reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Renifer ogromne tulaski przesyłam... ja ma tylko jedno dziecie i moge sobie tylko wyobrazić jak to jest z dwójeczką... Siostra ma bliźniaczki i własnie od piątku obie maja szkartatyne po raz drugi... u niej też zawsze wszystko podwójnie, choć nie zawsze w tym samym czasie.

Madzia od kilku lat Martyna była podejrzewana ,że jest alergikiem, ale testy wyszły ok tylko ponoć za wcześnie bo robione były przed 3 rokiem życia i czeja nas powtórka juz sie boje bo dwie osoby do trzymania jej to mało ;-( W tym roku juz nie zapisuja ale mamy iśc do Alergovity do pani Siemianowskiej, kiedyś byłysmy u innej ponoc gorszej...

Dziś drugi dzień siedzenia w domu a ja już mam dość i do tego jak zawsze u mojego dziecka jest podczas choroby pogoda za oknem cudna... Ospe miała podczas 3 najcieplejszych tygodni lata, płakac się chciało, buuu...

Widze fanki Klanu... tam jest chyba Stenia? Ona chyba po wylewie czy czyms podobnym bo mówi inaczej, tak powoli od razu mi sie to "w oczy rzuciło".
 
reklama
Iza, jest i Stenia;-) obie świetnie gotują :-) RENI zdrówka dla twojej dwójeczki. Ja zamiast sterimaru daje disnemar- jest delikatniejszy. Jak masz inhalator,to można kupić maseczke dla noworodków i robić z soli fizjologicznej. Ja bardzo chwale to urządzenie
 
Hej dziewczynki. U nas chorowania ciąg dalszy. Wczoraj pojawiła się gorączka, dziś już było tylko 37,2, za to Oli była mega maruda. Ale widzę, że u Was jeszcze gorsze przypadki się dzieją :szok:
Najgorsze, że mnie też coś w nosie zaczyna kręcić :confused2:

Nagrałam dziś Oliwkę jak śpiewa, jak macie ochotę na piżamowo - kaszlowy recital, to zapraszam, tylko nie wiem czemu nam pierwsze słowo ucięło ;-)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=t6TrLJi6W5A"]YouTube- Oli śpiewa Zuzię 2 lata i 10 miesięcy[/ame]
 
Kaasiulka,

o rany! to sobie wyobrażam co musiałam przeżyć widząc córcię w takim stanie :szok: dobrze, że już lepiej

Renifer,

no niestety, to chodzi parami, albo w krótkich odstępach. Dzielna jesteś, może potrzebujesz dodatkowej pomocy na kilka dni chociaż ? Jakaś babcia nie może wpaść ?

Iza,

tak, faktycznie p Stenia mówi jakoś inaczej,ale nie wpadło mi do głowy,że ona może być po wylewie... zaraz tam fanki :-pdr Lubicz taki przykładny i jeździ na podwójnym gazie to prawdziwy wzór cnót seriali no i Rysiu ciapa seriali polskich ;-) jak tu tego nie oglądać :-D może będą tak długo kręcić jak modę na sukces :laugh2:

ja dziś wymoczyłam się w ciepłej kąpieli, potem kołderka a teraz chwila przerwy bo normalnie sauna mi się zrobiła w wyrku, z resztą teraz też mi gorąco :rofl2: a moja córka dała mi też popalić bo jak leżałam na wznak to była tak niezadowolona, że wszystko mi poprzestawiała w środku. kiedy będzie luty ? :laugh2:

Kasiad,

świetny występ ! ;) kaszel nie przeszkodził hihi chyba nagram mojego syna jak sobie podśpiewuje...
dziś tylko, jak mu kazałam odłożyc zabawki na miejsce, powiedział : Tak jest ! mamo-kapitanie! a potem jak mieliśmy z mężulkiem głośniejszą rozmowę to rzucił tekstem : przestańcie się kłócić ;) mój mały mądraliński
 
Ostatnia edycja:
Oliwka super śpiewaczka... BRAVo dla niej!

Nie wieM CO SIE Steni stalo, ale tak mi się skojarzyło jak ja usłyszałam, serial nas z mezem kiedyś się spodobał i tak patrzymy od lat po obiadku przy kawce, he...

Moje dziecie jeszcze sie kręci w łóżku i pewnie jeszcze się po "kotłuje"...
 
dzień dobry,

u nas dziś promocji na spanie nie było :cool2: młody o 8 już dał o sobie znać, a my akurat późno poszliśmy spać, więc spałam ok 6h :-( chociaż za kilka miesięcy będę sie cieszyć, gdy aż tyle przespię :-D

właśnie sączę gorącą herbatkę a potem idę płukać gardło bo drapanie zamieniło się w lekki ból :cool: ech... ten sezon chorobowy

miłego dnia
 
Iza teraz dość wcześnie robią testy chociaż najbardziej wiarygodne sa dopiero po ukończeniu 5 roku życia. Wcześniej najlepiej robić badania z krwi. Poza tym testy mogą wyjść ujemne a alergia i tak jest bo nie wszystko da się zbadać.
Moja Agata miała już chyba z trzy razy testy i za każdym razem ujemne a jest alergiczka - tyle, że nie wiemy na co. Teraz do skórnej doszła jej wziewna, i o ile wysypki miewa rzadko to jak zacznie kaszleć to ciągnie jej się to miesiącami (pomimo leków).
 
Iza,

dzięki, na pewno lepiej, mój bok już ok, a gardło to zależy ;-)wczoraj mi dokuczało, rano obudziłam się bez głosu:tak: ale po śniadanku i ciepłej herbatce znów mówię, tak więc płuczę dalej i jeszcze psikam ziołowym paskudztwem, no i zamierzam kupić homeopatyczne tabletki do ssania.
taka jakaś ogólnie obolała jestem i po zrobieniu 3 rzeczy na krzyż się zmęczyłam :laugh2:no ale cóż , jak się rozkręcę to powinno być lepiej

chyba mój syn mi wyssał energię, bo on za to dzisiaj biega jak szalony i skacze z kanapy na podłogę. chyba wczorajszy wypadek niczego go nie nauczył. spadł z kanapy i kiełkami walnął o podłogę :sorry:zęby całe dzięki Bogu...
 
reklama
agnes moze spróbuj sie posmarowac pulmexem baby na noc; moim dzieciakom to bardzo pomogło na gardło i przeziębienie

ja witam sie z pola bitwy...
dzis juz lepiej, z tym ze meza pracownicy zaczynają grypowac... szok... :zawstydzona/y::wściekła/y:
 
Do góry