reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam sie z rana,szaro buro i ponuro...wstac sie nie chcialo ale chyba nie mam wyjscia :-p.
Kwiaty sie sypia od rana :-) zycze Wam milego dnia w Dniu Naszego swieta ;-):tak:
 
reklama
Hejka
Wszystkiego najlepszego dla nas!

Nocka zarwana. Daniel znowu z temperaturą. Nie kumam normalnie. W środę temperatura kilka godzin, czwartek bez gorączki, piątek też a w nocy znowu 39:eek: I teraz już ciepły jest. W poniedziałek jednak nie przedszkole a lekarz nas czeka.:-(

Hmmm choć z drugiej strony poprzednio też tak było, że po 3-4 dniach gorączka wróciła:eek: a potem było ok.
 
Karola :-( zdrowka!!!

Pomarudzilam i jest slonce :-) po drodze na zakupy dzieci pobiegaly troche na dworze a ja sie mecze strasznie z ta noga znaczy z tym palcem...jest lepiej ale niedobrze...
 
Martyna 2 tyg temu miała dziwna temperaturę. W czwartek dostała 37,7 to w piątek nie poszła do szkoły ale temperatura się nie pokazała i mamusia szczęśliwa. Za to w sobotę rano podskoczyło do 39st w końcu wyjęłam coś na zbicie, dostała tylko raz i popołudniu było już 35,5 :szok: w niedziele też nie było więcej niż 35,7 a w poniedziałek już po chorobie. Podawałam tylko miodek, maliny i czosnek :-)
Kolejny czwartek po 2tyg i katar... W środy mają basen, jak nie jadę z nimi to wraca mokra więc czwartki są u nas trudne :wściekła/y:

Zmiana tematu.... Czytałyście ją???
Zakupiłam dla mamy na prezent książkę "Złodziejka książek" niby jest ona przeznaczona dla dzieci z podstawówki ale jestem nią zachwycona i mam nadzieje, że mama tez będzie. Martyna męczy abym jej dała przeczytać, ale musi poczekać z 2 lata :tak: Wczoraj po książce zobaczyłam jeszcze film ( tym razem z córcią) do 1 w nocy siedziałyśmy, ale jest to marne streszczenie książki i jestem nim zawiedziona :-(
 
Hejka
Młody już w przedszkolu, starszyzna też.:tak:

Iza nie czytałam. Ja generalnie nie lubię czytać. Jedynie dzieciom, ale Daniel jeszcze na etapie krótkich rymowanek a Mateusz jakieś tam chłopięce historyjki. Serię Scooby doo lubi, Bolka i Lolka podczytujemy. Bardzo też się zawziął i chciał, zeby mu poczytać Pana Kleksa, bo filmy bardzo lubi, ale jednak szybko się zniechęca jak zaczynam czytać. Jakby to było podzielone na rozdziały jakoś 2-3 stronicowe, to może jakoś łatwiej byłoby mu się skupić na jednym rozdziale.
 
Kasiulka dzięki wielkie za namiary na Panią Jelonek. Super podejście, super ceny i zero stresu. I pochwalę moje dzieciaki bo nie mają żadnych ubytków, a Franek dał sobie zdjąć cały kamień z zębów. W kwietniu lakujemy 6:-D.
Kreolcia z ksiązek polecam serie o Pomponie moich chłopaków bardzo wciągnęło i mnie też się fajnie im to czyta Pompon w rodzinie Fisi

Izka muszę poczytać bo ja generalnie książki pochłaniam w ilościach hurtowych

Pozdrowienia dla Wszystkich
 
reklama
Do góry