reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Rybcia moje wyrazy współczucia,bardzo mi przykro z powodu teściowej.Kurcze miała jeszcze tyle zycia przed sobą.
Renifer dużo odpoczywaj,nie przemęczaj sie tak bo na tyłek dostaniesz!
Czekamy na relacje i opinie dr.Wasielewskiego
 
reklama
rybcia to wielka szkoda, teściówka w sumie była bardzo młoda jeszcze!!!
WOMEN do wasilewskiego ide za tydzień w środe... nie chciałam po prostu z dzieciaczkiem ganiac na usg dzień po dniu... za tydzień w czwartek mam za to spotkanie z położną... jednak zdecydowaliśmy sie z mezem by kupic opieke...
ja dziś od rana walczyłam z papierami, zmeczona jestem i chyba ide sie walnac spac ...
gdzie masz zamiar rodzić? jeśli mozna wiedzieć to co to za położna?
 
Rybcia,

Przyjmij proszę wyrazy współczucia dla Ciebie i Męża.:-(

Renifer,

W zwiazku z tym rozwieraniem to nie chca cie wziasc na oddział ? Moze byloby lepiej monitorowac t\woj stan na biezaco ?

Mamy Doświadczone,
Czy mozna jesc arbuzy karmiac piersia ?
 
PATI nie powinnaś być na październikówkach?;-) ja rodze w miejskim, ta położna to pani Małgosia, moja lekarka mi ją poleciła, nazwiska nie znam, mam tylko numer telefonu...
AGNES moze i powinnam ale to jest jeszcze taki stan, przy którym moge lezec w domu... do szpitala mi sie nie spieszy:happy::happy:
 
Rybcia, wyrazy współczucia, taka młoda kobieta :-(

Agnes, jak Oli miała miesiąc to pytałam o arbuzy położną, bo je bardzo lubię. Powiedziała, że mogę, ale nie mam przeginać z ilością na początek.
 
ale dziś pogodaaaaaaaaaaaaaaaaaa:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: boje sie wyjsc na dwór ale chyba bede musiala bo maz mnie namawia na obiad w postaci grilla... mielismy sobie na lody pojsc ale sobie darujemy... jedna październióweczka juz na patologii do końca ciazy lezy..:sick::sick::sick: wiec nie ma co szalec...
 
zadomowiłam się na listopadówkach
tam też moja psiapsiólka women jest:-p;-)
ja też zamierzam w miejskim rodzić

na koniec sierpnia jestem umówiona z anastazjologiem w sprawie zzo:rofl2:
u Wasilewskiego ciąże prowadzisz?może się kiedyś spotkałyśmy w poczekalni:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, która z Was wie, do jakiego Rossmanna w Bydgoszy można udać się z dużym wózkiem, tak, żebym mogła wjechać swobodnie i swobodnie się w nim poruszać?
 
reklama
Obawiam się Kasiad że w każdym Rosmanie będziesz miała problem.Ja ostatnio bylam w rosmanie na dworcowej i moją spacerówką miałam problemy żeby nie pozwalac nic:wściekła/y:
 
Do góry