reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

witam...
wy tu o ciastach, fryzjerach, a ja z takimi hm... nieprzyjemnymi pytaniami wyjadę :-p
1. czy w "2" i Bizielu golą na izbie przyjeć???
2. czy robili wam lewatywę???
 
reklama
Kasia,

to faktycznie psikus z tymi włosami, mi chyba hormony nie przeszkodziły :tak::-D

As-byd,

no faktycznie, drastyczna zmiana tematu hehe ja nie wiem bo dopiero będę tam rodzić, ale zdaje się, że przy porodzie SN odchodzi się już od tych praktyk. Na wszelki wypadek lepiej w domu dokonac depilacji, przynajmniej z pianką i dobrą golarką ;-)
 
Ja tez widziałam ogłoszenie w gazecie, aż mi sie nawet trochę śmiać chciało - bo to takie złośliwe podziękowanie :)
Lewatywy to mi nigdy nie robiono a co do golenia to kiedyś na izbie robiono, ale przy ostatnich porodach już nie miałam. Tylko ze tak akurat było w Bizielu, nie wiem jakie sa praktyki w dwójce.
 
As-byd,mnie tez nie golili i lewatywy tez mi nie robili....

A co do tego lekarza to faktycznie robi wrazenie,nasluchalam sie juz tyle i naczytalam,echhh.....jestem na bierzaco bo tesciowka z nim pracuje....

Mloda mi goraczkuje od wczoraj wieczora,zobaczymy jak bedzie dzisiaj w nocy....
 
FotoIza,

podałam link wyżej, z resztą na pewno jest coś w necie. nic straconego ;-)

Kaasiulka,

dobrze wiedzieć, że jesteś na bieżąco. będę czekać na potwierdzenie jego zwolnienia :tak: o tym mówił ten dyrektor w artykule i że to nie pierwsza skarga, więc mam nadzieje, ze słowa dotrzyma. :-p

a my dzisiaj gości mieliśmy, a po wizycie zaległam na kanapie i myślałam, że mi brzuch rozsadzi ... taki się napięty zrobił jakby mnie ktoś pompował :szok: wogóle taka niezgraba ze mnie teraz, bo jak mam przejść gdzieś, gdzie jest wąsko to zawsze zahaczam o coś :eek::-D:-p a gdzie tu dalej :cool2: taka słonica się robię
 
reklama
Do góry