reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

tak Madziara smaruje go pudrocremem, nawet małemu się to podoba, ale swędzi go, bo widzę jak sie drapie:-(

Agnes, ja miałam ospę w wieku 14lat i bardzo to przeszłam, mam parę blizn, bo się nie mogłam opanować z drapaniem:zawstydzona/y:
 
reklama
Witajcie...
Jak dziś Wasze zdrówko????

Moja córcia napisała dla mnie wierszyk i chce byc najlepsza poetka na świecie :-)


Wyszła Iza na spacer i ma dziasiaj urodziny,
bo mama jej pozwoliła i ptaszek przyleciał szybko bardzo,
zagrzało mocno słońce a kwiatki sie do niej usmiechały.
Fajny spacer pomyślała!
Pozbieram jakieś rzeczy lepiej i zabiorę do domu.
Hmmm.... Jakie ładne kwiatki - powiedziała,
a kanarek zaśpiewał jej
STO LAT!!!

Koniec :-D


no super ! Sto lat dla Jubilatki i poetki :tak:

Ewelina,

ja też miałam pudrocrem ... bliznę może mam gdzieś jakaś, ale raczej niewidoczną, ale też mi bylo trudno sie opanowac, choc bylam jeszcze starsza niz ty wtedy :tak:
 
IZA - najlepszego!

Ewelina - powodzenia w walce z ospą... będziesz miała już za sobą... :sorry:

agnes - widze ze Pati - ładnie! to była jedna z moich faworytek :tak:

dobija mnie ta pogoda i te choroby :zawstydzona/y:
arabelka - a Ty jak sie czujesz? ;-)
boje sie myślec o grypie... :zawstydzona/y:

macie laski namiary na jakiegos chirurga dziecięcego? chcce pojsc prywatnie na obejrzenie przepukliny malego - bo boje sie go zawozic do szpitala
 
jak juz minie ta ospa to pewnie będę się cieszyc z tego że mamy ją juz za sobą, ale teraz jest ciężko,mały nie może spać, popłakuje, wierci się:-(

Madziara, napisz cos jak to było u was, jak długo trwa swędzenie? chyba tylko jak są pęcherzyki,a jak robią sie strupki to juz nie?

Izka, przepraszam, przeoczyłam
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ i od nas:tak::tak::tak:
 
Madzia dzieki za życzonka!

Ospy wspólczuje, Martyna przechodziła ja w czerwcu w naj...upalniejsze tygodnie lata, to byla masakra....

Jutro jak będzie śłoneczko to wyjdziemy na mini spacer, bo ponoć ma byc słoneczko popołudniu.
 
Ewelina według mnie swędzi dopóki jest płyn w pęcherzykach, ale tak jak pisałam mały się nie drapał a też używałam pudrokrem. Z tym, że ja mu dość mocno smarowałam - robiłam wręcz takie kleksy na każdej kropce - a miał ich sporo. Jemu bardzo podobało się odrywanie strupków no i ma teraz przez to kilka blizn - obawiam się, że u małych dzieci się tego nie uniknie bo trudno im to przetłumaczyć skoro to taka fajna zabawa :)
 
witam cieplutko,

chyba już dzisiaj nie jest zbyt ciepło, tu przynajmniej jest brzydki wiatr. Igi był krótką chwilę na spacerze, bo jemu to tylko by mogło zaszkodzić.

ja padam na twarz, a byłam tylko na drobnych zakupach w okolicznych sklepach ...

miły pan,który dziś nam odepchał WC, ładnie nas skasowal i teraz tylko sobie mogę pluć w brodę, że powiesiłam to badziestwo na muszli, czyli ten koszyczek z kostką czyszczącą. To właśnie było powodem zapchania i podobno cud, że udało się to wydostać. :crazy: ja nawet nie pomyślałam o tym, bo w ciąży jestem tak często zakręcona, że wczoraj na przykład zapodziałam moje okulary i nie wiem gdzie są. mam drugą parę, ale tamte są z antyrefleksami, wiec wolałabym je znaleźć mimo wszystko. Noszę okulary prawie 30 lat i pierwszy raz mi się zdarzyło takie coś :laugh2: tak więc możecie sobie wyobrazić jak hormony na mnie dziwnie wpływają ...

zdróweczka i jak najmniej drapania dla zaospowanego ;)
 
Dziewczyny,

a czy my mamy moderatora dla naszego forum Bydgoszcz ? własnie przeczytałam tę informacje o porządkach. Faktycznie pojawiają się różniste niepotrzebne ogłoszenia.

Zna się któraś na tym ?
 
reklama
Do góry