reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************


ja do niego chodziłam również w pierwszej ciąży,byłam bardzo zadowolona
tzn teraz tez jestem ale palnął u mnie gafę na 105
powiedział mi na usg w 18 tyg ze na 100% będzie córka
pytałam czy jest pewny a on na to że tak,że tutaj widać dokładnie
bo wystawiła muszelkę do nas:rofl2:nawet na zdjęciu z usg w tym miejscu napisał AGATKA
a na usg połówkowym badał,badał i nagle mówi oj ale naszej dziewczynce pitolek wyrósł

byłam zła za to że tak mnie w błąd wprowadził
widział moją minę,głupio mu było jak cholera
na szczęscie mój mąż załagodził jakoś sytuację
ale sam był w szoku:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzunia, chyba będę musiała się wybrać na tą Dworcową. A jaki masz wózek? Czy są tam schody przed sklepem? I gdzie dokładnie się mieści Rossmann na Dworcowej? jest blisko Dworca Gł?
Koleżanka mi podpowiedziała, że najwygodniejszy dla wózków jest Rossmann w Realu, ale tam to mi w ogóle nie po drodze :no:
 
KASIU ja niestety Ci nie pomoge... jeszcze nie mam praktyki z wózkami i nigdy nie myslałam o tym :baffled::baffled:

ja dzis daje sobie z wszystkim sianka... brzuch mi sie stawia i mam bóle podobne do miesiaczkowych... zwiekszam fenoterol i ide cały dzień lezec:sick::sick::sick:
buziaki kochane,... upał nieziemski mamy, na szczescie mam lody w lodówce !!
 
PS. PATI nie uwierze ze Wasilewski sie pomylil.... :szok::szok::szok::szok::szok: mi już w 14 tygodniu przepowiedział syna i bedzie na stówe syn - juz mi trzech innych lekarzy potwierdziło...
 
Renifer, leż leż, nie ma co ryzykować.
Pogoda straszna, Oli śpi w samym pampku i jeszcze miała kłopoty z zaśnięciem. W ogóle od paru dni jest jakaś jęcząca, złości się, że nie umie raczkować, próbuje, ale ręce nie chcą się zgrać z nogami. Za to sama skubana wstaje w łóżeczku na nogi, trzymając się szczebelków. Jak Tomek mi zgra film z kamery to Wam pokażę. Ja ją ciągle sadzam, bo boję się, że będzie miała krzywe nogi.
 
Kasiad o ile dobrze pamiętam jest tylko jeden stopień przed drzwiami. A ten rosmann jest blisko dworca prawie na rogu z ul. Krolowej Jadwigi.
Ja mam Graco Mojo, ale jak będzie malo ludzi to wielkiego problemu nie powinnas miec z przejazdem w sklepie;-)

A Kasiad wyczytalam że z Bartodzieji jesteś? Ja z Bielaw także pozdrawiamy:)
 
czesc dziewczynki,

Bylam dzisiaj na chirurgi dzieciecej, bo dostalam skierowanie od pediatry w zwiazku z tym czyms co synuś ma na szyi. Okazało się, że to na mięśniu jest krwiak i jest to uraz okołoporodowy. Narazie mam smarować żelem w spray'u heparynowym. :-:)wściekła/y: wiedziałam, że zmuszenie nas do porodu pośladkowego przyniesie jakieś szkody małemu. Boję się teraz wizyty na usg z bioderkami, bo to tez mialo negatywny wplyw.

jeszcze w ten upał trzeba bylo jechac, ale na szczescie nie trwalo to dlugo, bo takie malenstwa bez kolejki sa przyjmowane. za tydzien idziemy na kontrole i znow usg szyji mu zrobią.

przez ten upal to tez mialam problem zeby go w domu uspic. co przysnal to jak puscil upragnionego bączka to się sam go przestraszył. Potem przypomnialo mu sie zeby sie napil i tak nie wiem ile czasu z nim spedzilam w lozku zanim zasnal :no:

chyba nadciaga burza, bo juz zerwal sie silny wiatr i u mnie przy bloku caly piach jest w powietrzu. niczym na dzikim zachodzie.
 
reklama
PS. PATI nie uwierze ze Wasilewski sie pomylil.... :szok::szok::szok::szok::szok: mi już w 14 tygodniu przepowiedział syna i bedzie na stówe syn - juz mi trzech innych lekarzy potwierdziło...
no właśnie nikt nie mógł uwierzyć ze właśnie on się pomylił:tak::szok:
ale pomyłki się zdarzają,nawet najlepszym;-):-):-p
 
Do góry