reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hejka :-)

U nas dzisiaj imprezowo,slubny 33 latka konczy ;-)...
Jezu,fajnie ze sie ochlodzilo bo ja juz niewyrabialam,uffff...:-)...az sie milo spacerowalo bez tego slonka,troche odetchnac trzeba...

Izka,jak to puchowa kołdra :szok:...ja nie moge :-D...ja na nagusa wnet spie i o przykryciu nie ma mowy i bez prysznica nocnego sie nie obejdzie,to chyba wina tuszy :-D:-D....mi na powera nawet tabletki nie pomagaja,biore i witaminki i magnez i nic,pare godzin z rana jeszcze daje rade ale potem to juz jest kaplica :no:...

Tak,tak Samociazek super miejsce,co roku na weekend majowy jezdzimy :-) a i czasmi w weekendzik zagladamy :-)...

W piatek bylam na imprezce u bratowej,babski wieczor,mieszka w kamiennicy i po prostu rewelacja z powietrzem w mieszkaniu tak fajnie chlodno :-) bo w bloku to ja mam masakre,jeszcze 8 pietro i okna moje od zachodu :szok:...

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
reklama
taa, lato w kamienicy ok, ale gorzej zimą ;)

a ja byłam u pediatry, od razu stwierdziła ospę. mamy lek antywirusowy,kremik i claritine na wieczór. ciekawe ile przez noc się wykluje krostek.

jetem jakoś tak dziwnie wymęczona ... najgorsze będzie to,że znów zamknięty w chacie będzie biedulek, już i tak dzisiaj dzikował w domu

dobrej nocki
 
Witam!

Zimno, brrr.... z domu nie chce sie wychodzić... ubrana w zimowy sweterek wczoraj zmarzłam na Rybim Rynku....dlaczego to co piekne tak krótko trwa :-D
Teraz kołderka puchowa sie znowu bardzo przydaję :-) okna w nocy musiałam pozamykać tak zimno...
W tygodniu jadę przed południem na Pomorską, może ktoś chętny na mała kawkę ?

a my właśnie tam mamy działeczkę...hehehe

To jesteście mojej siostry sąsiadami :-)

Agnes trzymma kciuki za łagodna ospę.... u Martynki przyjaciółki trwała ona tydzień i nie było sladu jak wróciła do przedszkola- nie wierzyłam! Lekarze powiedzieli że ma silny organizm i dlatego szybko ja zwalczył.
 
AgnesBest, współczuję uwięzienia w domu, ale trzeba to przejść i będziesz miała już z głowy. U nas w przedszkolu właśnie jest drugi rzut ospy. Moje niby były szczepione, a Michalinka już kiedyś miała wysypkę ospopodobną :confused:
Całuski dla 4 miesięcznej Patrysi!
Moja jutro pół roku kończy! A ja d kilku dni zastanawiam się jak tu męża wrobić w jeszcze jedną.. Nienormalna jestem, prawda?

kaaasiulka, jacy Wy młodzi jesteście!
 
Arabella,powiadasz młodzi jestesmy :tak:;-)...ja w przyszłym roku 30 stka :szok: ale to dopiero za rok :-D...Mowisz jeszcze jedną cipeczke :-D moze tym razem synek coooo??? Ale tatus by sie cieszył!!!

Agnes,no wlasnie,bedziesz miala to juz za soba, Zrrowka zycze!!!
Ostatnio jakas inwazja ospowa :szok: u nas tez na podworku ale nas jakos omija...

I co znowu mamy ciepło,cos dla Izki :-D:-);-),co by kobitce zimno nie było :-)...

Musze podejsc pozniej do przychodni bo Wiki jakies dziwne pecherze wyskoczyly,ropne,na palcu od reki,zaognione,nie wiem co to za g.... ale nie wyglada dobrze :no:...myslalam ze ja cos pogryzlo,jeszcze przed weekendem wygladalo to zupelnie inaczej,takie male krostki a tu takie zmiany,hmmm...pani w aptece dziwnie spojrzala,wstrzasla sie i mowi ze trzeba posmarowac mascia z antybiotykiem ale niestety tylko na recepte.
 
Ostatnia edycja:
Kaaasiulka gdzie to ciepelko? U nas przez cały dzień zero słońca i glowa mnie od tej pogody boli :wściekła/y:
Byłaś w przychodni? Co sie stalo z paluszkiem? Teraz takie dziwne rzeczy się dzieją...Martynki kostka juz dobrze, a tez nie wyglądała fajnie...

Arabelko znam Twoej plany i trzymam kciukaski!!!! Kolejny mały model się przyda ;-)
 
taa, lato w kamienicy ok, ale gorzej zimą ;)

a ja byłam u pediatry, od razu stwierdziła ospę. mamy lek antywirusowy,kremik i claritine na wieczór. ciekawe ile przez noc się wykluje krostek.

jetem jakoś tak dziwnie wymęczona ... najgorsze będzie to,że znów zamknięty w chacie będzie biedulek, już i tak dzisiaj dzikował w domu

dobrej nocki

uuu wspołczuje ospy. Weronika na szczęscie miala i calkiem nieźle ją przeszła, chyba dlatego,że wcześniej brala antybiotyk..

Witam!

Zimno, brrr.... z domu nie chce sie wychodzić... ubrana w zimowy sweterek wczoraj zmarzłam na Rybim Rynku....dlaczego to co piekne tak krótko trwa :-D
Teraz kołderka puchowa sie znowu bardzo przydaję :-) okna w nocy musiałam pozamykać tak zimno...
W tygodniu jadę przed południem na Pomorską, może ktoś chętny na mała kawkę ?



To jesteście mojej siostry sąsiadami :-)

Agnes trzymma kciuki za łagodna ospę.... u Martynki przyjaciółki trwała ona tydzień i nie było sladu jak wróciła do przedszkola- nie wierzyłam! Lekarze powiedzieli że ma silny organizm i dlatego szybko ja zwalczył.
oooo a to ciekawe, tylko jakoś skojarzyc nie mogę:-). Jakis dzieci siostra posiada??? Będzie mi latwiej.... Chociaż Samociążek mały nie jest...więc możemy się w ogóle ni znac...heh
AgnesBest, współczuję uwięzienia w domu, ale trzeba to przejść i będziesz miała już z głowy. U nas w przedszkolu właśnie jest drugi rzut ospy. Moje niby były szczepione, a Michalinka już kiedyś miała wysypkę ospopodobną :confused:
Całuski dla 4 miesięcznej Patrysi!
Moja jutro pół roku kończy! A ja d kilku dni zastanawiam się jak tu męża wrobić w jeszcze jedną.. Nienormalna jestem, prawda?

kaaasiulka, jacy Wy młodzi jesteście!

Dzizaaaaaas, podziwiam....ja bym nie dała rady. Tzn, jakby ktos za mnie w ciązy pochodził, to może i bym dała rade:-). zawsze chcialam trójke, ale po moich tendencjach do tycia w ciąży ( w jednej i drugiej +35kg), mogłabym tego nie przeżyc, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Teraz i tak jest mi ciężko za każdym razem jak w lustro patrze, trzeci raz nie dam rady bo w depreche wpadne. pociesz mnie jedynie fakt,że po Weronice wrócilam do dawnej mnie, to teraz tez się uda, tylko znowu ten czas potrzebny, a ja niecierpliwa jestem...ech

Arabella,powiadasz młodzi jestesmy :tak:;-)...ja w przyszłym roku 30 stka :szok: ale to dopiero za rok :-D...Mowisz jeszcze jedną cipeczke :-D moze tym razem synek coooo??? Ale tatus by sie cieszył!!!

Agnes,no wlasnie,bedziesz miala to juz za soba, Zrrowka zycze!!!
Ostatnio jakas inwazja ospowa :szok: u nas tez na podworku ale nas jakos omija...

I co znowu mamy ciepło,cos dla Izki :-D:-);-),co by kobitce zimno nie było :-)...

Musze podejsc pozniej do przychodni bo Wiki jakies dziwne pecherze wyskoczyly,ropne,na palcu od reki,zaognione,nie wiem co to za g.... ale nie wyglada dobrze :no:...myslalam ze ja cos pogryzlo,jeszcze przed weekendem wygladalo to zupelnie inaczej,takie male krostki a tu takie zmiany,hmmm...pani w aptece dziwnie spojrzala,wstrzasla sie i mowi ze trzeba posmarowac mascia z antybiotykiem ale niestety tylko na recepte.

ojej....dziwne to co opisałas. I co wiadomo już co to???


Bosszze...ta pogoda mnie wkurza. Taka róznica temperatur nie wplywa na mnie dobrze. już mnie boli gardło i zauważyłam rope na migdalkach. Angina jak nic. w zeszłym roku cały czerwiec walczyłam z anginą ropną, brałam trzy antybiotyki bo pierwsze dwa w ogóle nie dzialaly. Wtedy tez róznica teperatur mnie dobiła, bo wróciliśmy z mężem z Madery, tam ciepełko, a w Polsce czerwiec zimny i deszczowy byl...Teraz psikam tantum verde i mam nadzieje,że się nie rozwinie i antybiotyk będzie zbędny, bo przecież karmię mojego bąbelka...
 
Wronka moja siostra sie buduje przy gł. ulicy więc jeszcze tam nie mieszkają :-)
Zdrówka życzę, ja w sobote wyszłam to od razu gardło poczułam... ogólnie ja wchodze do pomieszczenia klimatyzowanego lub samochodu to gardło sę odzywa i chrypię!
 
Ja też wczoraj obudziłam się z bólem gardła a dzisiaj miałam mega katar. W ogóle to mi ostatnio jakaś alergia się ujawniła, bo budzę się i przez 2-3 godziny mam katar,a potem spokój. Jak zaczęłam brać Amertil to trochę lepiej jest.
 
reklama
Do góry