reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

"To podsumowanie pierwszego etapu edukacyjnego. Ma dostarczyć informacji o pracy szkoły. Nie wpływa na końcowe oceny uczniów. Sprawdzian pokaże, ile uczniowie nauczyli się w ciągu trzech lat. I wskaże słabe punkty. To ma być podpowiedź dla nauczycieli, na co kłaść nacisk w dalszej edukacji, nad którymi umiejętnościami trzeba mocniej popracować"


Sprawdzanie wiedzy i umijetnosci nauczyciela kosztem dzieci;/

Tymek podobno super napisał pierwszy oddał matematyke i mowi ze z polskiego na 20 punktow bedzie mial 20 a z maty 16 hehe zobaczymy za tydzien jak wyniki beda

 
reklama
Hej!

Co tu taka cisza??
Sali gratki dla Tymusia :-p!!

Karola dobrze ze ok...moj Mati tez sie dostal ;-)

Zapomnialam co mialam pisac :-p...na dzialke jedziemy co by w murach nie siedziec...Olka czekam na Ciebie :tak::-p

Milego weekendu!!!
 
Witam

Weekend spędziliśmy sobie owocnie, rodzinnie. Zaliczyliśmy między innymi basen cała rodzinką. Rozejrzałam się przynajmniej jak to wszystko tam wygląda. Całkiem fajnie. I szatnia rodzinna jest, czyli w razie jak będę sama z dziećmi to do rodzinnej pójdziemy i odpada mi dylemat 7-latka w damskiej szatni:tak:. Zabawę dzieci miały przednią! Dzieci! Moje zadanie to przez godzinę trzymanie dziecka w wodzie, bo co prawda jest cały pas wypłaszczony dla dzieci ale jednak dla Daniela jeszcze za głęboko. Tak człowiek łaził w tę i z powrotem na ugiętych nogach. W wodzie nie było tego czuć ale dzisiaj muszę przyznać mięśnie trochę bolą.:laugh2:

A jak tam melanże:-p działkowe? Udane?
 
Hej!

Karola a gdzie byliscie??

Melanz udany hehe...jak zawsze :-p Olka dzieki za spotkanko :-) nastepnym razem mam nadzieje dluzej ;-):tak:

Ja bylam dzisiaj w szkole i pani do mnie ze czemu nie wybralam drugiej szkoly jesli chodzi o zerowke...bo jak sie maly nie dostanie to potem kombinacja w lipcu albo pisac odwolanie...teraz czekanie do 8 maja,mam nadzieje ze mi zrobia niespodzianke urodzinowa :tak:...
 
Witam

Nerw z samego rana! Pies mi ciśnienie podniósł! Grrrrrr. Obsrała mi kuchnię! Dobrze, ze kuchnię a nie dywan w pokoju. Myślałam, ze mnie szlag jasny trafi!!!!!!!!!!!! Nigdy więcej psa w domu!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dzieci odstawione elagancko w przedszkolu. Mają dziś przedszkolne świąteczne śniadanie. Zasiadają wtedy wszyscy przy jednym stole.

Kasia byliśmy na basenie tu w Osielsku.:tak:
 
Hej!

Karola fujjjjj :no: nie przy sniadaniu :-p co jej do jedzenia dalas :-p??!!

U nas w szkole jutro zajaczek i wspolne sniadanie ;-) a dzisiaj jade z Wiki zobaczyc malego Denisa i przy okazji ona na urodziny do kuzynki...Mati na sluzbe do Salinki :tak::-p.

Slonce rano bylo i sie zmyło...

Jak tam w ogole swieta?? bo nic nie piszecie...nie lubie Wielkanocy i nie czuje tych swiat...
 
Ona niestety tak ma od maleńkości, że co jakiś czas ma problemy jelitowe. Zdiagnozowane jest na pewno uczulenie na wieprzowinę i tego nie dostaje, ale ogólnie jelita ma słabe i wystarczy okruch czegoś niewskazanego i pozamiatane. Ponoć to przypadłość owczarków niemieckich, problemy z przewodem pokarmowym. Jej matka była rasowa i AKURAT ten problem musiała odziedziczyć!:dry::wściekła/y: Ile myśmy kasy na diagnozowanie wydali jak była mała! Żeby sie dowiedzieć, ze nic jej nie dolega i taka jej gó.wniana uroda no!:angry:


Na święta w tym roku idziemy do mojego brata. Pierwszy raz. Wcześniej młody szalał i jakoś nie było motywacji a teraz jest mała Agatka:tak::-D. Ona robi za pretekst rodzinnych świąt he he a i brat chyba dojrzał już do takich rodzinnych spotkań. M niestety nie będzie. Zostaje w pracy. Ma służbę. Także święta dzieci bez taty będą miały. Za to kilka dni po świętach m będzie w domu, to sobie nadrobią czas z tatą.
 
Wiem cos o tym,moja mieszanka z wilczurem i teraz srednio raz na miesiac dostaje nocnego rostroju zoladla :no: jak byla mniejsza to czesciej,kroplowki dostawala i tez sie biegalo po weterynarzach ehh...ja jej nic nie daje oprocz suchej ale niestety jest taki jeden w domu ktoremu nie przetlumaczysz mimo wszystko :wściekła/y:
 
reklama
Hej;)

Karola wspolczuje gównianych przygód;/Tylko mnie to utwierdza zeby nie miec psa;P

Tak jest Mati dzisiaj na słuzbie u cioci;P Bawia sie z Kaja w chowanego i mowia sobie gdzie sie schowaja ehhe.Teraz Mat zabawe w lekarza wymyslil;PPStrach sie bac haha

Moi chlopacy pojechali na mecz bez parasola a wlasnie rowno zacina ;//

Ja tam Wielkanocy nigdy nie czuje ...zle mi sie kojarz...Jedziemy w niedziele do babci poobiedzie a w poniedzialek byc moze ze Jagodowo City hehe;)
 
Do góry