reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Arabella,

uu, no to masz wesoło. Dzielna mamusia. A córeczki pomagają w opiece nad najmłodszą siostrą ?

Ululałam synusia ale nie wiedziałam już jak mam siedzieć na jego łóżeczku. Dał mi dziś popalić.

Idę jeszcze kuchnię ogarnąć i zalegnę na kanapie w oczekiwaniu na męża.

Dobrej nocki dziewczynki !
 
Witam....

Śnieżyce, jestem ciekawa czy do nas dolecą.... kurcze, naprawde czekam na prawdziwa zime, tylko ten wiatr mi nie wsmak ;-)

Córcia jeszcze nie śpi, w poniedziałek bedzie mega problem ze wstaniem...
 
iza chyba ja jeszcze tylko nie pochwaliłam twoich dzieł:zawstydzona/y:, są naprawdę dobre:tak:, gratuluję talentu;-) i córci modelki;-):-D
ja lubię robić zdjęcia ,gromadzić je w albumy,wydawać, dostawać:tak:

też słyszałam, że może nas zasypać i chyba sobie odpuścimy wycieczkę na wieś, bo jeszcze nie damy rady wrócić:szok:;-)

Arabela, ja ten tydzień byłam sama z małym, tzn tylko wieczory, bo M na nocki chodził i strasznie mi z tym źle:-(, ale nic się z tym nie zrobi:sorry2:,

Agnes, chyba zrobię naleśniki jutro:-D, ale mój Piotrek ich nie lubi:no:, dla niego najlepiej jak jest gęsta zupka na obiad:tak:
 
He, he.... Ewelina dzieki ;-)

Ja niby stara babka a boje sie sama w nocy zostawać, brrr... chyba mi to już nie przejdzie...

Córcia nadal rozmawia w łózku ze swymi konikami i nie ma ochoty zasnąć...
 
dzień dobry :tak:

ja tez w zasadzie sama byłam do ok 3, bo dopiero o tej porze moj maz wrocił. tak się imprezowicze rozbujali, ze nie mogli skonczyc. a ten biedak potem wszystkich odwoził.
a tu nam sypie i sypie. M pojechał do leroy merlin po farby i juz mi pisal ze masakra na drodze, bo pasów nie widac ....

wronka,

wiesz z ta waga to u mnie chyba zadziałała ta teoria, ze w kolejnych ciazach mniej sie przybiera i oby tak pozostało. w koncu mam jeszcze dobry miesiac przed soba a dziś wpaliłam już prawie całe opakowanie delicji :-D

moja córcia będzie miała pokój w kolorach liliowo-jagodowym :tak: mam nadzieje, ze beda mieli na stanie te farby, bo na stronie nobilesa jest, ze to nowosc takie odcienie. :blink: jeszcze tylko chciałabym fajną lampę i lampkę. jedna mi sie podobala, ale nie warta swojej ceny.

wyłudziłam od mojego rodzeństwa, żeby sie złozyli na ten bujaczek-lezaczek od 0-18kg fisherprice'a :tak: także prawie wszystko kupione, oprócz kołyski i pościeli do niej bo nadal nie wiem co wybrac :baffled:

podczytuje te watki o tych naszych marnych szpitalach i naprawde mam stracha, bardzo sie boje, ze mi dziecko zmarnują :-( parcie na SN rozum odbiera tym położnikom, takie mam wrazenie jak czytam te posty.
 
madziara, a gdzie zapisujesz Nikodema do przedszkola, bo ja planuje do tego niepublicznego na pomorską (chyba mi kiedyś o nim mówiłaś) dzwoniłam i pani mówiła że zapisy od lutego
a w ogóle to nie mam weny, troche nam sie pogmatwało z pracą i ja ide na wychowawczy a M szuka pracy:-( a miało być odwrotnie:confused:
 
Soppana właśnie do tego przedszkola zapisałam. Tam wisi kartka, ze zapisy do 15-tego stycznia, ale może to informacja dla rodziców, którzy już tam mają dzieci, bo dzieci chodzące i ich rodzeństwo maja pierwszeństwo. Monika co prawda już opuszcza przedszkole ale przyjęli mi wniosek Nikodema. Dam ci znać jak się coś dowiem. W sumie fajnie by było jakbyś tam zapisała :)

A my jesteśmy po imprezie urodzinowej Ewy. Robiłam dzisiaj słodki poczęstunek dla rodziny. Akurat fajnie się złożyło bo przyjechała jej chrzestna z Anglii i moja mam z Niemiec więc była taka okazja to rodzinnego spotkania :)

Iza nadal narzekasz na brak śniegu? U nas jest go pod dostatkiem :D
 
reklama
Renifer,

jeśli mowa o legowisku dla młodej, to w grę weszła jeszcze trzecia opcja, tj. kosz wiklinowy :tak: i w chwili obecnej jest w czołówce do zakupu ;-) widziałam taki w akpolu, ale akurat juz sprzedali i teraz patrzę na allegro.

Soppana,
czyżby mąż wyczuł, że lżej pracować poza domem niż w domu ? ;-)

mój bidulek zaczał pierwszą warstwę farby kłaść dopiero, bo te nocne eskapady troche nam dzień rozbiły. no ale jeśli jutro rano drugą położy to i tak w weekend to zakończymy. Dziś zamówilam łóżko dla synusia i facet mi maila przysłał, że jutro mogą do domu podrzucić. to się nazywa szybka dostawa :-D jakby to sie udało to będzie już powoli widać efekty urządzania pokoików. Marzy mi się jakaś solidna komoda sosnowa dla młodej, bo ta z kompletu mebli po Igim jest dość mała i niska. a wiadomo, że kobiety potrzebują dużo miejsca na ciuchy :-p
Może któraś polecić fajny sklep w Bydgoszczy z takimi meblami ? w rozsądnych cenach oczywiście hihi

idę piec chlebek, żeby na śniadanko był :tak:
 
Do góry