reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam listopadowo..... Ktoś wcześniej napisał, że to najgorszy miesiąc, kiedyś myślałam inaczej bo się w nim urodziłam.... Z wiekiem zaczynam zmieniać zdanie :-p

Rodzinnie Hallowenowi mówimy NIE nawet dziecko zmądrzało w tym roku ;-)
Na Wiślaną od kilku lat też jeździmy na spokojnie po zachodzie z latarkami aby podziwiać światełka.
Człowiek jeszcze nie przestał myśleć o zmarłych a w Auchanie już można świąteczne ozdoby kupić, o słodyczach w Lidlu nie wspominając bo sa tam od 2 tygodni chyba :tak:

Pisałam Wam, że chodzę na Zumbę i to z córcią, bo zdała test na dorosłą zumbowiczkę i może chodzić ze "starszą młodzieżą" hehhe..... Daję radę lepiej od swojej mamci, bo ja cały czas nie łapie tych układów :zawstydzona/y: jutro kolejne skakanie.

Agula nie fajnie z męża pracą, oby szybko coś znalazł!

Agnieszka jak brzusio lepiej.... jesli nie to do lekarza marsz i to szybko!!!!

Muszka udanego wyjazdu!
 
reklama
Witam

Agulqa współczuję sytuacji. Zupełnie nie w czasie...

Mucha dzięki za namiary! O grach też myślałam ale z lego właśnie. W zeszłym roku wygrałam bon do empika i kupiliśmy grę kurczaki z klocków właśnie. Radość podwójna. Budowanie choć fakt nie wiele tego i gra. Zabawa na tyle prosta, że mogłam grać z obojgiem. Dla starszyzny robimy bardzo symboliczne prezenty, więc pewnie coś na ostatnia chwilę kupimy.


Iza fajnie masz tak z córcią. Ach co córka to córka:rolleyes2:, to jednak ma się inny kontakt jak z synem. Też mam nadzieję, że te dyniowe pierdoły szybko ulotnią się z głowy chłopaków.

Aga jak bóle?

Kasia a co u Ciebie? U taty?
 
Hej kobitki :-)

I co tam u was :-) Rodziła któraś z was w Bizielu? Można ogólnie "zwiedzić" oddział ? Bo mąż się ze mną kłóci , że nie :-/


Agulqa szczerze przyznam, że zapomniałąm trochę o tym wątku , zresztą mało jeszcze wchodzę na BB podsyłam ci linki kurtki:

MAMA LICIOUS kurtka zimowa JASMINE czarna 38-M (4708413319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupiłam tą czarną M i wyglądałam jak bałwan w niej :-D Ale zanim małż potwierdził moje obawy i dałam znać babce to już S czara zeszła i musiałam na kremową wymienić - ale też jest ładna :-) Choć nie ukrywam czarną bym wolała. Widzę , że aukcje się pokończyły ale na bank wystawi nowe. W sumie jedne z ładniejszych kurtek ciążowych jakie widziałam i cena w miarę bo w happy mum to takie namioty i drogie jak tylko 3 mies ma posłużyć....
 
Hej!

Ja Was podczytuje ;-) zeby nie bylo :tak:

Pogoda cuuudna :-)...az za cudna...nie wiadomo jak tu sie ubierac wrrrr

U nas od weekendu chorobowo,smarki i kaszel szczegolnie u Mata ale zaliczylismy wczoraj lekarza poki co czysto...

Karola dziekuje,powoli do przodu...tata raz lepiej raz gorzej...wczoraj wlasnie mial kryzys zle sie czul i wymioty a rana moglaby sie lepiej goic,wiem ze trzeba czasu ale jakos to wsztsko powoli idzie do przody jak nie stoi w miejscu :-( no i czekamy na termin komory hiperbarycznej....

Taaa ja juz w zeszlym roku gry na gwiadke pokupowalam i chyba w tym zrobie to samo :tak: mega frajda,mozna sie wykazac z dzieciakami :-).

Izuna zumba super sprawa...a jeszcze jak z corcia to mega :-):tak:

Mommy czemu akurat Biziel??? ja nie polecam osobiscie ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie.

Aga jak sie czujesz??

Mnie kolano lewe daje znac,po schodach to dla mnie jakas masakra,skrzypi,trzeszczy a zeby oprzec ciezar ciala na nodze,nie da rady...tak wiem wiem do lekarza powinnam echhh poki co biore glukozamine plus i zobaczymy.
 
Mommy dla mnie 200zl na 2miesiace to duzo :-) tym bardziej ze poki co pogoda sliczna, a plaszcz zimowy mam. Termin na poczatek stycznia wiec tylko w grudniu bede muxiala kombinowac, a i tak wszedzie samochodem jezdze ;-)

Kaaasiulka duzo sily i wiary dla Ciebie i taty. Mam nadzieje ze teraz juz z gorki
 
Nie no dwie stówki na 2-3 miesiące to też myślę, że dużo.

Co do Biziela...gdybym miała wybierać to wolałabym "dwójkę" W bizielu zbyt wiele afer z bakteriami. Kilka koleżanek musiało zostawać z dziećmi po porodzie, bo dzieci zainfekowane musiały dostawać leki.


W tej chwili wybór szpitala w Bydzi powinien się kierować tym co jest dla Ciebie najważniejsze. MSWiA- najlepsza opieka, najlepsze położne, lekarze, najmilsza obsługa ale brak im zaplecza gdyby coś niedobrego działo się z dzieckiem. W razie co Ty zostajesz dziecko jedzie do Biziela.
Biziel chyba najlepsze zaplecze w razie problemów dla dziecka ale czystością nie grzeszy i te infekcje, opieka zależy jak trafisz....

Dwójka piękne sale porodowe, dużo możliwości, dostęp do pieluch, podkładów poporodowych(w bizielu musisz mieć swoje), większość położnych fajnych(ale nie wszystkie niestety) dobre zaplecze dla wcześniaka, noworodka i chyba można obejrzeć wcześniej. Widać też trochę na ich stronie internetowej.

Takie najczęstsze opinie słychać. Więc jeśli zależy Ci na komforcie porodu to zdecydowanie mswia jeśli masz obawy co do stanu zdrowia dzieciaczka to biziel, dwójka to tak chyba pośrodku.:tak:
 
Hmm..... dałyście mi do myślenia, jednak ja Biziela wybrałam właśnie ze względu na dziecko co by było gdyby no i mój lekarz z tego szpitala jest... A zależało mi na tym żeby rodzić w szpitalu w którym pracowałby lekarz którego wybierałam-chociaż kierowałam się głównie tym żeby był kompetentny i "kumaty".

Kasiulka napiszesz coś więcej czemu nie Biziel? Rodziłaś tam czy też , że opinie niezbyt słyszałaś?

Krolcia a te afery to jakoś teraz? Po porodach sn czy cc takie problemy? Czy bez różnicy? Ja po 11 będę na zwiedzanie się umawiać i będę rozmawiać jak to jest z opłaceniem położnej bo jak mam sn rodzić to tylko z "własną" no i 1000 pytań sobie zapiszę o wszystko wypytam właśnie co trzeba mieć itp i pozapisuję....

Agulqa ja zimowe kurtki też mam itp ale jednak wolałam coś co mi brzucho opatuli ;-) Póżniej go sprzedam i już.
 
Mnie kolano lewe daje znac,po schodach to dla mnie jakas masakra,skrzypi,trzeszczy a zeby oprzec ciezar ciala na nodze,nie da rady...tak wiem wiem do lekarza powinnam echhh poki co biore glukozamine plus i zobaczymy.

Witaj w klubie, ja z mym kolanem walczę trzeci rok i trzeszczy dalej, zabiegi nic nie pomagają na odgłosy, ale ból mniejszy. Córcia ucieka ode mnie jak schodzimy po schodach bo niby jej moje chrobotanie przeszkadza :-p Ortopeda stwierdził, że jeśli po opakowaniu glukozaminy zero zmiany to nie ma sensu brać dalej :-( Życzę Ci więc aby Twoje było bardziej posłuszne i po lekach przestało hałasować :tak:


Kurtki za 200zl też bym nie kupiła na kilka miesięcy, te ceny powalają :no:

Pogoda piękna aż się chce spacerować tylko na weekend opady i ochłodzenie zapowiadają jak zwykle....
 
reklama
Witam z kawa :-)

Iza to mnie pocieszylas :szok:....

Agulaqa dzieki....tez mam taka nadzieje chociaz jak narazie stoimy na gorze :no:

Mommy podpisuje sie pod tym co Karola napisala. Znam opinie kolezanek ktore tam rodzily no i szwagierka w sekretariacie siedzi wiec informacji mam dosc,ale jak mowie rozne opienie na kazdy temat wiec wybor nalezy do Ciebie. Piszesz ze tam lekarz Twoj ktorego wybralas a wiesz ze na bank bedzie z Toba??
Ja dzieci rodzilam w "dwojce" ;-)
 
Do góry