reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

natalya pisze:
ee mel jak to nie za czesto??? ja cie praktycznie zawsze widze...a ktos wybiera sie w ta srode?? ja dostalam z geant darmowy bilet do wykozystania do konca marca:)

zaraz zobacze co będzie w kinie i odpowiem ;D
 
reklama
Melanie pisze:
Pati26 pisze:
Paris pisze:
Pati26 pisze:
Ogólnie zaczynamy z męzem starania o córeczkę ;D ;D ;D
Łykam od miesiąca Folik, ograniczyłam papieroski a teraz do dziela................. :p :p :p
Gdybyście nie mogli sobie poradzić to zadzwoń :D


;D ;D ;D ;D ;D ;D............ ciekawe co Melcia na to ;)

będę musiała pokochać Twojego męża ;D


;D ;D drobne zmiany są wskazane :p od czasu do czasu.............. ;).
 
Pati26 pisze:
Melanie pisze:
Pati26 pisze:
Paris pisze:
Pati26 pisze:
Ogólnie zaczynamy z męzem starania o córeczkę ;D ;D ;D
Łykam od miesiąca Folik, ograniczyłam papieroski a teraz do dziela................. :p :p :p
Gdybyście nie mogli sobie poradzić to zadzwoń :D


;D ;D ;D ;D ;D ;D............ ciekawe co Melcia na to ;)

będę musiała pokochać Twojego męża ;D


;D ;D drobne zmiany są wskazane :p od czasu do czasu.............. ;).

ja tam bym się nie rozdrabniała ;D
 
a multi juz czynne??? bo w niedziele bylo nieczynne z powodu zaloby narodowej, qrna mialam juz bilety , poszlam na film i dupa
wkurzylam sie troche :mad:

hehe, ja ostrze pazurki na underworld evolution ;D
 
Hello

Qrka, Agaty nie ma, wydawaloby sie ze powinnam miec wiecej czasu a tu odwrotnie. Nie wyrabiam sie z biezacymi sprawami w domu ::) Dzis mam plan aby zlikwidowac sterte ubran do prasowania.

Ja tez dostalam bilet do kina i ta dziwna ksiazeczke. Zastanawia mnie tylko skad wiedza ze mam male dziecko - jak wyrabialam sobie karte platnicza to bylam w 3 mies ciazy i napewno nie bylo widac...Moze po rachunkach - sporo pieluch kupuje. W kazdym razie do kina bym sie przeszla ale zalezy to od mojej corci - wczoraj zostala wieczorem z tata i byla grzeczna, ale dwa poprzednie dni - ze strachem szlam na spacer i szybko wracalam do domu. Denerwowala sie bo nie miala jak raczek do pysia wlozyc - byly schowane w kombinezonie.

A w multikinie jest plaski dach??? Jakos nie kojarze, ale chyba tak. Ciekawe czy snieg odgarniety
No a jesli w niedziele bylo nieczynne jak Olji pisze to zaloba jest do srody wlacznie
 
reklama
Witajcie z terenu nagrywania programu Usterka ... Mam 3 ekipy "ekspertów" w mieszkaniu i szopkę jakich mało. Temp w mieszkaniu się trochę podniosła ale to ze wzgledu na ocieplenie na zewnatrz, ale i tak do przepisowych 19 stopni jest jeszcze daleko. A ekipy są z konkurencyjnych firm i kazda zwala na ta druga ... Mnie nie obchodzi, kto jest winny ja chce cieplo...

Chyba zadzwonie do Multikina i sie dowiem czy jutro jest juz czynne.
My mielismy szczescie, bo w niedziele jeszcze na Narnie na 14 sie zalapalismy. Żałobę ogłosili chyba w trakcie filmu.

Witam kolejna bydgoszczanke.

Pati a dowiedz się czy tata Paris daje gwarancję na dziewczynkę ;) To, że raz mu się udało nie znaczy, że za każdym razem machnie taką fajną córeczkę. A jak będzie syn czy reklamacje przyjmie :) ?? :p
 
Do góry