reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja wylam przed narkoza jak i po :-( najgorsze 40min mojego zycia :no::szok: z czego sam zabieg doslownie 5min...nigdy wiecej!!!!!!!!!

Oo Iza,masz przyklad Martyny...nie poszly na usuniecie migdala i coo?? jest ok...chyba ze cos sie zmienilo...Iza daj znac ;-)
 
reklama
Witajcie!!!
Co to za zbiorowe chorowanie w tak piękną, zimną - słoneczna pogodę :-p Zdrówka życzę!

Tak, nie poszłam z Martyna na wycięcie choć dostałyśmy już termin, odpukać daje radę i przez niego nie choruję. Jeden lekarz chciał wycinać inny polecił się wstrzymać, bo z wiekiem wszystko się zmienia i udało się :tak:

Byłam dziś pierwszy raz w Galerii Osielsko i jestem pod wrażeniem ilości sklepików co do wielkości sklepu. Spodobało mi się bo nie trzeba tyle chodzić :-)
 
Sylwia - na allegro nie mam czasu juz :) roczek robilismy dzisiaj , a w pn sesja wiec nie dosla:p cos sie udalo pozbierac ;)

wspolczuje tych wszystkich chorob i zabiegow, u nas odpukac chlopaki sie trzymaja.

Dzisiaj po roczku meeega zadowolona, wszystko sie ladnie udalo :)
 
hEJKA

Izka no gdzie ...ja mam w Oplawcu w Jagodowie ma Kasia;P

\Aga ale ten link co Ci dałam to sklep z Bydgoszczy;P

No to sezon w Jagodowie otwarty,było mega wesoło:tak:
Dzisiaj ma byc powtórka ale póki co pogoda średniawka;/

Tez wspólczuje chorób dzieci...ja swoje z Kaja przeszlam ale juz sie odchorowała ..Tymek w ogole mi nie choruje...ostatnio mial ospe 4 lata temu i w Świeta jednodniowa temp i wymioty i to tyle..to zahartowany sportowiec hehe;))

To miłej niedzielki dziewczyny!!:-)
 
Hehehe, nie ważne w sumie kto gdzie ma, ważne, że obok siebie bywamy :-D też wczoraj szalałam w Jagodowie jak i tydzień temu ;-)

Dziś pogoda cudna a mi się z domu juz wychodzić nie chce :-( chyba czuje zapowiadane opady w kościach :cool2:

Miłej niedzielki!
 
Witam poweekendowo.

Niby nic takiego się nie działo a ja wymęczona po weekendzie jak koń po westernie.

Zamówiłam dzisiaj w końcu szczoteczki dla siebie i Daniela. Już od jakiegoś czasu nosiłam się z myślą zakupu ale szukałam w jak najbardziej dogodnej kwocie, żeby wszystko było, bo do tego końcówki dla starszaka i dla m przy okazji. Trafiłam dzisiaj na promocje akurat w jednym ze sklepów więc zamówiłam! W końcu każdy będzie miał swoją elektryczną szczoteczkę. Widzę jak dobrze zrobiła taka szczoteczka Mateuszowi i mam nadzieję, że i Danielowi przyniesie korzyści.:tak:


Leki chyba dobrze wpływają na Daniela. Przestał tarmosić się za ucho. Nie kaszle już a ten akurat psikacz nie wysusza mu też śluzówki. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.:tak:


Aga super, ze impreza udana!

Ale Wam dobrze z tymi imprezami! Z działki na działkę!:-)
 
Witam z wieczora :-)

Karola super ze dziala i jest ok :tak: cos Ty takiego robila ze wymeczona he?? Pewnie ze dobrze mamy,bylo trzeba wpasc na ploty ;-)...najgorsze to to czekanie od weekendu do weekendu :-p

Dzialka u nas jest na sprzedaz,wnet obok mnie...male 30tys,tylko na rogu i przy drodze a auta wiadomo jezdza...
 
reklama
Do góry