reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

We wniosku jest wskazane konkretne mieszkanie, bo obeszłam sobie osiedle i to mi najbardziej pasowało, ale z zaznaczeniem jest "gdyby państwo byli na tyle uprzejmi" bo wcale nie muszą nam tego mieszkania dać. To ich dobra wola może być tylko niestety.
 
reklama
Zmiany ale raczej w wystroju a nie w lokalizacji ;-). A ja jestem służbowo w Krakowie. Ale od 16 uskuteczniam zwiedzanie i ogólnie składam się. Wiecie co już zapomniałam jak to jest mieć czas dla siebie i robić coś tylko dla siebie. Idę swoim tempem nie muszę zatrzymywać się przed smykiem i mogę spokojnie usiąść na kawkę. Normalnie luksus
 
Krolcia zaciskam mocno kciuki :-)
Szkodnik śpi a ja mam czas wypić ciepłą herbatę haha.
Kasiula ja cały czas się zastanawiam gdzie są te Twoje działki w Osielsku?
 
Olka jadac od Niemcza to za skrzyzowaniem Bydgoskiej z Kolonijną ;-)jadac w strone Żołedowa po lewej pole po prawej wybudowali takie domki dwu pietrowe jeden przy drugim,biale z czarnymi dachami to za tymi domkami zaraz w prawo sie skreca i sa dzialki...mozna tez od drugiej strony...wiesz gdzie jest Rystor??
 
Ostatnia edycja:
Krolcia - trzymam kciuki za mieszkanie. super by bylo !!!

Mucha - baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zazdraszczam !!!!!

wlasnie przeczytalam info ze jedna z moderatorek zmarla mloda 34 lata ;) dwojka dzieci osierocona, a druga z waztku czerwcowek 2010 3 stadium raka piersi ....
co sie dzieje z tymi chorobskami ?! :(
 
Hej!

Aga :-( tez nie mam slow...mlode dziewczyny...obydwie na raka :szok::-(

Pogoda wczoraj piekna,dzisiaj tez nie jest zle a my bedziemy sie dzialkowac :-) mam nadzieje ze nie bedzie padac chociaz teraz niby burze pokazuja na popolunie...

Milego :-)!!!
 
reklama
my dzisiaj grilowalismy ale u rodzicow:) Dzialki jeszcze nie ogarnełam po zimie:) pewnie w nastepny weekend pojade :)
mam nadzieje ze nic nie pokradli :p

a ja dzisiaj rypnełam z dadu na rece (krzesło sie połamało) Młody cały a ja ledwo siedze tak mi d... zbiło :/

pogda byla super ale wieczorem ten wiatr i gradzik mnie z lekka zaskoczył, ciekawe jak jutro bedzie?
 
Do góry