reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kaasiulka,

dzięki, wzajemnie. My tez w chacie spędzamy. Jesteśmy z młodym przeziębieni, oby tylko ta noc była lepsza od dzisiejszej, bo kaszel mu troche przeszkadzał, i ja jakas taka padnięta jestem. Katar tak bardzo nie dokucza jak słuchanie tego kaszlu :baffled:

właśnie galaretka się studzi do ciasta. zaraz zabiorę się za jakiś mały obiadek i muszę sałatkę zrobić.
mąż za godzinę wróci to ja się chyba zdrzemnę, bo nie dam rady dzisiaj, jeszcze nawalają mnie uda i spojenie łonowe :baffled: dostałam też tabletki na poprawę krążenia w nogach i błogosławieństwo na stosowanie magnezu, bo te skurcze to nic fajnego. narazie i tak czuje sie cała ociężała.

no to pomarudziłam jak to ciężko być na końcówce ciąży :-D i lecę do kuchni :cool2:

WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE W 2010 ROKU. POMYŚLNOŚCI I ZDROWIA ORAZ WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO WYZNACZONYCH CELÓW :tak:
 
reklama
Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi,
kufel piwa to za mało,
litr szampana by się zdało.
Trzeba opić wszystkie troski
by następny ROK był BOSKI!!!
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Zdrówka dla Wszystkich!!!!
 
My tradycyjnie w domku na pidżam party :) Naszykowałam bigosu i z Ewką narobiłyśmy oponek, do tego szampan w lodówce, Cola do drinków - tylko pewnie jak zawsze spać mi się zachce przed północą :D

Samych radosnych dni
pełnych zdrowia i miłości
w nadchodzącym Nowym Roku
 
Szczęśliwego Nowego Roku 2010
dla Was i dla Waszych Rodzin :tak:

szampan.gif
 
witam
my też w domku siedzimy, zrobiliśmy sobie taki mini kinder bal:-D baloniki, serpentyny, kolorowe kanapki i takie tam;-) chociaż Ignaś pewnie jak zwykle o 20 zaśnie a my obejrzymy jakiś film popatrzymy na fajerwerki z rynku i pójdziemy spać:-p
 
Witajcie w 2010 ! :-D

wyspane ? w dobrych nastrojach ?

kładliśmy spać się przed 3, syn zrobił promocję i spał do 10:30, ale nasz drugi bobas, 5czny juz nie był dla swojej mamusi wyrozumiały i o 6 domagał się jedzenia no i baraszkował :cool2: najlepiej na tym wyszli mężowie i Iguś, bo są wyspani. Ja biegałam do toalety i monitorowałam swoje dziecko więc pewnie za 2h będę się słaniać na nogach.

w Fordonie piękne fajerwerki, przynajemniej z moich okien. imprezka udana. dzieci grzeczne, dorośli też :-D
szkoda tylko, że wchodzimy z Igusiem w nowy rok troszke przeziebieni. ja rano miałam chrypę jak bym nie wiem ile piła i śpiewała :-p Patrycja też balowała w brzuchu.

teraz czekamy na rosołek :tak:

miłego lenistwa
 
reklama
heloł

u nas sylwek taki se... mieliśmy jechać na osową i pooglądac fajerwerki, ale miki sie bal i płakał... za to dzis sobie odbijam, nakarmiłam małą do fulla i wlałam sobie pół lampki szampana i zagryzam to garstką chipsów :szok: a co!!! :-D trzeba sie jakoś pocieszyc :-)

nie wiem czy Wam pisalam, ale miki coś mi sie zepsuł... po prostu przestał jesc... zrobilismy mofrologię plus pasozyty i wszystkie wyniki ma w normie... pójdziemy więc chyba do psychologa dziecięcego, bo widocznie miki tak zareagował na siostrę :dry: dzis go oszukałam bo dolałam do herbaty apetizer i jakoś podjadł...

ale dobre te chipsy :cool2:aż nie moge przestac... :-D
 
Do góry