reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Madziara, brawo dla Nikodema i Moniki! Zdolniachy! Moja Michalinka, ciamajda, ledwo ledwo na czterech kółkach!

Iza, jak Martynka?

Agnes, właśnie sprawdzam na siatkach centylowych i Ania jest na 10 centylu. Najlepsze jest to, że ona wygląda na niezłego pulpeta, a waga kiepska, taka uroda. Ale cóż się dziwić jak dziecko 2-3 razy na dzień cyc i to wszystko.
 
reklama
Hej laseczki :-).....ja od 6 sprzatam tak codziennie,Matt budzi sie o 4.45,wypija mleko i o 5.05 juz smiga a jak go wsadze do lozeczka to wióry lecą ;-):-D;-),nie robi mu to czy klade go o 20,21,22 i tak wstaje gora o 5 tej..jest oki :szok::-D...a ja padam o 20 jak betka....Wiki palec sie goi takze jest dobrze nie bede chyba jechac do kontroli,chirurg mowil ze przyjechac w razie jak nie bedzie poprawy ...
....jutro ide do bratanka na 18 stke i sie zastanawiam jak ja to wytrzymam,oczy na zapalki chyba bede trzymac :-D...ale ide sama z M bo dzieciaczki Wika do babci a do Matiego przychodzi psiapsołka...troszke odetchne :-):tak:

Izka,zdrowka dla Martynki,bidulka,jeszcze tak cieplo a ona z taka goraczka,jak nie bedzie poprawy podejdz do lekarza...i daj znac koniecznie!
 
Witajcie....

Martyna dzis lepiej tylko 37,2 rano było.... uff.... ale nie wiem czy mogę z nią juro do Chmielnik jechać...

Przed chwilą byłam przez 5 minut na dworze i jest cudnie... a od jutra zmiana!
 
Kaasiulka,

nie dziwię się, że o 20 padasz ;) ja dzisiaj nawet się wyspałam, tzn miałam dłuższy nieprzerywany sen hehe na nogach jesteśmy od 7:15 bo Iguś został wybudzony głośnym gadaniem Patrycji. Tak nadaje rano, że echo niesie się po całej chacie...

Iza,

ja bym nie ryzykowała... my to nigdzie nosa nie wytkniemy, tzn Iguś nie ... pocieszam się, że to jeszcze tylko kilka dni i skończy się ten areszt

poza tym to kiepsko sobie radzę z zazdrością Igusia, buczy ryczy i krzyczy, mówi że nie umie chodzić, przytula mi się do nóg, i dzisiaj tak już od rana wystartował ... masakra ... najgorsze jest jak oboje naraz wyją... mała się przestraszy a Igus dołącza, bo uznał, że ryk przykuwa mamusi uwagę ...

dobra, szykuję się do snu ;)
 
witam w chłodny sobotni poranek,

mam nadzieję, ze chorowitki się miewają lepiej i mamuśki też. mnie osobiście troszkę głowa ciąży, bo cos tego snu chyba nie było za dużo. Pati chyba ma te żarłoczne dni bo jak się rzuca na cycek to szok ;)
nic mi się nie chce, ale chyba włączę praleczkę bo pranie wyziera z kosza, a jutro moja mamuśka przyjeżdża to musi jakoś wyglądać hehe
o rety ! a ten znów marudzi .... help !!!! chce coś i 3 sek później tego już nie chce ... ech ...
 
Agnes, zazdroszczę żarłocznego dziecka! Moje nie dość, że jeść nie chce, to spać też nie lubi. Wczoraj np. spała 2 razy pół godziny. A w nocy bonanzę odstawiała. Tym sposobem ja mam już upieczone ciasto z truskawkami, ciasteczka, pranie wywieszone, okna w sypialni umyte. Jeszcze tylko się wykąpię, umyję podłogi i jedziemy do Parku Witosa.
 
Arabella festyn zaczyna się od 12:30, mają być jakieś gry, zabawy, występy. Jest to organizowane przez naszą parafię - tyle wiem. My będziemy gdzieś na 13-tą.

Agnes zazdrość wśród dzieci jest okropna i trzeba dużo cierpliwości, żeby sobie z nią poradzić. Niestety znam to. U Agatki była tak silna, że musieliśmy skorzystać z pomocy psychologa.
 
witam w chłodny sobotni poranek,

mam nadzieję, ze chorowitki się miewają lepiej i mamuśki też. mnie osobiście troszkę głowa ciąży, bo cos tego snu chyba nie było za dużo. Pati chyba ma te żarłoczne dni bo jak się rzuca na cycek to szok ;)
nic mi się nie chce, ale chyba włączę praleczkę bo pranie wyziera z kosza, a jutro moja mamuśka przyjeżdża to musi jakoś wyglądać hehe
o rety ! a ten znów marudzi .... help !!!! chce coś i 3 sek później tego już nie chce ... ech ...
Agnes też chyba niedospana jestem, bo doczytałam że jesteś w ciąży:-D:-D:-D
Jak tam było na festynie? Też miałam ochotę się wybrać, ale mam w gościach babcię M i dla niej to za daleko tak iść:confused2:
Ignaś jak chciał zamanifestować zazdrość to zawsze wołał siusiu wtedy kiedy karmiłam Michalinę :eek: potem już mu się odechciewało.
My dostalismy radę od pani pedagog żeby Ignaś robił coś tylko z mamą i żeby "zrobić wokół tego szopkę" :tak: ja np chodzę z Ignacem na zakupy rano, Miśka zostaje z Tatusiem a my idziemy, pytam go co mamy kupić, co brakuje w domu, co zrobimy na obiad itp, mówię mu że jest już duży i może ze mną robić zakupy a Michalinka jest za mała nie da rady wchodzić po schodach :-). Chodzi o to żeby odwrócić uwagę od zachowań niepożądanych:tak: nie zawsze działa, ale...
 
reklama
Witam....

Weekendzik udany, dziecko zdrowieje, szkoda tylko że pogoda nas nie rozpieszcza!

Jak było w Parku W. spotkałyście się? Gdzie zdjecia? Heheh...
 
Do góry