reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej dziewczyny :-) Dzisiaj na ostatnim KTG byłam - wszystko jest ok :-)

Teraz z małżem mamy zagadkę czy wybrać ten biziel czy u nas w mieście szpital... Zagadamy jeszcze z lekarzem no i co do położnej to na 1000% gdzie bym nie rodziła tam bym się z jakąś "dogadywała". Biziel mnie przekonuje tym, że jakby co właśnie zaplecze dla dzieci mają... No i jednak miałam podejrzenie o tą cukrzycą (już przed ciążą), też lekarz jest nasz z tego szpitala więc też może inaczej by patrzeli... U nas nie powiem, super lekarzy nie ma :-/ Taki ciemnogród kurde. Jeszcze trochę na rozmyślania mam ;-)

Zaczęłam też myśleć o pordzie za dużo :-D tzn. nie tyle o bólu ale co by było gdyby... i tutaj 1000 myśli. A co jak będą skurcze a nie będzie rozwarcia a co jak będzie rozwarcie a nie będzie skurczy a co jak będą oksy mnie męczyć a i tak cc zrobią bo coś tam.... :-D Masakra.
 
reklama
Mommy widze ze masz glowe pelna mysli. Ja nie mysle o niczym bo po co skoro i tak wplywu na to nie mam. Co ma byc ti bedzie i nie dopuszczam do siebie mysli ze cos bedzie zle. Zajmij sie czyms bo zwariujesz do stycznia :-)
 
Agula dobrze mówi :) Moja córcia wyszła 8 dni po porodzie a takich myśli nie miałam. Pamiętam jak rodzina i znajomi codziennie dzwonili i pytali: Już? Hehhehhe.....
 
Już lepiej żebym ja się za dużo niczym nie zajmowała po ostatnich przebojach z prądem :-D Ja jestem taki myśliciel i musze wszystko rozkminić zawsze i później jestem spokojniejsza w sytuacjach awaryjnych, kłopotliwych itp ;-)

Miałam o coś się pytać , obejrzałam z małżem walkę i zapomniałam :szok:
 
Kasiulka bo tak to już ze mną jest :-D Jest w bydgoszczy jakaś na wypasie hurtownia z duuuużżżżym wyborem od pieluch tetrowych, po kosmetyki, butelki i rzeczy dla mamy? Taka wiecie żeby wszystko tam było? Na allegro szukam jakiegoś sprzedawcę który by miał dużo fajnych rzeczy ale nie mogę znależć.
 
reklama
Mommy ja kupilam na allegro wiekszosc takich *******ek. Jeszcze troche rzeczy zostalo ale juz wiem, ze tez kupie na allegro bo sa teraz kupony jak ske kupuje przez aplikacje i taniej wychodzi. No i ja wtedy wzielam u jednego wszystko i teraz tez tak planuje. Troche rzeczy zostalo mi do kupienia ;-)
 
Do góry