reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam słonecznie...

Zdrówka dla wszystkich!

Moja dziś poszła do przedszkola, (bo mają przedstawienie dla rodziców i idę popołudniu), choć jeszcze ciutek kaszle.
Miłego dnia!
 
ale się dzieje na tym forum! :-)
troszkę musiałam ponadrabiać zaległości:-) duuużo zdrówka dla Was i Waszych małych bąbli! To chyba taka pora, abstrahując od faktu, że do przedszkola posyłane są również dzieci chore, no i w mało wietrzonych pomieszczeniach bakterii i wirusów w powietrzu jest masa.
Nasz wymaz gardłą i noska niczego nie wyjaśnił także tym razem czeka nas wizyta u alergologa, oby zasmarkana sprawa nie okazała się być alergią na sierść zwierząt, bo jesteśmy posiadaczami 2 czworonogów a w planach był3:p Znacie jakąś godną polecenia przychodnie alergologiczną?

byłam wczoraj na usg u pana Wasilewskiego ledwo przyłożył głowicę usg do brzucha i oznajmił nam jak gdyby nigdy nic, że będziemy sobie teraz podglądać naszą córeczkę!
Także bąbelka będzie miała siostrę!
podobają się Wam moje drogie imiona Helena Izabela?:)

pozdrowienia dla młodej mamy!!!!
dla mnie pierwsze trzy miesiące były traumatycznym doświadczeniem, ciągłe niewyspanie i wiecznie krzyczące maleństwo.... koszmar:D ale jak widać nie taki wielki bo zdecydowałam się go powtórzyć... podobnie jak poród, choć na samą myśl o nim dostaję paniki:p
 
Witaj Gafabu! Gratuluje drugiej córeczki!

Izabela najpiekniejsze imie swiata he.... mam takie własnie...

Jak bys o mnie pisała, co do wizytu u Wasilewskiego, jeszcze się dobrze nie polozyłam a on że mamy piekna córeczkę :-)
Do alergologa chodziłam kiedyś z mała do AlergoVity.
 
Gafabu,

tak, pan doktor ostatnio niezły wróżbita, bo moja koleżanka też była w zeszłym tygodniu i na wejście powiedział jej, że to drugi chłopak :tak: a potem już na badaniu jajeczka pokazał :-D

ja jak byłam to nie wróżył, tylko na usg pokazał, że córeczka. Ja czekam jeszcze na potwierdzenie w 30 tc :rofl2: wtedy dopiero uwierzę, że moje marzenie może faktycznie się spełnić hehe
 
To ja Wam teraz cos powiem jak to mojej kolezance pan doktor W********* wrozyl trzy razy dziewczynke i wlasnie urodzila chlopca :szok::-D:szok:...no coz zdarzaja sie i takie przypadki :tak:...nie ma to jak niespodzianka :-)...

Reni,Mateusz nie mial kolki po tej kielbasce z grilla,tez mu smakowala :-)...ja trzymalam diete tylko przez pierszy miesiac i potem zaczelam powoli wszystko wprowadzac i teraz praktycznie jem wszystko oczywiscie oprocz tego co moze uczulac...smieje sie ze dzieki temu mlody sie najada budzi mi sie w nocy tylko raz a z Wiki meczylam sie do pol roku bo bylam na scislej diecie....u nas katarkow ciag dalszy...bylam wczoraj zarezerwowac szczepionke przeciwko rota,znowu tyle kasy :szok::szok::szok: idziemy za tydzien na szczepienie,naszczescie to juz druga dawka i ostatnia....dzisiaj ladne sloneczko swieci wiec idziemy popoludniu na spacerek,niech sie dzieciaczki dotlenia....spadam powiesci pranie bo sie zara mlody obudzi a mloda wlasnie fika fikolki na podlodze na materacu ;-) marnuje sie to moje dziecie :-D...
 
Jeśli chodzi o alergologa to ja chodzę z moimi dziećmi do AlergoVity do dr Łyczywek. Moge ja polecić bo jestem z niej bardzo zadowolona.

Z moich wyników badania moczu wychodzi, że chyba mam kamienie w nerkach. Dzisiaj ide na usg i zobaczymy czy się potwierdzi.
 
reklama
Do góry