołych Świąt Wszystkim:)
 
My wczoraj byliśmy na Starym Rynku i dostaliśmy żywą choinkę. Pierwszy raz będę miała żywe drzewko na święta :)

A z okazji Swiat życzę wam w imieniu swoim i mojej rodzinki dużo zdrówka, szczególnie dla maluszków, dużo cierpliwości szczególnie dla mamuś, dużo premii - dla tatusiów i abyście się wszyscy kochali, szanowali i sobie ufali.
 
Witajcie Świątecznie :-D
Mimo mojej nieobecności cały czas o Was pamiętałam :tak:


Witajcie jak fajnie:tak:ja też jestem z bydzi mam córeczke ma 16 miesięcy :-)bardzo się ciesze że znalazłam tu bydgoszczanki pozdrawiam i mam nadzieje,że będę mogła się do was przyłączyć razem z moją niunią:tak::-D:-)całuski papapapa
Witam nową Bydgoszczankę!

Women ale Twój chłopak już duży i jaki śliczny :-D mniam mniam :-p

Agnes, dobre! teściów jak z kawałów :-D:-D, ja to raczej się czuję jak by oni byli z horrorów :tak::-D
 
reklama
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku
z marzeniami, o które warto walczyć,
z radościami, którymi warto się dzielić,
z przyjaciółmi, z którymi warto być
i nadzieją, bez której nie da się żyć

życzą Ola, Arek i Nika.
:biggrin2::-D:happy2:
 
Do góry