reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Agnes,ja polecam IIp, ale chyba opinie są podzielone, zależy to pewnie też od remontu :-) Pani w przedszkolu mówiła, że w styczniu zbiera dzieci do starszych grup a dopiero potem w zależności od miejsc bedą tworzone 3 latki
 
AgnesBest, ja polecam I piętro;-)
Mogłabyś wrzucić przepis na chlebek? Czy robisz z gotowej mieszanki? Dostaliśmy automat na Gwiazdkę i mężuś piekł 2 razy, a że nie mam chleba to może ja spróbuję... Ale mam tylko pszenną mąkę.
 
AGNES , dobra decyzja!
ja mikołaja rodzilam na II piętrze /I oddział/
a wikotrię na I piętrze / II oddział/
i tu i tu było dobrze...
na drugim piętrze trafiłam na bardzo miłą i młodą panią położna, a na pierwszym na mniej miłą ale bardzo konkretną - i to w sumie dzieki niej szybciutko urodziłam, bo dokładnie wiedziała czy mam brac znieczulenie, kiedy rozmiękczyc szyjkę itd.. ta z drugiego piętra wspierała mnie psychicznie, poszła ze mną i z męzem pod prysznic by mu pomóc mnie ciągnąć.. i tu było dobrze i tu...
tam jest jeden doktor rzeźnik, ale mam nadzieje ze Ci nie trafi...
 
Agnes, widzę, że przygotowania pokoju córeczki pełną parą :-)
Też dziś byliśmy w Leroy Merlin po drzwi harmnijkowe, no i rozglądaliśmy się za kabiną prysznicową, bo musimy powoli pomyśleć o remoncie łazienki.
W Smyku kupiłam młodej balerinki do sukienki balowej - bal przebierańców ma w piątek, sukienkę księżniczki kupiłam już jakiś czas temu, chyba wklejałam do galerii o ile dobrze pamiętam.


Buciki udało mi się kupić korzystnie, przecenione z 70 zł na 30 zł, młoda ponosi je spokojnie jeszcze na wiosnę do sukienek. Było sporo bucików przecenionych (z takich lżejszych) jak macie potrzebę zakupu takowych, to warto zajrzeć :tak:
 
no pocieszający ten tekst o doktorze rzeźniku, to ten caly Romuald z gazety ? odnośnie piętra to pozostawię to losowi hehe

balerinki bardzo ładne :tak: też kiedyś mam nadzieję posłać córkę na bal :-D

podaję przepis na chleb z ziarnami:

1 kg mąki tortowej, 1 szkl otrąb pszennych, 1 szkl łuskanego słonecznika oraz 1/2 szkl siemienia lnianego = to razem wymieszać
w osobnym naczyniu : 1 l ciepłej wody, 10 dag drożdży, 4 łyżeczki soli, 3 łyżeczki cukru i 4 łyżki oleju = wymieszać

następnie całość połączyć i wymieszać solidnie w dużej misie, wlać do dwóch foremek i wstawić do ZIMNEGO piekarnika. Piec 65 min w temp 175 st. C z funkcją termoobiegu.

życzymy smacznego, u nas zapach właśnie roznosi się po domu ... ważne, żeby ten chleb potem od razu z tych foremek wyciągnąc, żeby ładnie ostygł.
 
Agnes, dziękuję. Myślałam, że robisz w automacie. Ciekawe kiedy Mała mi zaśnie, bo nie mam jak zrobić chlebka z nią wrzeszczącą na rękach.
 
hihi ta kwestia to totalny mętlik, na prowadzeniu szpital na kapuściskach :-D
nie pamietam teraz, które piętro miało przychylniejsze opinie...

to u mnie odwrotnie.....na prowadzeniu jest Biziel, tam rodziłam Weronikę i teraz też sie tam wybieram. Zastanawialam się co prawda nad MSWiA, ale coś wolno im idzie to otwieranie odziału, a nie chcę byc "krolikiem doświadczalnym":tak:
 
reklama
Witam nocnie....

Niedawno wrócilismy, córcia własnie zasypia....
Śnieg jest cudny...szalalysmy jak szalone z Martyna w zaspach.... Ale fajnie że w końcu troche zimy mamy.... jutro chyba znowu wypad do dziadków na Chmielniki i wyprawa nad jezioro i do lasu! Ech.... cudnie!!!!
Jedyny minus tego wszyskiego to te chałdy sniegu na drogach, z Miedzynia jechałam jeszcze raz tak długo niż zawsze, maksymalnie 50km na godzine miejscami....szok.... w obie strony spotkalismy tylko jeden pług śnieżny, chy więcej ich nie mają? Na drodze więcej śniegu niz na chodnikach, jakas paranoja ;-)
Zmykma spać...
Miłej niedzieli!
 
Do góry