reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

W sprawie Monster to zależy czego poszukujesz na jaki wiek. Koszulki swego czasu były w Zarze. Puzzle w Lidlu a lalki są w Carefourze w dobrej cenie-info z pierwszej ręki od mojej sis która ma córcie Monsterke. Moja mama powiedziała że woli sto razy Hero Factory moich chłopaków niż te Drakulalki. A co to są te Ptaki????
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
 
reklama
Ptaki to Angry Birds :)
Lalki Monster widziałam dziś za w Carefourze i potwierdzam tanio , jeszcze do córci mówiłam, że jak szukałyśmy to takie tanie nie były - tylko sumka z głowy wypadła :-(
 
O dzięki! Czyli najlepiej do pomorskiej uderzyć. Szukam czegoś dla 8-latki. Jej mama kupiła pierwszą lalkę i teraz zamierza kupić drugą, a mnie podpowiedziała, że może jakiś ciuch, gadżet, albo pierdółki typowo do lalki jak przebrania czy co tam. Nie wiem, one mają jakieś zestawy ciuchów jak Barbie?
Chciałabym się w stówie zamknąć.


A jeśli chodzi o ptactwo to w tesco jest akcja, że za każde 20 zł zakupów dostajesz naklejkę i jak zbierzesz 10 to maskotkę ptaka możesz wtedy kupić za 22 zł(normalnie 79zł chyba). Jeśli ktoś tak czy tak robi zakupy w tesco to się opłaca przy okazji zebrać.:tak:
 
Witam. Mam pytanie czy polecacie jakiegoś fotografa na sesję ciążową w Bydgoszczy lub w okolicach ? Jakieś linki na stronę ? Pozdrawiam
 
Hej :)

Ptaka z Tesco już mamy ale my tam prawie nie bywamy to i znaczków nie ma :-(

Z Monsterami dla 8 latki jest bardzo duzo, np. plecaki, piórniki, zeszyty, pisaki, buty, bluzki, dodatki do lalek też. Znajdziesz coś ;-)

Własnie zaczęło strasznie wiać u nas.... a u Was?
 
Ulewa przyszła i poszła

Coś tam z tymi monsterami będę musiała znaleźć. Tylko to wszystko cholernie drogie jest! Nawet głupi jakiś zestaw kiecek 60 zł!:szok: A może kupię po prostu którąś z lalek i po problemie...
 
reklama
Do góry