reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Dobry wieczór
Reniferku Cieszę sie bardzo ze Z twoją szyjką jest wszystko dobrze i ze pojedziesz odpocząc z mężusiem ....:-)

Rybcia serduszko super hehe musiałam zrobić podobne mam nadzije ze nie masz nic przeciwko,jesli tak to napisz a zaraz zmienie.:tak:
 
RYBCIA nie do końca tak dobrze, bo szyjka zaczyna sie tak jakby rozwierac.. ten kształt powinnam miec za 5 tygodni a nie teraz... :baffled::baffled::baffled:
więc z wyjazdu nici... :no::no::no::no:
 
Ojej RENIFERKU to szkoda jak się już szyjka rozwiera.
Najważniejsze teraz aby maluszek chciał jeszcze trochę poczekać.
Women nie mam nic przeciwko temu ze ode mnie podpatrzyłaś.
Ślicznie masz to zrobione.Ja tez to podpatrzyłam od innej mamy na BB
kasiad dziękuje bardzo
 
Reniferku kurcze a ja myslałam ze z szyjką wszystko ok.A byłam na wizycie u Wasielewskiego?Jakie są jego rokowania?
Rybcia cieszę sie ze nie złościsz sie na mnie hehehe miło ze sie podoba....
 
Women śliczny jest ten dzidziuś co masz w podpisie.
Ale moja Dominika dziś jest piskliwa przewróciło się jej krzesełko i płacze z tego powodu.
A ja na dniach znów się szykuje do pogrzebu tym razem jadę na niego aż do Szklarskiej Poręby.Moja teściowa wczoraj zmarła.A jutro by skończyła 54lata
światełko dla mojej Teściowej

[*]
[*]
[*]
[*]
 
reklama
rybcia to wielka szkoda, teściówka w sumie była bardzo młoda jeszcze!!!
WOMEN do wasilewskiego ide za tydzień w środe... nie chciałam po prostu z dzieciaczkiem ganiac na usg dzień po dniu... za tydzień w czwartek mam za to spotkanie z położną... jednak zdecydowaliśmy sie z mezem by kupic opieke...
ja dziś od rana walczyłam z papierami, zmeczona jestem i chyba ide sie walnac spac ...
 
Do góry