reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Ja wczoraj zamówiłam zimową ciążową kurtkę i już się nie mogę doczekać jak przyjdzie.... Mam nadzieję tylko, że rozmiar będzie ok.... Wyszłam już w mojej starej ale na brzuszku ciasna była a gdzie dalej.... Jutro jeszcze podjadę po czapkę i rękawiczki cieńsze bo mam ale mega grube :-D
 
Hej!

My tez juz biegamy w kurtkach zimowych...ja wczoraj w sumie wyskoczylam w cienkiej ale mimo szarego dnia i wydawalo sie brrrr,zdziwilam sie jak wyszlam,ze jest tak przyjemnie...spacerowalismy prawie godzine.

A dzisiaj tez calkiem przyjemnie mimo ze.4 st mialam....a jak fajnie sie wstalo o 6 prawie jasno i Mati sam sie obudzil heh za to o 17 ciemnica :/
 
Witam

Witam nową mamę!;-)

Oj postraszyła nas trochę pogoda. Też wyjęłam zimówki dla nas. I dla Mateusza czapkę, bo tak to w kapturze łaził. Okazało się, że wyrósł. Czeka mnie teraz jeszcze zakup jesiennej czapy. Najlepiej tanio i w wielopaku:dry:! Bo znając życie zaraz zgubi w szkole:crazy:


Dzisiaj już zdecydowanie cieplej się zrobiło więc da radę jeszcze bez. Trochę tak doopnie jechać do centrum tylko po czapkę, mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze kilka dni aż kasa będzie na koncie i od razu buty byśmy kupili za jednym zamachem. Już upatrzyłam sobie w deichmanie. Firmy Cortina. Mieliśmy w zeszłym roku i jestem bardzo z nich zadowolona. Dobra cena do jakości. Buty w sumie wyglądają jak nowe po całym sezonie.


Też nie lubię zimy. Zapowiadają, że tegoroczna ma być równie ciepła jak w zeszłym roku. Jeśli ma być tak ciepło, to ja nie chcę śniegu:no:, bo będzie chlapa straszna:crazy:
 
Ciepłej zimie też mówię NIE, DZIĘKUJE!

Super, że dziś słoneczko bo Martyna musi w plenerek z aparatem ruszyć i zdjęcia na konkurs zrobić :-)

Tv nam siada, dziś pralka mi się "zsiusiała" i lekko zalała łazienkę.... Ładnie sie tydzień zaczyna :-(

Słenecznego, ciepłego tygodnia Wszyskim zyczę!


Jednak ciepła kurtka jeszcze w szafie pośpi ;)
 
reklama
Do góry