reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

karcia my też polujemy na jakieś fajne lego, tak szczerze powiem, że bardzo opłaca się szukać i zamawiać klocki przez internet są wówczas troszkę tańsze:);-)
 
reklama
CENTRUM ZABAW ANIMACJI I ROZWOJU

"CZAR DZIECI"

Proponuje wyśmienitą zabawę sylwestrową dla Twojego dziecka, oraz całonocną opiekę!

Więcej informacji już w wkrótce na naszej stronie w zakładce "aktualności"

Zapraszamy
www.czardzieci.pl


 
hejka,

wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości ! Życzę Wam i sobie, aby nasze dzieci mogły żyć w lepszym i mądrzejszym kraju i nigdy nie musiały przeżywać tego, co spotkało wcześniejsze pokolenia, czyli wojny.

A z rzeczy bardziej przyziemnych, to faktycznie lego były zawsze drogie, w moim rodzinnym domu czekają na mojego syna takie klocki po mamusi hihi ale to jak będzie starszy. W dzieciństwie skrupulatnie oszczędzałam pieniądze na zakup klocków :laugh2:
a duplo zamówiliśmy już u ojca chrzestnego :-pz resztą w zeszłym roku dostał już jeden zestaw duplo, taką śmieciarkę, miał ją do tej pory schowaną, bo by zjadł te klocki :crazy: i teraz przynajmniej bardziej doceni.

A ja sama jeszcze w domu z dzieciaczkami moimi, bo mężulek miał nocny wyjazd do stolicy, zawoził moją mamunię na pociąg. Dostała skierowanie do sanatorium na dosłownie drugim końcu Polski i z Wawy taki ekspres bezpośredni jeździ w święta i weekendy tylko, więc akurat się złożyło, że przypasowało. Pewnie będzie dopiero za 2h :-(

A co do chorowitkowa, to Igi ma teraz już bardziej mokry kaszel ... wczoraj kupiłam mu syrop na miodzie, homeopatyczny, zobaczymy ... mam nadzieję, że sami pokonamy to przeziębienie.
 
Witam....
Troche szaleństw corci wczoraj z kuzynostwem i już dzis kaszel mamy :-(

Iza,

to fajnie, że tak udało się zaoszczędzić, teraz jesteś 50 zeta wprzód na obiektw
Niby tak ale jeszcze do tej sumki 2 zera potrzeba :-p co do prezentów Mikołajoych to u nas w rodzinie od zawsze daje sie do butów tylko słodycze i ewentualnie mały upomineczek :-) a na Lego córcia "chorowala" rok temu a teraz one leżą i kurz je pokrywa. Za dużo tych zabawek teraz dzieciaczki mają, oj za duzo, he...
 
Ostatnia edycja:
Iza,

duplo dostanie na gwiazdkę ;-) też nie jestem zwolenniczką prezentów na każdą okazję, a na wielkanoc tylko słodycze ;-)co akurat w rodzinie męża jest na odwrót ale ja stosuję własne zasady

a mi znów naparza ten mięsień w prawym boku, :-(nie wiem już jak mam siedzieć i leżeć, boli nawet przy głębszych wdechach... chyba jutro pójdę do lekarza, chociaż nie wiem czy mi coś pomoże ... :oo2: i w dodatku moja córka dziś tak się wypinała, że też bolało, ale jak ją pogłaskałam to wracała do normy :tak:
 
Martyna ma 38,2 ięc siedzimy w domku... dziś noc na czuwaniu spędze, bo jeszcze nic na zbicie jej nie podałam... jak Wy robicie? Od razu podajecie na zbicie czy dacie szanse organizmowi troche powalczyć?
 
Iza ja też powyżej 38 podaje.

Jesli chodzi o lego to my mamy pudło duplo jeszcze po Monice, a małemu dokupiłam na sztuki na allegro parę małych rzeczy - typu ludziki.

U nas na Mikołaja tez tylko słodycze i ewentualnie mały drobiazg a na gwiazdkę większe prezenty.

Musze pochwalić mojego synka - bo od kilku dni zaczął sam ubierać majteczki i spodnie. Czasami jest trochę śmiechu jak wkłada nogi nie do tej dziurki ale i tak jestem z niego dumna :) A poza tym to zrobił się niejadek. Właściwie oprócz mleka, chrupek i jabłek nic nie chce jeść. Podejrzewam, że to przez katar (ma powiększony trzeci migdał) ale i tak trochę się martwię tym brakiem apetytu.
Z chorobowych wieści to Agatka nadal w domu. Dostała dodatkowe wziewy i zaczyna jej się poprawiać. Ewka miała we wtorek jelitówke, ale na szczęście szybko jej minęło. Pytanie tylko kto następny bo nie sądzę, żeby na niej się skończyło.
 
reklama
Witajcie....

Madziara trzymam kciuki aby to był juz koniec chorowania!!!

Około 1 temperatura podeszła do 38,6 i podalam na zbicie teraz ma 37,1... i mały kaszel...
Mam nadzieje że to tylko jednodniowa temperatura która u niej czesto bywa....
Ogólnie jestesmy uziemione w domu!
 
Do góry