reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Jesteśmy już po wizycie w Family Parku. Było bardzo fajnie -dzieciaki wybawione :) Nikodema wcale nie ciągnęło na te wysokie labirynty. Raz byl z siostrami ale po zjechaniu w rurze miał dość i wolał kulki albo jazdę na rowerku :) Dziewczynki za to się wyszalały i właściwie po przyjściu do domu był spokój - zwłaszcza że młody padł nam po drodze :)

Kasiad Niko teraz też ma bunt dwulatka i czasami jest jak aniołek ale czasami to mam ochotę nim wstrząsnąć - oj potrafi dać do wiwatu.

Soppana ale ten czas szybko leci - już miesiąc minął. A pamiętasz, że ja mam dla ciebie jeszcze ciuszki po Ignasiu?

Iza ja tez chodzę z Moniką do laryngologa w szpitalu dziecięcym i jestem zadowolona. Byłam tam u dwóch lekarzy jeden młody a druga to pani doktor. Bardziej polecam tę panią doktor - ona jest codziennie przed południem.
 
reklama
ja tylko melduję sie ze zyje ;)

soppana - jak fajnie ze ten czas leci! :tak::-) i ze dzieciaczki rosną... :tak:
mnie młoda zaszokowała, bylismy na mierzeniu i ważeniu gdy młoda ukończyła dwa tygodnie i złapałam sie za głowe... wazyła 4,5 kg! czyli przytyła 1,1 kg od momentu wypisu ze szpitala i urosla 2cm... :szok::szok::szok:
bylam w takim szoku ze nawet nie zapytałam kiedy mamy pierwsze szczepienie!

jutro postaram sie poczytac i napisac coś wiecej...
 
witam dziewoszki :))jakoś ostatnio brak mi czasu na forum bo ciągle coś:))))
Wczoraj miałam wychodne :))pierwszy raz od x czasu wyszłam sama w domu,ależ mi dziwnie było:))))zawsze jakas wisinoga uczepiona mnie szła a wczoraj nie )))
Ale troszku odpoczełam bynajmniej:)))

renifer to sie ciesz ze córcia ci rosnie :)))mała klouseczka z niej:))a brat o nia zazdrosny???
 
Renifer,

to dobrze ją odżywiasz :-)

Karcia,

mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś w dorosłym towarzystwie, bez wisinogi :-) to jest potrzebne każdej matce od czasu do czasu :tak: i nie mówię tu o chodzeniu do pracy, bo to nie do końca wypoczynek hehe

Oglądałyście może prognozy pogody ? Szykuje się masakra zimowa :szok: w górach już pierwszy śnieg a i u nas ma coś nachlapać... :szok: mojemu synkowi brakuje jeszcze tylko kozaczków, bo drugą kurtkę mu właśnie babcia z dziadkiem sprawili :-) podobno dziś arktyczne powietrze to chyba już założymy, okaże się jak wyjdziemy za 30 min.

Muszę pojechać obejrzeć postępy prac, wczoraj miałam depresję z powodu remontu, m.in. dlatego, że panowie źle podłączyli gniazdka i tak nie chciało im sie tego poprawiać ( wymagało skucia kilku płytek ) , ze sugerowali, iż włączanie pralki przy równoczesnym włączeniu halogenów w łazience nie jest takie złe :-p ciekawe czy udalo im sie te plytki wstawic tak jak trzeba. Jutro do południa mam nadzieje, ze to się skonczy ... bo my chcemy do domku naszego :-( a tu mnóstwo sprzątania. Mojej siostry nie będę angażować, bo leczy się z gardła i zatok, więc niech lepiej siedzi w domku. Dobra, pomarudziłam to się będę powoli szykować do wyjścia.

Miłego dnia
 
Witajcie

Karolcia bravo! Tak trzymaj ;-)

Oglądałyście może prognozy pogody ? podobno dziś arktyczne powietrze

Nie oglądałam i zaskoczyło mnie to powietrze arktyczne, bo ubrałam rano córcie jak na piękna złota jesień a sama jeszcze z domu nie wychodziłam :zawstydzona/y:

AgnesBest głowa do góry wszystko bedzie dobrze, zazdraszczam remontu, wole go od siedzenia w kuchni :tak:
Kasiad nie byłam jeszcze w tej przychodni u laryngologa ale polecały panie Mulera, my chodzimy do Olijewskiego i zastanawiam sie nad zmianą.

Miłego, ciepłego dnia!
 
ja juz sie boje tej zimy.....mamy nieocieplony domek wiec z rana zimko jak cholera.......
musze sie zaopatrzyc w jakies dodatkowe ogrzewanie....
Jednego czego niemoge sie doczekac to świąt Bożego Narodzenia,uwielbiam je :))))
 
ja juz sie boje tej zimy.....mamy nieocieplony domek wiec z rana zimko jak cholera.......

Uuuu... ja jestem straszny zmarźlak, ale jeszcze śpie przy otwartym lufciku i wyłaczonym kaloryferze tak nam ładnie blok ocieplili tego lata.

Właśnie się szykuje do wyjścia po córcie i patrząc za okno chyba zimowa kurtke ubiorę ;-)
 
witam dziewczyny
wczoraj była u nas pani doktor i zapisała nam antybiotyk w maści na ten pępek bo mówi że nie podoba jej się jak pachnie ten kikucik ehhhh
Do tego cały czas zwlekam z pierwszym spacerkiem z malutką, teraz zapowiadają takie wichury. Nie wiem czy wychodzic czy nie
 
reklama
Hej, u mnie totalny brak czasu na kompa,bo mamy babcie M w gościach a wieczorem to M okupuje komputer. Ignaś już coraz lepiej i ze żłobkiem i z Michaśką. Młoda lubi spać wieczorem, więc wtedy mam czas dla Ignasia :-) U nas w domu też zimno,grzejemy już od paru dni.
 
Do góry