reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam...

Nie jestem zadowolona z tej ilosci śniegu ;-) Mało, bardzo mało....oczywiście poszalelismy w Chmielnikach u rodziców i w lesie bylismy. Ale chyba mam 2 dobre ujęcia Martyny na drzewie, he...
 
reklama
iza zdjecia boskie! ale Ty masz talent dziewczyno!!!

agnes - jak Cię czytam to od razu przypominają mi sie dni, gdy ja tak szalałam ze wszystkim... :tak:co prawda ja szalałam tylko przy mikołaju ;-) przy wiktorce olałam zarówno aranżację wnętrz jak i wyposazenie ... nawet złamanej butelki nie kupiłam :-D

kurka wodna omineła mnie dyskusja o przedszkolach, musze sie przez weekend cofnąc, bo dzis nie dam rady...
bylam dzis z dzieciakami u alergolog, bo miki dostał takiego drugiego oddechu i wracamy niestety do zyrteku i inhalacji... na szczescie narazie sama sól fizjo, ale jak mu nie przejdzie to przepiszą nam cos na "x" a nazwy nie pamietam... :blink: nieciekawie brzmiała wiec mam nadzieje ze sie obedzie...
nie moge sie juz doeczekac jutrzejszej porannej kawki, którą uwielbiam wiec spadam spac
buziam wszystkie... jak zejdą te mrozy to moze pojedziemy z dzieciakami do family parku, albo na jakis chociaz godzinny spacerek??? moze pod koniec stycznia juz sie uda... nosi mnie :-p

miłych snów!
 
Dzięki... strasznie moje serce sie raduje jak cztam że się zdjęcia podobają... robie to co kocham !!!

My tez byłysmy u alergologa wczoraj gdzie chodzicie? Do kogo?

Do Famili Parku mam darmowa wejścówkę od listopada i jak szybko tam nie pójdziemy to pewnie przepadnie....ale jakos czasu barkuje!

Ciesze się ze jest zima, ale z drugiej strony czekam na ciepłe dni i spotkanie gdzie bym mogła waszym pociecha po fztce strzelić..... uwielbiam robic portrety dziciaczków, one są nie do podrobienia, nie pozuja i sa takie naturalne.... moja modelka juz nie. Dzis długa ją namawiałam na jedno zdjęcie i w końcu kosztowalo mnie to gazetkę z kiosku ;-)
 
Renifer ale może wziewy dasz przez krótki czas i będzie poprawa - obędzie się bez antybiotyku. Lepsze to niż faszerować dziecko antybiotykami. My na razie trzymamy się bez wziewów - mały bierze tylko tabletki Singulair i na razie jest ok. Wczoraj byłam z nim na kolejnej wizycie u hematologa, wyniki są super, wszystko w granicach normy, w maju będziemy mieli jeszcze kontrole węzłów chłonnych (tak profilaktycznie).

Iza modelka ma wymagania - ceni się :)
 
Hej,

czy wy też dzisiaj tak kiepskawo funkcjonujecie ? jakiś taki flak ze mnie :baffled: co nie przeszkodziło mi dokończyć rajdu wyprawkowego :-D lookałam dalej na kołyski, w abc maja kosmiczne ceny na te drewniane, ale za to mają trzeci model tej coneco simplicity, ktory jest bardziej dziewczęcy, tzn mam na myśli tkaninę obiciową. przy okazji dokupiłam malutki różowy kocyk, rożek i czapeczkę ciepłą rozmiar 36. Mam nadzieję, że nie urodzi mi się dziecko z większym globusem :-D

Renifer,

taa, ten entuzjazm, mam podobny jak przy Igorze. Co do wnętrz, to w zasadzie meble te same, bo Igi w nowym pokoju ma dużą szafę zabudowaną. Jedynie półeczek na książki brakuje. Tak więc dla młodej to tylko wymalować, dokupić zasłonki i chyba tyle. No moze potem jakiś dywanik, ale to narazie nie będzie potrzebne, bo w pokoju Pati będzie komp mojego męza i będziemy ją tam kąpać i pranie suszyć hihi

czy ten lek na x to nie przypadkiem xyzal ?

Iza,

jak CI mało śniegu to do Szkocji musicie pojechać. Wczoraj w wiadomościach pokazywali, jak jakiś hodowca szukał swoich owiec w zaspach śniegu :tak:

Madziara,

super, że wyniki są w normie.

15 stycznia mamy kontrolę u pulmonolog, zobaczymy co tam ciekawego powie. pewnie utrzymamy flixotide, bo ogólnie to podobnie jest, po wysiłku zakaszle ze świstem, a czasem nawet gdy siedzi spokojnie.

już tak szaro się robi, a my dziś sami do wieczora, bo mąż ma w pracy imprezę i ma szoferować, więc to oznacza czekanie, aż impreza się skończy :blink::sorry2:

dobra, idę skończyć gotować moją ogórkową i zrobię ciasto na naleśniki :tak:

narazie
 
Dzień doberek:-D

Na poczatek:

Iza-przepiekne zdjęcia, no masz dziewczyno talent nie ma co:tak:

Madziara- super ,że wyniki w normie, oby tak dalej:tak:

Agnes- usmialam się z tego globusa:-D:-D:-D, a tak serio moja corcia urodziła się z 37cm globusem:tak:

Ja dzisiaj juz od 6.00 na nogach:szok:, musialam jechac na badanka - morfologia i ukochana przez wszystkich glukoza:-p, ale wcisnęłam cytrynke i nie było tak źle:tak:.

Co do wyprawki...nie mam jeszcze nic:baffled:, jakas taka nie zdycydowana jestem, narazie tylko siedze na allegro i ogladam,ale myślę,że jeszcze trochę i się za to wezmę. Co prawda troszke ciuszków unisex mam po Nice, no ale reszte trzeba dokupic:-D.
 
...ja dziaij tez jakas tak dziwna jestem,rozdrażniona :no:...nic mi sie nie chce...na spacerze bylismy i teraz zjedlismy obiadek i normalnie siedze jak.... kołek ?!?!...
...w sumie to marzy mi sie wyrko ;-) ale jeszcze troszke i pod kolderke...ostanio mialysmy z psiapsiolkami temat co wolimy spanie czy kochanie(sex) ;-) i zdecydowana wiekszosc byla za spaniem,szczegolnie my mamuski niedawno narodzonych bobo ;-):tak::-)...
...jutro idziemy na 18-stke bratanka,bedzie impra syto zakrapiana...a dla mnie pepsi...
....milego,leniwego popoludnia...
 
Ostatnia edycja:
moje miały globusy po 35 cm, i po 3670 kg :tak: jedynie długością sie różniły o 2 cm...;-)
a czapeczke młodej taką do szpitala kupiłam,ze się w niej utopiła - moze za miesiac bedzie dobra - tak z wprawy wyszłam :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a propos wychodzenia z wprawy, to ja mam wrażenie, że nie umiem się noworodkiem opiekować ... strach się bać :tak:

Iza,

dziś w nocy wpadnie z wizytą śnieżyca, to możecie jeszcze troszkę się nacieszyć. jestem ciekawa, co z tych prognoz wyniknie.

a my sobie podjedliśmy, naleśniczki z malinami i/lub twarożkiem :tak:mała się cieszy, synus też. dobra, idę troszkę do tego mojego małego rogacza. od wczoraj jest troszkę nieznośny :szok:
 
Do góry