reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hejka

Uziemiona w domu z dwójką dzieci.
Złapali jakąś drobną wirusówkę. Oboje mi wczoraj w nocy wymiotowali. Byliśmy u lekarza, nifuroksazyd wczoraj już podany i dzisiaj nocka już ok. Przetrzymam Matiego w domu do końca tygodnia.

Wymieniam tel z ramach przedłużenia umowy i mam mnóstwo obaw. Pierwszy raz będę brała tel dotykowy. Jakoś nie mogę się do nich przekonać. I na dobrym aparacie mi zależy...
Wziełam sony i dzisiaj go odsyłam. Taaak mi facet zachwalał! I gó.wno takie, ze szok! Zdjęcia jakie robi to nieporozumienie!!

Myśle teraz nad nokia lumią 820 ale nikt mi nie umie odpowiedzieć jak duże zdjęcia robi...a to dało by mi już jakieś światło na jakość aparatu.

Nie ma któraś z Was tej Nokii?

A! No i popierdzieliło się z prezentem! Młodej się odwidziało i chce coś z Angry birds!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wkurzyłam się i zamówił z neta wyposażenie do piórnika z tymi ptaszyskami i do widzenia!:dry:
 
Mój mąż ma nokie dotykową hmm tylko nie wiem jaką, zdjęcia robi świetne :-)
Jak tylko wróci do domku napiszę Tobie jaki ma numerek hihi
 
to tak ja u mnie szał spidermenowy :D
mojej kolezanki cora tez taka Monsterka, ma jedna lale bez akcesoriow ale za to piornik, torebka spineczki zeszyciki itd wszystko w monsterki ...
jeszcze nastolatki bym zrozumiala ale ona ma 6 lat i z tego co kolezanka opowiada to cala zerowka ma szal na to cos... 6 lat :szok:

co do tego typa z wyzyn - zabilabym gnoja !!!!

ja tez sie "balam" dotykowych ale mam je od kilku lat i jestem zadowolona. teraz mam Prade i robi suuuper zdjęcia.

przy okazji prosze o głosiki :*
Historia | Mobilne biuro mamy, wygraj swoje mobilne biuro
 
Zagłosowane:tak:

Mój obecny złomek ericsson ma jeden z najlepszych aparatów piątek jaki wsadzono w komórkę. Nie ma lepszego 5mpx aparatu w tel jak ten. Licząc razem z makro, które ma w sobie to ma 16 x zoom! który aparat w tel teraz ma taki zoom? Przyzwyczaiłam się do dobrych zdjęć ze spacerów bo do tego służy mi aparat w tel i jakoś dziwnie przerzucać się teraz na jakiś szajs. Tez złomek potrafił strzelić nawet fotkę, która miała 1,74 Mb! Ale to raz się udało, fakt, że zdjęciu kwiatu więc kosmiczna ilość barw sprawiła, że takie duże pojemnościowo foto wyszło.


A ja się rozmarzyłam ze szwagierką he he. Jak to było, jak się było gówniarą i szlajało po Savoyu...i jaka muzyka wtedy była....ech człowiek był młody i nic mu głowy nie zawracało...
 
Hejka;-)
No i piąteczek:-)

Rano starszak poszedł do przedszkola. Czuł się dobrze, po za tym chciał się pochwalić nowym autkiem jakie dostał od zębowej wróżki;-). Fajnie tak widzieć jak się dziecko cieszy:tak:, ale się zastanawiam czy to dobrze, ze tak jest karmiony jeszcze tymi wymyślankami, Św. Mikołaj, zębowa, zajączek itd.... A Wy kiedy dziecku uświadomiłyście, ze to tylko taki wymysł dla dzieci?


No i sie dzisiaj mi oko zaszkliło, jak spojrzałam na wejście przedszkolne dla maluchów. Od poniedziałku zaczynamy z Danielem dni adaptacyjne a od 2 września zaczyna przedszkole. Mój mały chłopiec. Myślałam, ze łatwiej mi będzie tym razem, ale jednak do tego nie da się przywyknąć...:no:
 
Witajcie dziewczyny, chętnie dołączę do obecnych i przyszłych mam z Bydgoszczy:-)mam termin na 06.12.2013, będzie pierwsza córa (Wiki), mieszkam na Jarach, do momentu zajścia w ciążę jeździłam motorem ech takie mega hobby za którym strasznie tęsknię:frown:aż łezki mam w oczach jak widzę śmigające motory...ale cóż się nie robi dla małego szkraba, pocieszam sie,że na hobby znajdę czas na wiosnę.
 
reklama
krolcia ja uwazam ze im dluzej tym lepiej :D poki myslalam ze mikolaj istnieje to bylam bardzo szczesliwa a pierwsze swieta ze swiadomoscia ze to mit byly beznadziejne:D

wiecie ze ja nigdy nie bylam na dyskotece :D jak juz to w klubie ale moge policzyc na palcach ile razy :D hehe

moj ma miesiac przerwy od przedszkola:D podejrzewam ze Dadulca tez będzie mi ciężko posłać:D
 
Do góry