reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

U mnie to chyba jednak tylko alergia :d

Arabelka życzę powodzenia z wrabianiem męża w jeszcze jedną dzidzię - nie ma to jak duża rodzinka :D

U nas to jest tak, że dzieci chciałyby jeszcze rodzeństwo a rodzice odmawiają współpracy :D Ja to może bym się nawet zdecydowała, ale najpierw musielibyśmy mieć więcej pokoi a na zmianę lokalu na razie się nie zanosi, no i boję się, że finansowo nie dalibyśmy rady. Już teraz czasami jest bardzo ciężko a co dopiero z piątku lub szóstka dzieci. Poza tym jak sobie pomyślę, o 9 m-cach z brzuchem i potem te nieprzespane noce to... chyba dobrze mi tak jak jest.
 
reklama
witam wtorkowo !

dziś po kiepskiej nocy jestem, młody wybudził się i go swędziało, i nie mógł sobie miejsca znaleźć, i wędrował po łóżkach, a potem znów 2h snu i mała na pierwsze śniadanie się obudziła ...

duża rodzinka fajna, ale ja już się powstrzymam od rodzenia hihi ale Wronka dałaś radę z tymi swoimi+35 ;) nei wyobrażam sobie takiej wagi, bo ciężko mi było przy +20. No ale czego się nie robi dla naszych maleństw.

Kaasiulka,

to widzę, że my ten sam rocznik :-D w przyszłym roku planuję jakoś uczcić te okrągłe urodzinki, z koleżanka myślimy o czymś szalonym ;)))) chyba zacznę odkładać i pojedziemy na weekend SPA, taki mi się marzy strasznie, masaże, błotko i jakieś wzmacniające koktajle i absoluuuuutny relaks ...

u Igusia krostek niestety troszkę od wczoraj przybyło, nawet na podeszwie bidulek ma. nie wiem kiedy to się skonczy. w domu musi siedzieć jak juz ostatnie strupy odpadną ?

Arabella,

no proszę, jeśli Ci się jeszcze jedno marzy to dalej ;) co podajesz Anulce do jedzonka ? wprowadziłaś już coś ? bo ja chyba podobnie jak z Igusiem za chwilę zaczniemy coś dodatkowo wcinać, tak nam pediatra już radziła.
 
W koncu w domu :no: po trzech godzinach czekania w poradni chirurgicznej w Bizielu :wściekła/y:,ja sie nie nadaje,litosci...dobrze ze malego podrzucilam do bratowej bo bym chyba oszalała...a z Wiki palcem zakazenie,cos ala gronkowiec,mysle ze sie skaleczyla jakis czas temu,pan doktor przekuł pecherze,polał,posmarował,załozył opatrunek,zapisał masc i zmieniac opatrunki,jak nie bedzie poprawy to za tydzien przyjechac... padam na pyszczek,wynudziłam sie ze hej!
 
Ojej Kasiulka nie zazdroszczę, najgorsze to to czekanie do specjalistów. Mam nadzieję, że z paluszkiem będzie wszystko ok. Ja nosze przy sobie wodę utlenioną w maści i zawsze każde skaleczenie od razu smaruje i zaklejam plastrem, bo wiadomo jak to dzieci, najpierw skaleczenie a za chwilę już w piachu.
 
Arabella,

no proszę, jeśli Ci się jeszcze jedno marzy to dalej ;) co podajesz Anulce do jedzonka ? wprowadziłaś już coś ? bo ja chyba podobnie jak z Igusiem za chwilę zaczniemy coś dodatkowo wcinać, tak nam pediatra już radziła.

Wczoraj miałyśmy debiut marchewkowo-jabłkowy. Próbowałam też z kaszką. Wygląda to mniej więcej tak: IMG_4121.jpgIMG_4178.jpg

Agnes, ile waży Pati?

Madziara, mnie też sie nie widzi 9 miesięcy z brzuchem, a potem to już bajka!

Wronka, 35 kg to dużo, ale jak potrafisz to zrzucić to luzik. Ja w sumie w trzech ciążach tyle przytyłam (najpierw 12 kg, potem 9 a za trzecim razem 14 kg) i ciężko mi było!
 
Cudny debiut!!!!!!!!!!!!!! Smakowało? Bo trudno stwierdzić ;-)

Kaaasiulka tez nie zazdroszczę..... oby szybko paluszek się wyleczył....

Jutro będe na Pomorskiej około 11-12... szkoda Madzia, ze nie damy rady sie spotkać...

Same okrągłe urodzinki w tym roku.... ja też takie mam, hehe.... ale ciutek większe.... dzis mi jedna pani dawała 28 latek ale mi się miło zrobiło :-)
 
Izunia bo Ty na 28 wyglądasz jak najbardziej :tak::-) wiec sie nie dziw ze Ci pani tyle dała ;-):-):tak:...

...z Wiki paluszkiem juz duzo lepiej,moze nawet zginac bo z pecherzami nie dawała rady :no:...tesciowka mi zalatwila ze szpitala taki plyn dezynfekujacy,nawet teraz nim pepki noworodkom przemywaja,mam w butli i bedziemy używać....co do ciazy to ja tez jak najbardziej tylko to chodzenie zeby trwalo chociaz z pol roku :rofl2:...

Arabella,debiut Anulki super,minka cudna :-)..

Fajnie dzisiaj chlodno,ja juz od 6 w kuchni buszowoalam,posprzatalam,pokój dzieciaczkow tez ogarnelam,nawet okienko umyłam,jezu jakie te okna sa czarne :szok::szok: kawusie wypilam i teraz sobie siedze i odpoczywam,tak szczerze to mi sie juz nic nie chce....oki,lete zrobic maluchom drugie sniadanko i potem na zakupki,obiadek,rety jakie to monotonne :no:...
 
Iza, zdrówka dla Martynki
i dla Wiki, żeby się paluszek szybko zagoił:tak: ale ty Kaasiulka obrotna babka jesteś - od 6 rano sprzątać. Ja też o tej porze jestem budzona, ale do wstawania mi jeszcze daleko:cool2:
Co do urodzinek, to ja tu najmłodsza chyba:cool:
Idziemy zaraz na targ bo Ignaś marudzi, że pani trzeba koszyk z truskawek oddać:-D
 
reklama
Soppana, Małolacie;-), kiedy będziesz w moich okolicach? Zaproszenie aktualne, Chyba, że nie masz ochoty gadać z babciami...

MOje dzieci śpią:szok::szok::szok: Nie wiem co mam robić z tego szoku. Upiekłam chleb, grochówka dochodzi, ciasto z truskawkami się chłodzi, podłoga umyta, pranie wywieszone. Chyba w końcu zabiorę się za dalsze porządki.
 
Do góry