reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam nową początkującą mamusię (trzymam kciuki)

Soppana,

no to prawdziwy tacierzyński urlop, i fajnie.

a my dziś planujemy powiększenie rodziny :tak::-D nie, nie narodziny Pati, jeszcze może z 3tyg posiedzieć hehe zakładamy wreszcie akwarium, po części w prezencie od chrzestnej Igusia :-) jestem podekscytowana i wiem, że młodemu też będzie się podobać :happy2:
 
reklama
Agnes Ignaś też ma akwarium 60l, dostał na gwiazdke,ale dopiero w sylwestra wpuściliśmy rybki i już 25 szt pływa sobie żwawo :-) u nas bardziej od Ignasia M sie cieszy.
 
Soppana,

oo, to jakiś popularny prezent hihi my też rybki za kilka dni dopiero wpuścimy. Teraz już wszystko podłączone i zagospodarowane. Jakie macie rybki ?
 
Głównie neonki 18 szt, 5 danio i 2 takie większe (kiryśnik+glonojad) chodziło nam o to żeby Ignaś umiał je odróżnić i odnaleźć :-)
 
Cześć dziewczyny, mam do Was wielką prośbę. Czy mogłybyście napisać w jakim szpitalu rodziłyście i czy chwalicie sobie opiekę na oddziale. Ja jestem obecnie w 23 tygodniu, jeszcze sporo przede mną, ale jak na razie ciężko mi znależć opinie na temat bydgoskich szpitali i personelu. Z góry dziękuję za odpowiedzi:-)
 
Hejka wieczorowa pora :-) ja juz w pizamce zara mykam do wyrka,slubny grzejej wyrko ;-)....

Reni,pytalas czy cos juz wprowadzam malemu a pewnie ze tak,po rozmowie z pediatra dalam malemu od 4-tego m-ca marchewke z ziemniaczkiem plus maselko,pysznosci,mlodemu chyba najlepiej to smakuje :cool:...na dzien dzisiejszy to juz zalada jarzynki z mieskiem,co prawda nie codziennie,no i kaszka dwa razy dziennie musi byc,deserki typu jabuszko na razie no czasem morela,biszkopcik no i ukochane flipsy...a karmic chce,wiesz sama nie wiem,moze do roku...Wiki tez chcialam do roku a skonczylam na 2 latach i 7 miesiacach :no: ale tym razem tak dlugo to nie bedzie...

Witam nowa mamusię :-):-):-)

Izka,ja rodzilam w "dwojce" jak wiekszosc dziewczyn na tym watku...pierwszy raz 4 lata temu a drugi pol roku temu i sobie chwale ten szpital...ale wiadomo zawsze znajda sie jakies negatywne strony,zreszta mozna poczytac co nie co o kazdym ze szpitali...

...powiadacie rybki,hmmm,Wika tez czasmi wspomina cos o rybce
:tak:;-):-)....

Spokojnej nocki.......
 
Witam wszystkie panie w Nowym Roku i składam Wam serdeczne życzenia.
Święta u nas spokojnie minęły chociaż niezdrowo, bo mnie dzień przed wigilią poległo choróbsko z 38, 5 całe szczęście młodego nie zaraziłam .
Święta u teściów całe byliśmy , a sylwester w domku tez spędziliśmy z teściami i przyjechał kuzyn z żoną ze Stalowej Woli. Więc było miło , Oskar przespał całe strzelanie nawet nie drgnął o północy. Na drugi dzień rodzinna impreza u dziadka imieninowa i tak wkroczyliśmy w nowy rok .
Witam nową mamusie :)
 
I ja witam nowa mamuskę!

Rybki są fajne.... my mamy zbiornik 100 litrowy i aktualnie czekamy na wymiane rybek.
Zaczynałam od welonów, były piekne ale szybko "odchodziły" potem były rózne, a na koniec brzanki które zjadły nam wszystkie rosliny i podjadały ogony innym rybką. Dlatego będzie kolejna zmiana tylko jeszcze nie wiem na co.
 
Witam i ja w Nowym Roku :)
U nas w Sylwestra dzieci balowały do 0:30 a my z mężem do drugiej. Fajerwerki oglądaliśmy z okna - chociaż u nas to kiepski widok. W zeszłym roku wariaci puszczali na ulicy fajerwerki poziomo i trochę się baliśmy wyjść z dziećmi.

2.01 miałam w domu nocną imprezę urodzinową Ewy. Były cztery koleżanki. Zabawa na całego i dzieci szły spać o drugiej i to z ciężkim bólem, chętnie balowałyby dłużej.

Wczoraj za to byliśmy na saneczkach - małemu bardzo się podobało :)

Co do niejedzenia to mój mały je bardzo mało ale ja za nim nie biegam i nie wciskam, jak jest głodny to sam zawoła, poza tym on ciągle pije dużo mleka. Rozwija sie prawidłowo, rośnie, wyniki nie sa najlepsze ale nie jest też tak żeby nic nie jadł więc to raczej nie od tego. Ja myślę, że to taki okres. Dzieci tak mają, czasami potrafią zjeśc tyle, że się zastanawiam gdzie to mieszczą a czasami ledwo skibkę chleba wcisną. Myślę, że warto trochę zaczekac i zobaczyć co dalej będzie. A może spróbować dać coś innego bo gusta kulinarne tez się zmieniają. Niko kiedyś wcinał ziemniaki a teraz najchętniej tylko mięso by jadł.
 
reklama
no proszę ile akwarystek się znalazło :tak: ja się właśnie zastanawiam nad obsadą akwarium :-D

byłam dziś w rossmanie i kupiłam sobie minikosmetyki do torby szpitalnej:tak: i dziś chyba spakuję co nie co :-D

ku mojemu zdumieniu rozpoczął się dziś remont klatki schodowej, także zdaje się, że córeczka wprowadzi się do luksusowego bloku :-p jeszcze tylko męża muszę zdyscyplinować do przygotowań w zakresie remontu pokoju dla niuni
 
Do góry