reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Mel to w Szczecinie grają.
http://multikino.pl/9439,11,1304462,innywymiarkina.html to grają u nas :)

Do kina się nie dodzwoniłam ... nikt nie odbiera a po chwili przekierowuje połączenie na automatyczna rezerwacje biletów.


olji pisze:
GeHa pisze:
Wyczytałam w pomorskiej, że Multikino ma w doopie żałobę i wszystkie filmy są puszczane terminowo.
Interes musi się kręcić, nie? ::)
qrna a w niedziele o 11 odwolali filmy :mad: chyba ich wtedy sum,ienei ruszylo, albo na faliii wspolczucia i empatii pojechali

tfu tfu

Olji to jakim cudem my na 14 w niedzielę byliśmy w kinie ??

Mago gratulujemy ząbka
 
qrka
to co z tym kinem???ja bym nie chciala jechac autobusem aby sie przekonac ze kino zamkniete i wrocic do domku. Takich spacerkow w zaspalinowanym autobusie nie lubie :p
 
Mago Twoja córeczka też jest z 3 sierpnia? Tak jak nasza Michalinka. U nas ząbków nie widać.
 
Dzięki dziewczynki za gratulacje!

Arabella - Alicja urodziła się 4 sierpnia, cały jeden dzień młodsza od Twojej córci :laugh:

Ech wiecie też bym poszła do kina :( Napiszcie może w tych ich ankietach, że powinni wprowadzić MultikinoBaby dla mam pracujących, np. w sobotnie dopołunie czy niedzielne. Na pewno nie mają takiego obłożenia, a więcej mam by się skusiło. O tak np. na 9 rano. Mamusie takich maluszków i tak nie śpią - to do kina by sobie poszły.

Zabieram się do pracy. Baaaaaaaaarrrrrrdzo Wam zazdroszczę, bo pewnie śpicie smacznie :p
 
Cześć Kobietki,

Też bym się do kina wyrwała, ale z naszym Wiktorkiem nie ma szans tylko bym go ganiała i przeszkadzała innym mamom, już wyrósł z tego wieku kiedy to grzecznie dostosowywał się do każdej okazji, prawo wieku, cóż.

Melanie pisze:
Kariwiw pisze:
Melanie pisze:
GeHa to ja zerżnę ;D od Ciebie pomysł na jutro na obiadek
tylko zamiast kaszy zrobie ryż ::) albo pyrki z mikrofali
Mel a jak sie robi takie pyrki? wstyd sie przyznac, ale w wiekszosci uzywam mikrofali do podgrzewania picia dla Wiktora.
A w ogóle to wole makaron, albo ryż.

czemu wstyd sie przyznać ??? ::)

mam taki plastikowy "garnek" do mikrofali - 3 litry pojemności kosztował ok 15 pln
ziemniaczki kroję w grubsze talary, wlewam odrobine wody, solę i za 15 minut ziemniaki gotowe ;D
podobnie robię ryż, makaron i MIĘSKO ;D
pycha - jak na parze upiccone :)

Fajny gar, jakoś nie wpadłam, żeby sobie tak ułatwić życie! Fajnie bo szybko i zdrowo. Wstyd - może i nie wstyd, ale czasem tak idę na łatwiznę, że się potem okazuje że sobie życie utrudniam ;)Dzięx

No to miłego dzionka, my dziś znowu sami, bo Wojtuś na badaniach, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze, dziś bardzo ważne badania, troszkę się boję.
 
Kochane,
mojej koleżanki mamie umarł wczoraj ukochany piesek - jamnik
to był jej prawdziwy przyjaciel i jest załamana i strasznie cierpi....
jej córka - moja koleżanka, szuka teraz jakiegokolwiek jamniczka (bez metryczki) . może być gładki, szorstki, miniaturka wszystko jedno


wiecie, może kto ma na sprzedaż takiego psiaka??
 
reklama
Heloł..........


Mago -
BRAWO, BRAWO, BRAWO
z okazji 1-go zebolka....

Kariwiw trzymam kciuki.....o tak mocno ! Na pewno wszystko bedzie ok.

Uff u nas pogrom... Franek ciagle tylko jęki, kwęki......jak go sie uda czymś na 15 min. zająć to sukces.....no i bable sliniaste idą i wszystko w buzi ląduje....a uspokaja sie na dłuższą chwilke na rękach jak zwiedza mieszkanie....i tak sobie przy tym cichutko mruczy i nuci  :D......a i nockami tez częściej sie budzi....a juz tak ładnie spał.....chyba to poczatek zębolowania ???

Mel niestety ja o psiakach żadnych informacji nie posiadam  :(


lece na kawke, bo mały spi...
 
Do góry