reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

mago
To wspaniale ;D GRATULUJEMY PIERWSZEGO ZęBULKA!!!!
teddy4t.gif
teddy4t.gif
teddy4t.gif
teddy4t.gif
 
reklama
Heloł Mamunie :-* :-* :-*


mago... Kongratulejszyn dla Alicji z okazji pierwszego ząbeczka
25tv.gif


GeHa.... czworokącik :p ;D

Jesli chodzi o multikino, to wczoraj bylo napewno zamkniete
Niestety nie wiem jak dzisiaj i jutro ;D ;)
 
GeHa pisze:
Wyczytałam w pomorskiej, że Multikino ma w doopie żałobę i wszystkie filmy są puszczane terminowo.
Interes musi się kręcić, nie? ::)
qrna a w niedziele o 11 odwolali filmy :mad: chyba ich wtedy sum,ienei ruszylo, albo na faliii wspolczucia i empatii pojechali

tfu tfu

 
Mago gratulacje dla Ali z okazji zęba. Jej kobieto, współczuję tych nocy ja jednak mialam szczescie bo wszystkie zeby jakos bez trudu wychodzily. A wlasciwie nie ja mialam szczescie, tylko sam zainteresowany.

Bezwstydne rżnięcie tu sie uprawia widzę. :laugh:

Melanie pisze:
GeHa to ja zerżnę ;D od Ciebie pomysł na jutro na obiadek
tylko zamiast kaszy zrobie ryż ::) albo pyrki z mikrofali
Mel a jak sie robi takie pyrki? wstyd sie przyznac, ale w wiekszosci uzywam mikrofali do podgrzewania picia dla Wiktora.
A w ogóle to wole makaron, albo ryż.
 
reklama
Kariwiw pisze:
Melanie pisze:
GeHa to ja zerżnę ;D od Ciebie pomysł na jutro na obiadek
tylko zamiast kaszy zrobie ryż ::) albo pyrki z mikrofali
Mel a jak sie robi takie pyrki? wstyd sie przyznac, ale w wiekszosci uzywam mikrofali do podgrzewania picia dla Wiktora.
A w ogóle to wole makaron, albo ryż.

czemu wstyd sie przyznać ??? ::)

mam taki plastikowy "garnek" do mikrofali - 3 litry pojemności kosztował ok 15 pln
ziemniaczki kroję w grubsze talary, wlewam odrobine wody, solę i za 15 minut ziemniaki gotowe ;D
podobnie robię ryż, makaron i MIĘSKO ;D
pycha - jak na parze upiccone :)
 
Do góry