reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja myślę, że filmu sobie nie obejrzycie bo żałoba jest do środy. Może się mylę, ale wątpię.

Lubicie kasze gryczaną? Mam dzisiaj na obiad z sosem i kurczakiem, tylko jeszcze nie wiem czy lubię ::) ;D
Julka siedzi i ogląda "Roboty", bardzo fajny film, ale raczej dla starszych dzieci.
 
reklama
GeHa pisze:
Ja myślę, że filmu sobie nie obejrzycie bo żałoba jest do środy. Może się mylę, ale wątpię.

Lubicie kasze gryczaną? Mam dzisiaj na obiad z sosem i kurczakiem, tylko jeszcze nie wiem czy lubię ::) ;D
Julka siedzi i ogląda "Roboty", bardzo fajny film, ale raczej dla starszych dzieci.

a ten sosssso jak robisz??
ze smietaną :p ?

kurde to raczej filmu nie będzie
w takim razie za tydzień pójdę - jeśli zagrają sisters

Asoiczek dzwoniłaś??
co do reklamacji, to ja mogę przyjmować ::) ;)
 
Mel
No ja widzę trójkąt, czworokąt to się dopiero szykuje, nie? ;D 8)

Sos z kurczaczka zaciągam mąką, bez śmietany. Smakowało nam, chyba :)

Wyczytałam w pomorskiej, że Multikino ma w doopie żałobę i wszystkie filmy są puszczane terminowo.
Interes musi się kręcić, nie? ::)
 
Super !
wtedy nie zdążyłam na ten baner trafić, potem komp mi siadł i zapomniałam, a potem julke widzialam na fotosach i na drugi dzień w gazecie!
 
GeHa to ja zerżnę ;D od Ciebie pomysł na jutro na obiadek
tylko zamiast kaszy zrobie ryż ::) albo pyrki z mikrofali
 
reklama
Ja tylko na chwilkę........................................................

uwaga uwaga .............................................

MAMY PIERWSZY ZĄBEK !!!!!

(i sińce pod oczami po nieprzespanych nocach ;) )


Pozdrawiam. Pa!
 
Do góry