reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Czesc z rana :-)...wczoraj po imprezce fajosko tylko troche malo snu mialam i jestem lekko nie wyspana ;-)...chlopaki se popili a dziewczyny trzymaly tempo no ja oczywiscie pepsi i pol lmpki szampana,no musialam wypic toast za osiemnastolatka :tak:;-)...
...a sniegu :szok::szok::szok: bosko,nie pamietam takiej zimy...dzisiaj mniej wieje wiec bedzie mozna troche poszalec na sankach :-)...

Mattiii dzisiaj pol roku,rety jak to zlecialo...

....aaaa ja tez przychylam sie do "dwojki" co do porodu...

...milusnej niedzieli...
 
reklama
Kaasiulka,

to powód do kolejnej imprezy, wczoraj 18tka, dziś półroczniczka :tak: Rośnij zdrowo Mati !

Wronka,

no ja też rodziłam w Bizielu, teraz chce spróbować gdzieś indziej, po cichu mam nadzieje na ten MSWiA, ale faktycznie coś cicho jeszcze o tym otwarciu. Królik doświadczalny ? Hmmm, chyba nie byłoby tak źle, w końcu ekipa to doswiadczeni lekarze hehe

Arabella,

nie mamy takiego automatu, ale to fajna rzecz, bo wiem że można piec i bułeczki i robić powidła itp przy dobrej okazji zażyczymy sobie na prezent hihi a tymczasem korzystam z tego szybkiego i bezbolesnego sposobu pieczenia chleba

Iza,

no proszę, ładnie szalejecie na saneczkach. Mam nadzieje, ze wiatr faktycznie ucichl to i my moze wychylimy czubek nosa z domu ;)
 
z fordonu to chyba by trzeba ratrakiem jechać do centrum na WOŚP :-D

u nas płodna niedziela, pokoik dla młodej w zasadzie pomalowany, łóżko dla Igusia złożone, ubrałam mu nowe poszewki z bajki Auta. zobaczymy jak mu noc minie w nowych warunkach :-D

właśnie mąż mi mówi, że w tesco prawie doszło do tragedii rodem z tej z Katowic, debile śniegu z dachu nie ściągali i doszło do uszkodzeń dachu i przecieków w kilkunastu miejscach. Sto osób ewakuowano. Mam nadzieję, że dostaną mega karę !!!!
Ewakuacja Tesco w Bydgoszczy- Onet.pl - Wiadomości -10.01.2010

no dobra, czas na relaks kanapowy. Jutro wcześnie pobudka i jedziemy razem na rehabilitację. jestem ciekawa jak młody będzie reagował. 3majcie kciuki.

dobrej nocki
 
Witajcie....

Szaleństw cd... w Chmielnikach z kuzynkami córcia największe zaspy mierzyła, niedziela bardzo udana ;-)
Jedynie drogi w mieście masakra, a i widziałam ewakuacje ludzi z tesco, bo własnie jechalismy przed rondo Toruńskie.... wychodzi na to że zimą jak będzie śnieg, trzeba duże sklepy omijać!


Jutro Martyna idzie do przedszkola po wolnym od świąt, będzie cięzko ;-)
 
wronka długo nie zaglądałam na otwarty bydgoski wątek a tu piękny brzuszek widzę u Ciebie. Gratulacje.

Widzę że gorące wybory przedszkolne wśród Was. U nas na szczęście w zeszłym roku Maja dostała się do wybranego przez nas w Fordonie i za rok już wiem, że jej młodszy brat zostanie przyjęty również. Jak któraś szuka przedszkola w Fordonie to polecam Polankę na Berlinga. Zapisy już chyba trwają.

Kilka postów wcześniej ktoś tęsknił za śniegiem, chętnie oddam ten metr co mi bramę wjazdową do domu dzisiaj przywalił. Mieszkanie poza miastem ma te uroki, że śniegu jakby więcej i drogi mniej odśnieżone.
 
Mieszkanie poza miastem ma te uroki, że śniegu jakby więcej i drogi mniej odśnieżone.

To ja, to ja tęsknie i w sumie to jeszcze nie to co pamietam z dzieciństwa ;-)
Nie odstrasza mnie kolejne zakopanie autkiem w śniegu podczas jazdy i nie zgadzam się że drogi w mieście sa bardziej odsniezone... o Bydgoszczy piaskarki czy pługi zapomniały i na drogach koleiny śniezne prowadzą same i czasami nie ma szansy pasy zmieniać :szok: a dzis jechalismy za Bydgoszcz i razem ze znakiem granicy miasta droga zrobiła się "czarna" paranoja jakaś :-D

Znam przedszkole "Polanka" kolezanki córka tam chodzila zanim przeniosła ja do naszego "Pod Akacjami" Tez polecam !
 
Bardzo mi się podoba ta zima. Wczoraj cała rodziną poszliśmy poszaleć na sanki. Szkoda, że w pobliżu nie ma wyższych górek ale i tak było super :)
Dzisiaj co prawda nie zaprowadziłam Moniki do przedszkola, ale trudno byłoby przejechać wózkiem przez te zaspy.
 
Witam poniedziałkowo.... ja też coraz bardziej zadowolona z zimy ;-)
Rano był mój ulubiony "stan" tej pogody...snieg i opdady w postaci duzych płatków, ech....
Dziecko wstało bez problemów do przedszkola, ale to pierwszy raz i dzis juz tak nie będzie he...
 
reklama
...zima piekna :-)...szalec,szalec dziewczyny ile mozna....dzieciaczki maja frajde...moi wczoraj jak wrocili popoludniu z sanek to mala wygladala jaka balwan,doslownie,jak sie po tym wszystkim nie rozchoruje to bedzie naprawde dobrze :no:...byli w sumie krotko ale mala sie wyszalala,jak wpadla w zaspe to nie dala rady wyjsc,trzeba bylo ja wycoagac :-D i tylko ciagle powtarzala"no chodzcie moje nozki no chodzcie",bylo wesolo....mlody cos mi kaszlal w nocy i taraz tez jakos ma takie momenty,kurcze jak mu do jutra nie minie to bede musiala z nim podejsc do lekarza zeby chociaz osluchowo sprawdzili...
...chcialam dzisiaj do Tesco uderzyc ale mowia ze zamkniete bo za duza wastwa sniegu na dachu lezy,sie zaczyna :szok:...wiec podjedziemy do Galerii...
...aaaa juz Tesco ponoc otwarte...

Pozdrawiam...
 
Ostatnia edycja:
Do góry