reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

To nie dobrze Agnes,kurcze ale słyszałam ze przy posladkowym dzieją sie rózne rzeczy,a czy ten krwiaczek jest bardzo niebezpieczny?mam nadzieje ze mu zejdzie po tym sprayu.Nie przejmuj sie na zapas,i daj znac po USG.Trzymaj sie cieplutko i zycze powodzenia.
 
reklama
hej,

nawet nei wiem czy niebezpieczny, z tego wszystkiego nie pytalam, ale moze to i lepiej. do tego wszystkiego dzisiaj sie okazalo, ze nagminnie zalewamy sasiadow, bo pod nasza wanna strzeliła instalacja i sobie woda leciala na dol :zawstydzona/y::wściekła/y: a u nas oczywiscie sucho... mielismy robic remont ale plany nie wypalily a tak mamy znowu efekt fuszerki poprzednich wlascicieli. ciekawe czy nasze towarzystwo ubezpieczeniowe bez zbednych marudzen pokryje straty :-p na szczescie maly po poludniu dlugo spal i byl wyciszony, bo od calej tej sytuacji jestem wykonczona i zmeczona jak kon po westernie ;-)

słodkich snow Bydgoszcz:elvis:
 
No to macie przeboje nie powiem,kurcze mam nadzieje ze z ubezpieczalnią nie bedzie problemów i nie bedziecie mieli dodatkowo zmartwień.
Ja zaraz uciekam na usg do biziela wiec odezwe sie pozniej
 
WOMEN z moją szyjką ok... ma 20 mm i kształt litery "Y" ... coś wczoraj zaceło mnie telepac, mialam bóle takie jak na miesiaczke dosyc silne i cały czas twardniał mi brzuch ale zwiekszyłam dawke fenoterolu i cały dzien przelezałam i dzis czuje sie jak nówka :-D:-D:-D
AGNES sąsiadami sie nie przejmuj, upalnie było to im prysznic zrobiłas - powinni sie cieszyc...
a z synusiem jak? zmniejszylo sie coś?? ten spray coś daje??
 
Agnes, kazali Ci rodzić pośladkowo :confused::szok: W którym szpitalu :confused:
A jak myślałam, że w dziesiejszych czasach robi się zawsze cesarkę w takich przypadkach.
Krwiak nie jest specjalnie niebezpieczny. Powinien sam się wchłonąć, chyba, że jest bardzo rozległy. Teraz trzeba czasu, żeby się wchłonął. Heparyna pomaga w jego wchłanianiu.
A z tą wanną, to miałam podobny przypadek, u nas sucho, a sąsiadom przez długi czas leciała wolno woda, aż się im dziura w suficie zrobiła :szok: I to dziecięcioletnim bloku, a nie jakiejś kilkudziesięcioletniej kamienicy. Ubezpieczalnia bez problemu pokryła koszty.

Ja jestem po wizycie w Rossmannie. Miałam już braki więc trochę obkupiłam Oliwkę. Kupiłam pieluszki Babydream i muszę powiedzieć, że nie są dużo gorsze od Pampersów. Też mają oddychającą powierzchnię, rozciągliwe rzepy i z siuśków robi się miękka galaretka a nie twarda zbita bryła jak w niektórych pieluszkach. Jedynym mankamentem jest fakt, że Pampek jest jednak cieńszy, a więc pewnie wygodniejszy dla malucha. Cena rewelacyjna - sztuka w rozmiarze 4 wysza mi po 56 groszy. Kupiłam też chusteczki Babydream po 4,29 zł 80 szt. Jeszcze nie zaczęłam paczki, ale słyszałam, że są dobre.
 
WOMEN z moją szyjką ok... ma 20 mm i kształt litery "Y" ... coś wczoraj zaceło mnie telepac, mialam bóle takie jak na miesiaczke dosyc silne i cały czas twardniał mi brzuch ale zwiekszyłam dawke fenoterolu i cały dzien przelezałam i dzis czuje sie jak nówka :-D:-D:-D

SUPER SUPER RENIFERKU,bardzo mnie ta wiadomość cieszy :-):tak::-D;-)

Ja kochane wróciłam ze szpitala i kurcze USG robią teraz tylko w czwartki i wtorki cholera bo nie mają lekrzy no myslalam ze sie wscieknę.Takze mojego Jordanka zobacze dopiero we wtorek a tak sie cieszyłam.:eek:
 
Agnes, kazali Ci rodzić pośladkowo :confused::szok: W którym szpitalu :confused:
A jak myślałam, że w dziesiejszych czasach robi się zawsze cesarkę w takich przypadkach.
Krwiak nie jest specjalnie niebezpieczny. Powinien sam się wchłonąć, chyba, że jest bardzo rozległy. Teraz trzeba czasu, żeby się wchłonął. Heparyna pomaga w jego wchłanianiu.
A z tą wanną, to miałam podobny przypadek, u nas sucho, a sąsiadom przez długi czas leciała wolno woda, aż się im dziura w suficie zrobiła :szok: I to dziecięcioletnim bloku, a nie jakiejś kilkudziesięcioletniej kamienicy. Ubezpieczalnia bez problemu pokryła koszty.

Kasiad,
w Bizielu lekarze stwierdzili, ze sobie poradze, bo dzidzius maly :wściekła/y:

dzwonilam do ubezpieczyciela i sasiadka sama ma isc do nich i powolac sie na moją polisę :-) ja potem tylko listownie mam potwierdzic zdarzenie.

mały dzisiaj rozgrywał zawody w robieniu kupki na odległosć i w czasie zmiany pampersa jak puscil baka to "jajecznica" była na moich spodniach i podlodze ... kilka cm dalej i by upaskudził nam posciel na łożku :-D

Renifer,
zdaje sie, że te dolegliwosci troche sa rzadziej, ale nie wiem czy nadal by tak bylo gdyby co jakis czas kropelki nie dostawał. Mam nadzieje, ze wasze malenstwa nie beda tego mialy, Az dziw ze wspolczesna medycyna nie moze rozwiazac tego problemu :confused: Widze, ze zachowujesz zimna krew i dobrze sobie dawkujesz ten lek, oby tak dalej . Chyba w przyszlym tygodniu idziesz na usg, prawda ? Jestem ciekawa ile twoje malenstwo juz ma.

Women23,

spokojnie, jeszcze sie malenstwa naoglądasz hihi ja tez czekalam z niecierpliwoscia na kazde usg :-)
 
wczoraj chyba za bardzo sie pochwalilam dzialaniem kropli i maly mial kilka ataków :wściekła/y: chwilowo jest lepiej i spi juz prawie 3h :-) czytalam stare posty i sprobuje jeszcze inne specyfiki, w tym 2 niemieckie. Akurat mąż jedzie jutro do Niemiec bo nie mamy samochodu dla naszej małej rodzinki a fotelika na kolanach sobie nei przyczepię ;-) nie mogę się doczekać , bo dzieci od razu usypiają w samochodach hi hi przynajmniej większość.

chciałam sie zdrzemnąć i jakoś nie mogę, idę sie polożyc koło bobaska, który slicznie mi zwymiotował na łożko dzisiaj, żarłus tak szybko jadł, ze rownie szybko zwrócił :-D kurcze, w poniedziałek będą 4 tygodnie :):happy::laugh2::cool2:

Pogoda chyba nie jest taka zła, co ?
 
reklama
Agnes kurcze ale masz fajnie,jak czytam Twoje posty to mi sie gęba sama cieszy,widac jaka jestes szczesliwa.4 tygodnie jejku jak to szybko zleciało .


Kochane powiedzcie czy któraś z was słyszała o dr.ginekolog Piechocki i jakies namiary,gdzie przyjmuje?
 
Do góry