reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
hej

Ewylynka witaj nowa mamusio:tak:, napisz cos o sobie i córci;-)

Arabella, ale zleciało:-D:szok:, spakowana:confused2:

u nas chorobowo na razie cisza, tzn od rana, bo noc była okropna:no:, czuwałam przy małym bo gorączka nie odpuszczała:wściekła/y:, dopiero ok 2 spadła,
dzis bylismy u lekarza i wszystko ok, lekarz stwierdził, że gdyby nie wiedział o gorączce, to by powiedział, że jest zupełnie zdrowy:szok:, gardło, nosek, oskrzela czyste, bez kaszlu, kataru:eek:
mam nadzieje,że to koniec choróbska,

ja mam się dobrze, ale jeszcze nie idę do pracy, bo wzięłam opiekę;-)
 
U nas Niko dzisiaj lepiej. Na razie temperatury nie ma, zajął się zabawa tylko jeśc nie chce.

Założyłam dwa nowe wątki - jeden dotyczy konkursów na BB - jak tylko cos nowego się pojawi będę tam wrzucać. Drugi wątek to apel o pomoc dla dziewczyny, której mąż zginął w wypadku.

Mam jeszcze takie pytanie, jest dużo tematów, które są nieaktywne, co wy na to by je pozamykać?
No i pojawiają się co chwilę reklamy typu opieka nad dziećmi, kursy itp. Czy zostawiamy, czy usuwamy, czy może jakoś łączymy w jedno? Bardzo proszę o wypowiedzi na ten temat :)
 
Arabella,

skoro mąż dziś w domu to chyba wiesz co robic zeby pomóc dzidzi wyjsc ;-) a potem jeszcze umyj ze dwa okna i pewnie dzis pojedziecie na porodówkę :laugh2:

Witam nową Mamusię,

napisz coś więcej o sobie

Madziara,

ja jestem za pozamykaniem starych watków i zgromadzeniem tego "reklamowego" w jedno :tak: to dobry pomysł

czy któraś może używa w domu takiego dzbanka filtrującego do wody ? jestem ciekawa waszych spostrzeżen/uwag dot. użytkowania

Ewelina,

to dobrze, ze osłuchowo czysto. Oby faktycznie to juz mineło.

ja natomiast bede sie musiała wybrac z młodym do lekarza w sprawie jego mięczaków, dostawał homeopatyczne leki na to, ale to w zasadzie nei pomogło ... powoli się rozszerza :-(
 
hej
ostatnio nic nie piszę, bo nawet nie mam czasu czytać:zawstydzona/y: teraz jesteśmy trochę zawaleni robotą, bo ozdoby na allegro i na prezenty dla znajomych. Nic nie będziemy kupować, tylko dla każdego jakiś drobiazg z haftem typu podusia, ręcznik, myjka:-):tak: a z dwójką dzieci w domu trochę ciężko:eek:
Ignaś dziś poszedł w końcu do żłobka, mam nadzieję, że nic znowu nie przyniesie, bo M mówił, że rano jakaś mama przyprowadziła dziecko i kiedy zaczęło kaszleć rzuciła tekst : " oj zakrztusiłaś się śliną":szok:
Witam nową Mamę :tak::-) mamy dzieciaczki w podobnym wieku;-)
Madziara jak najbardziej pozamykaj stare, nieużywane wątki a dla celów reklamowych (opieka nad dziećmi itp) stwórz jeden i tylko tam takie rzeczy niech będą:tak: jak mówi babcia mojego M "ordnung must sein":-D czy jak to tam się pisze;-)
 
reklama
Soppana zazdroszczę talentu hafciarskiego.

Agatka przyszła ze szkoły, powiedziała że ją głowa boli. Zmierzyłam jej temperaturę i ma 38,5. Dałam apap i wysłałam do łózka, od razu zasnęła. Czyżby przeszło od małego?
 
Do góry