reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Krolcia muszę cię zmartwić-panuje grypa:angry:
Dziewczynki które posyłają w tym roku do szkoły dziciaczki-właśnie ruszył nabór
 
Mucha no co Ty gadasz? To może grypa go rozkłada.

Mati ma właśnie dziwne objawy. Z przedszkola dzwonili, ze jęczy na ból głowy. Poleciałam do przedszkola zgarnęłam go i do lekarza. Gardło ok, nos ok, kataru brak, kaszlu brak, uszy w porządku i zagwozdka normalnie co się dzieje.
Przed godziną dostał dreszczy, zmierzyłam temperaturę no i się okazało, że leci dopiero w górę. Dobiło do 38,2 w momencie jak dałam przeciwgorączkowy. Teraz śpi.:-(


A jak mamy szkołę w rejonie to też powinnam coś zgłaszać?
 
O masz!:szok: I co mówili ciekawego?

Ja jak byłam załatwić meldunek to na wszelki wypadek wtedy od razu poszłam do szkoły, pokazałam dokument i wyraziłam chęć, zeby młody chodził do tej szkoły. Sekretarka założyła wtedy sobie nowy zeszyt dla rocznika 2014/15 i wpisała tam dane Mateusza, więc myśle, ze problemu nie będzie... no ale w przyszłym tygodniu jak dzieciaki będą w przedszkolu to się przejdę tam jeszcze raz.

Tak w ogóle dzień dobry.

Mateusz w domu ale po wczorajszych objawach nie ma śladu. Głowa póki co nie boli, gorączki nie ma. I co tu sądzić? O co chodzi?
 
Hej!

U nas od 12 ruszyly zapisy a do zerowki po 2 kwietnia a jutro mamy drzwi otwarte idziemy szkole zwiedzac :-p sie dowiem czy Mat musi do zerowki bo czeski film...

Ja wczoraj po wizycie z UP po rozmowie z doradca zawodowym...w skrocie to powiem ze wiecej tam nie pojade :no::wściekła/y:

Karola
zdrowka!!! Moj maly od dwoch dni katar a od wczoraj mutacja i glos traci...
 
I ja się witam z kawą i ciastkiem :-) Szkodnik śpi to mogę Was nadrobić.
U nas tez była ostatnio jakaś dziwna temp. przez 2 dni 38 bez innych objawów, pewnie to kiełki jakieś, był u nas lekarz osłuchał zajrzał do gardziołka i ok.
Zaczyna mi się tu już podobać :-) to chyba dzięki tej pogodzie :-)
A powiedzcie mi, ja już powinnam małą do jakiegoś p-kola zapisać czy za szybko?bo jeszcze nie ogarnięta w tych tematach jestem. Od września do żłoba :-( a matka do pracy
 
reklama
Hej!

Jednak prognoza sie sprawdzila...ja od 3 nie spie taki wicher sie zerwal,deszcze walil w szyby :szok::no:...dzien chyba barowy dzisiaj :-p

Olka mysle ze spokojnie z tym przedszkolem ;-) chyba ze sa problemy z dostaniem sie??
 
Do góry