reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Krolcia zaczytaj sobie o niedosluchuchu przewodzeniowym. Franek to miał wyszło właśnie na badaniach tympomografi. Dostał syrop krople itp. Po dwóch tygodniach było po sprawie. Teraz po chorobach z katarem zawsze wizyta u laryngologa i ewentualnie Pectodrill. Ja nie wiem co wy macie z ta pogodą. My nad morzem mamy piękne słońce. Jedyny dzień niepogody to był wtorek.
 
reklama
Tak wiem! Już przekopałam internet. Chodzi mi o to, ze tego płynu nie jest na tyle dużo, żeby rzuciło się jeszcze na ubytki słuchu takie namacalne, więc nie jest źle i też obstawiam, że leki wystarczą.

Ej cwaniara! Podziel się trochę słonkiem!
 
Myślę że starczy. U nas Franio nie zdał testu na czekoladę i jak oglądał bajki to normalnie z nosem w tv. A tak w ogóle to na to ucho dostawał sterydy w kroplach (Avamys)
Słonko spakowane i wysłane do was
 
Wiki sluch wyszedl prawie idealny wiec...a do dzisiaj to co ma slyszec nie slyszy wiadomo a to co ma nie slyszec slyszy :-D...takze Karola idz najpierw do tej babki od sterydow i zobaczysz potem co dalej...

Mucha a ty znowu gdzie??? O nieeeeeee ;-):-p
 
Ostatnia edycja:
Dobra dziewczyny. Powtórka z rozrywki. Podpowiedzcie dobrego laryngologa na nfz szybkim terminem w miarę. Czy wojskowy szpital jest ok? Alergovita chyba na Kurpińskiego może? Takie adresy dali mi z dziecięcego bo u nich najbliższy termin na lipiec:dry:
 
Ja chodzę z F do wojska tam jest pani Szatkowska bardzo konkretna w środy jest po południu przyjmuje praktycznie od reki. Właśnie u niej go leczę z sukcesem.
 
reklama
Do góry