reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja żyję :tak: Wczoraj poszliśmy spać o 2.30 (a Oliwka z nimi). Pijaństwa nie było, więc wszyscy już jesteśmy na nogach.
 
reklama
Hej ja też żyje
Moja Domini poszła spać przed 2wnocy a ja przed 5 i jestem już od 11na nogach.
A musze się pochwalić ze Dominika też patrzyła na fajerwerki na dworze.I nic się nie bała nawet jak petardy nam pod nogami strzelały.
 
Witajcie,

chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze zyczenia z okazji Nowego Roku, dużo zdrowia, szczęścia, usmiechów, pociechy z maluszków:-),

wrócilismy własnie do domku, dobrze było u mamy:tak:, ale u siebie chyba najlepiej:-D,
niestety Piotruś jest innego zdania:baffled:, z domu pełnego ludzi zrobiła się tylko trójka, na dodatek mama i tata nie chcą nosic dupki i jest niesamowity płacz:-p

jutro nadrobie swiateczne zaległości w czytaniu BB,

MIŁEGO WIECZORKU:-)
 
W 2008 roku życzymy wszystkim forumowiczkom i ich rodzinkom, dużo zdrówka, spełnienia marzeń, nowych wyzwań, zadowolenia z dzieci, siebie, i życia:happy2:
My byliśmy u znajomej rodzinki na wsi było bardzi przyjemnie, jak w wielkiej rodzinie. Ja z Ignasiem pojechałam już w niedziele a mój Remi dojechał w poniedziałek. I znów były kotki, pieski krówki, ciocie, wujki, Ignac mało spał w dzień, bo za dużo wrażeń, ale za to jak już ok 21.30 zasnął to spał do 8 z mała pobudką o 5 na mleko:szok: taki układ by mi odpowiadał:tak: początek nowego roku przespał w najlepsze, nie obudziły go ani petardy ani syrena alarmowa ani gromkie STO LAT na urodziny jednej z dziewczyn:szok: my poszlismy spać o 4, Ignaś wtedy się obudził ,dostał mleko i spał dalej aż do 8.30, kochany synek wiedział że rodzice chcą spać;-)
 
hej hej

a nasz synek spędził pierwszą noc w swoim pokoiku, niania elektroniczna się sprawdziła :-) z resztą nawet bez niej bym usłyszała młodego bo dzieli nas cienka scianka ... i drzwi otwarte ;-) w końcu matki mają szósty zmysł ...

malutki już śpi od 30 min a my sobie obejrzymy filmik na dvd

miłego wieczoru i witajcie w 2008 !
 
A może jeszcze odsypiające mamusie? :)
Zima za oknem a mi się jakoś nie chce wychodzić na dwór. Mały śpi - nie wiem pogoda na niego działa albo teraz się wyśpi a potem da nam popalić.
 
reklama
a ja mam lenia i nie mogę dospać jakoś, może to wizja tego, że w poniedziałek idę do pracy ....:baffled::tak::-D:szok: tak ten czas szybko zleciał, szook ...

ale mrozek na dworze, co ? my dzisiaj jedziemy do laryngologa wreszcie, ciekawe co powie nam doktorek :-p
Madziara,

może sie wyspał zeby dac popalic ? hmm, oby nie ;-) chociaż dzieci lubią takie numery wykręcać rodzicom :) moj Igi tez niby znow wczesniej niz zwykle zasnal i przez sen dałam mu mleczko z kaszka ryzowa 180 ml, ktore wyzłopal bez zajakniecia a i tak obudził sie ledwie 5h pozniej a ja liczylam ze to go do rana wytrzyma ... a tu buuu, nie. no i potem to juz co 1h ,2h go cos meczylo i musialam wstawac... ciekawe kiedy sie doczekam dluuugiego snuu:zawstydzona/y:

a teraz leniwym stuknieciem w klawiature pożegnam sie z wami i do pozniej ..:cool2:
 
Do góry