reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Co do ofert klubów malucha to mnie przede wszystkim odstrasza cena.

.

Dokładnie, znajoma gdzies w Fordonie do takiego klubu przez rok zawoziła dziecko, poleciłam jej nasze przedszkole i oczywiście udalo sie, Od wrzesnia chodzi a dziecko bardzo zadowolone, rodzice tez bo własnie cena 3 razy mniejsza :-D

Czekamy dzis przed oknem na obiecane opady sniegu :-) jak zacznie padac to jedziemy do dzidków na wieś z sankami, ale marnie to widze, he...
 
reklama
no śnieżyce zapowiadali kilka dni temu ;-) ale jeszcze troszke czasu do końca dnia :tak:

z tymi objawami to fakt, jeśli kobieta jest przekonana, że nie może mieć dzieci to może dość długo nie zauważyć lub jeśli jeszcze ogólnie miesiączkuje.

Renifer,

świetne objawy, zwłaszcza to z domino day :-D

no ale żeby do porodu nie wiedzieć że się jest w ciąży hihi ta jedna z tego programu przytyła 30 kg i zwaliła to na fast foody :baffled:

dostałam dziś zamówione firanki, mój synuś ma z autami a dla młodej z jakąś księżniczką z bajki, najpierw mężulek musi jej pokój pomalować, chyba w weekend się zabierze za to :tak:
 
To zaświadczenie z pracy z biura meldunkowego też będę musiała przynieść :szok::confused: No coś takiego... A jak ktoś prowadzi własną działalność, to zaświadczenia przecież nie dostanie... Co wtedy musi okazać :confused:
powiem Ci, że do końca nie pamiętam, bo to mój m tam jeździł - ale pamiętam że kłócił się z babką, że przecież dowód pokazuje to po co jeszcze zaświadczenie o zameldowaniu :confused:
 
Iza,

zadowolona ze śniegu ? :-D na sankach byłyście ?

ja dzisiaj rozpoczęłam szaleństwo wyprawkowe :tak: kupiłam regał kąpielowy, ręczniczki, kilka kosmetyków i akcesoria pielęgnacyjne, 2 smoki, 1 butelczynę jakby trzeba bylo nakarmic mamusi mlekiem bez mamusi :-D poduszkę do karmienia
znalazłam również kołyskę coneco, która jest o koszty transportu tansza niz na allegro ;) wciąż jednak jestem rozdarta czy taka czy może jednak drewnianą :baffled:

właśnie mężulek dzwonił, iż jedzie z rybkami :-D wyobraźcie sobie, że wczoraj to pustki w sklepach i oczekują wszyscy na dostawy, więc był w białych błotach i tam jest baaardzo duży wybór, z resztą nie tylko rybek :tak:

ale mam dziś humor, tyle, że chyba muszę się teraz położyć bo już mi plecki i boki nie domagają od siedzenia :blink:
 
reklama
Do góry