reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja ze spaniem jakoś kłopotów nie mam, młody tez ostatnie diwe noce przesypia całe - bez budzenia się. W domku to nawet przyjemnie jest - dzisiaj się nawet za prasowanie wzięłam :) Gorzej jak się wyjdzie na dwór.

U nas w domu za to w łazience jest taka wilgotność, że z rur woda kapie i osiada na ścianie, a pranie schnąć nie chce. Nigdy czegoś takiego nie mieliśmy. Okno mamy cały czas otwarte ale jak na razie nic to nie daje. Boję się, żeby jakaś pleśń albo grzyb się z tego nie zrobił.
 
reklama
u nas w pokoju na piętrze 30 stopni, musiałam rybki chłodzić:szok:,
uciekliśmy na dół, bo w pokoju na dole idealne 22 stopnie, chyba dziś dzieciakom basen na podwórko wyciągnę, tylko niech cień przejdzie:tak:
Madziara, u nas w łazience to samo:baffled: kafelki całe mokre, ściana zawilgocona, zgłosiłam do administratora i ponoć ma jakiś wentylator zamontować, tylko nie ma forsy na razie:confused: najlepiej nie wieszaj prania i wywal z łazienki wszystko co łapie wilgoć (kosz na pranie, ręczniki) bo pleśń murowana:tak:niestety taki urok kamiennicy:wściekła/y:
Iza, moja siostra jest niskociśnieniowcem i też mało pije:tak: rano kawa i wieczorem herbata - i tyle wszystkiego. Ja już 2 butelki wody wypiłam dziś:tak:
 
witam się niskociśnieniowo ;)
ja też w tej grupie, ale pijaczką jestem ;) mnie by 25 stopni wystarczyło bo tak sie zyc nie da ;)

Iguś został wczoraj skrócony o głowę ;) ma tylko 3mm włosów i ja rozważam taką fryzurę wtym upale. Natomiast mamusia czyli ja wybrałam sie wczoraj z koleżanką do kina na Seks w wielkim mieście 2. Slyszałam głównie negatywne oceny na temat filmu, ale to brednie, mi się bardzo podobał. Do tego stopnia się nakręciłam,że poszłyśmy jeszcze w miasto hihi taki mini clubbing bo chciałyśmy potańczyć a było po 22 i parkiety puste, więc zanim znalazłysmy lokal to mały spacer miałyśmy a wieczór był taki niesamowicie przyjemny. już dawno nie miałam okazji tak spacerować. Niestety po północy już w domciu trzeba było się znaleźć bo pobudka dzieci a koleżanka do pracy ;)

Madziara,

ja się przebieram i prysznicuję na zmianę w tym upale :szok:

Soppana,

jakbyś miała taki większy basen to jedziemy do was hehe

Iza,

twój organizm ma dość oryginalne wymagania :-D a zimą to pod iloma puchowymi kołdrami sypiasz ? ;-)
 
Iguś został wczoraj skrócony o głowę ;) ma tylko 3mm włosów

Soppana,

jakbyś miała taki większy basen to jedziemy do was hehe


Ignaś też ma od wczoraj 4 mm, tak sie biedny pocił, ze maszynka poszła w ruch
a basen, niestety ma w porywach metr średnicy :-D jakby był większy, to sama bym wskoczyła:tak: chociaż przed chwilą kropilo:confused:
 
Soppana łazienka opróżniła i dmuchawa włączona - dzięki za radę.

My basenu nie mamy - w zeszłym roku dziewczyny miały taki ogromny u dziadków, ale niestety nie przetrwała lata. Nie wiem czy im coś kupimy, bo tutaj nie ma gdzie postawić, a do dziadków jada dopiero w sierpniu.
 
Oj tak...upał niesamowity. Dlatego ja od wczoraj jeżdze codziennie rano o 6,30 na działke. Mąż mnie zawozi, potem jedzie do pracy a wieczorem Nas odbiera:-). Córcia z babcią nocuje, a ja z synkiem jeszcze wracam. Na stałe zjedziemy chyba w lipcu. Całe szczescie, że jest ta dzialka bo w murach chyba bym padła, a tak cały dzień siedzieliśmy na zalewem. Weronika szalała w wodzie, a ja w cieniu pod drzewkiem z Boryskiem. Wiaterek lekko zawiewał i synus smacznie spał w wózku. Wentylacje mu w budzie zrobilam, moskitiere zarzuciłam coby go robactwo nie oblazło i spał aż miło;-).

Jutro ma byc chlodniej i całe szczescie bo robimy imprezke na działce z okazji córci 5 urodzin i bysmy padli w ten upał.

ok lece bo musze jeszcze liste zakupów przygotowac...
 
Agnes.... o dziwo zawsze tylko pod jedną kołderka sypiam, bo mamy cieple mieszkanko ;-)
Ale podczas ostatniego wiosennego wypadu w Bory spałam pod dwoma kołderkami, jednym kocem i zmarźnięta wstawalam!

Bylismy dzis na spaceku w Samociązku, ale tam pieknie i jaki cudny zachód słońca!

Wronka udanej imprezki i caluski dla solenizantki!!!!
 
Wronka wszystkiego najlepszego dla Weronisi!!!

Dzisiaj się zdecydowanie ochłodziło. Byliśmy popołudniu na szeregu imprez (od Drukarni po Rybi Rynek) i cieszyłam się, ze wzięłam dzieciakom długi rękaw bo by im zimno było.
 
Agnes.... o dziwo zawsze tylko pod jedną kołderka sypiam, bo mamy cieple mieszkanko ;-)
Ale podczas ostatniego wiosennego wypadu w Bory spałam pod dwoma kołderkami, jednym kocem i zmarźnięta wstawalam!

Bylismy dzis na spaceku w Samociązku, ale tam pieknie i jaki cudny zachód słońca!

Wronka udanej imprezki i caluski dla solenizantki!!!!

a my właśnie tam mamy działeczkę...hehehe

Dziękujemy za zyczenia:-)
 
reklama
Wronka,

spełnienia marzeń dla córeczki !

my wczoraj byliśmy na imienino-urodzinach babci, okrągłe 90te !
a dzisiaj rano dopiero zauważyłam u synusia dziwne pimple na głowie i najpierw pomyślałam, że tak go komary pogryzły, ale po bardziej szczegółowej analizie przypomina to ospę !!!!!!!!!!!!!!!
mąż wyjechał i wróci wieczorem, więc czekam na teściów i pojadę do dyżurującego pediatry, żeby postawił diagnozę. po prostu bajka. cholerka ! ciekawe jak to Pati przejdzie. narazie jest czysta.

pozdrawiam z domowego więzienia ;)
 
Do góry