reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dziewczyny, Staś ma pojutrze szczepienie, powiedzcie czy miałyście może krem znieczulajacy Emla i czy on cosik w ogole daje, bo słyszalam rózne opinie ???
 
reklama
Gonia - ja jak zwykle nie na czasie - to sa jakies masci znieczulajace ??? hehe piszcie dziewczyny piszcie - z checia tez sie cosik dowiem na ten temat :)
 
Hej,

My właśnie wrócilismy z najlepszego kina na jakie można się wybrać w Bydgoszczy :) - Narrator Wasilewski w roli głownej nasza córa :)
Potwierdzona baba na 100%. Trochę nam podrosła i jest raczej rozmiarowo i wagowo duuuża :) tak o 2tygodnie srednia wyprzedza.
Wedlug dr'a mam sie nastawiac na minimum 4kg i 60 cm. Pozycja startowa zostala juz przyjeta i teraz mam tylko do marca czekac :)


 
asioczek..:)..ale super..tylko nie nastawiaj sie na taka wage..mi Wasilewski mowil ze maly tez jest duzy i wzrostem i waga byl starszy o przwie 2 tygodnie i mialam sie nastawic ze urodzi sie z waga 3,8 kg albo 3,6..:)..a urodzil sie z waga 3,050..:)..wiec nie ma co nastawiac sie na taka wage..:)..ale plec sie nie zmienila a bylam u niego w 20 tygodniu i pozniej w 32..:)..wiec fajnie..az zazdroszcze corki..:)..no ale i ciesze sie bo nastempna dziewczyna dla mojego synka..:)
 
Didi na wage sie specjalnie nie nastawiam. Liczy sie tylko to ze mala zdrowa i wszystko jest ok. No i oczywiście, że klejnoty od ostatniego razu jej nie wyrosły :)
 
Asioczek - no super ze wszystko dobrze :) No klejnoty to juz raczej nie wyrosna :)
Didi - a Ty co juz syna swatasz ze wszystkimi dziewuszkami :p hehe
 
Gonia pisze:
Dziewczyny, Staś ma pojutrze szczepienie, powiedzcie czy miałyście może krem znieczulajacy Emla i czy on cosik w ogole daje, bo słyszalam rózne opinie ???
krem jest na recepte
ale od 3 miesiąca
znieczula
i moja córa nie płakała na drugim szczepieniu po zastosowaniu kremu :)
ale wieczoram płakała jak jej nóżka zrobiła sie gorąca od szczepionki :p :(
 
Witajcie!

....kurcze ale mam lenia .... nawet pisać mi sie nie chce....

asioczku super, że wszytsko jest w brzuchu ok :laugh:

to na tyle..... reszta może jak wpadne w trans piśmienny.... :p

podpisał: LENIWA KOBITKA
 
reklama
Melanie pisze:
Gonia pisze:
Dziewczyny, Staś ma pojutrze szczepienie, powiedzcie czy miałyście może krem znieczulajacy Emla i czy on cosik w ogole daje, bo słyszalam rózne opinie ???
krem jest na recepte
ale od 3 miesiąca
znieczula
i moja córa nie płakała na drugim szczepieniu po zastosowaniu kremu :)
ale wieczoram płakała jak jej nóżka zrobiła sie gorąca od szczepionki :p :(

czyli w koncu polecasz to smarowanie kremem czy nie ??? bo w sumie to chyba nie od tego kremu sie zrobila goraca nozka co ???
 
Do góry