reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

heloł!

madziara - najlepsze życzenia dla Agatki! zazdroszczę tak dużej córy! :tak:super ze klucze się znalazły...

agnes - super ze z młodą dobrze! imię już wybraliście?
nie zazdroszczę remontu,... mi zawsze remont kojarzy się z ciążą.... :eek:

karcia - tzymaj sie kochana! i układaj sobie życie na nowo! nie myśl o kimś, któ nie jest Ciebie wart! :sorry: mysle ze dużo dałoby ci pójście do pracy, czas by upływał nie na myśleniu o nim... powodzenia!

u nas mikuś jest wagą! ;-)
młoda i mąż panną a ja bykiem :-)

tak w ogóle to u nas fajnie... młoda dziś konczy 3 tyg,... :tak: jest ciągle bardzo kochana, tylko wymaga juz więcej czasu, dlatego musiałam odstawic trochę kompa i wpadam tylko od czasu do czasu... miki dokłada swoje pięć groszy i mam naprawde wesoło... chyba czeka mnie kolejny stres, bo za 1,5 tyg na bilansie dwulatka dostane skierowanie na chirurgię z przepukliną pępkową małego... mam nadzieje ze jeszcze nie bedą chcieli go ciąć, bo ja nie wiem jak sie zabiore z nim i małą do szpitala :-:)-:)-( kurde, ta przepuklina jest nam tak potrzebna do szcześcia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: eh... spac przez to nie moge...

trzymajcie sie jakos laseczki! pogoda barowa a ja nawet małego piwka nie moge jeszcze obalic :-p:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Fotoiza,

pogody barowej ciąg dalszy ;-)

Renifer,

ja tez piwka nie obalę hehe
trzymam kciuki,żeby ten zabieg nie byl potrzebny, nie martw się na zapas.
imię córeczki u nas się zmieniało, bo każde, które wybieraliśmy jest zbyt popularne. wystarczy,że jest pełno Igorów hihi powiem jak jeszcze raz mi powiedzą, że to laseczka jest w brzusiu :tak:

a dziś nad ranem, przynajmniej na wyzynach byla burza :tak:udanego dnia mimo deszczu
 
witam dziewczynki z ranca,dziękuje że mnie tak podtrzymujecie na duchu jest mi bardzo miło:)))

Renifer raczej synka ci w szpitalu nie zamkną,mój tez ma przepukline pepkowa i do tego rozszczep jakchś tam mięśni,ale chirurg każe czekać i pokazywac sie co rok,puki co jeszcze nie czas na zabieg. I sto lat za 3 tygodnie córci:)))

My zaraz idziemy na szczepienie młodej brrrrrrr,jak ja tego nie lubie,a i eszcze 3 razy kłóta bedzie ,jezu sobie wyobrażam ten krzyk :((((
 
Soppana,

a jak tam twoje szkraby ?

Karcia,

powodzenia na szczepieniu ?

ja przed chwilą otrzymałam wyczekiwaną przesyłkę w postaci wanny :) jutro będzie montowana. jeszcze tylko kilka dni i koniec prac :-D to mój pierwszy poważny remont i taka inwestycja, ale już widzę, że warto było :tak:

teraz to leje jak z cebra, oczywiście musiałam lecieć do sklepu w tę pogodę, żeby forsę rozmienić dla kuriera ... ale teraz siedzę w domku i czekam az przejdzie, potem do sklepu na zakupki i po synusia i do tesciow, i znow 4p i robienie obiadu :-D dziś będę tłuc kotlety ! do tego ziemniory i suróweczka
 
Soppana,

a jak tam twoje szkraby ?

Karcia,

powodzenia na szczepieniu ?

ja przed chwilą otrzymałam wyczekiwaną przesyłkę w postaci wanny :) jutro będzie montowana. jeszcze tylko kilka dni i koniec prac :-D to mój pierwszy poważny remont i taka inwestycja, ale już widzę, że warto było :tak:

teraz to leje jak z cebra, oczywiście musiałam lecieć do sklepu w tę pogodę, żeby forsę rozmienić dla kuriera ... ale teraz siedzę w domku i czekam az przejdzie, potem do sklepu na zakupki i po synusia i do tesciow, i znow 4p i robienie obiadu :-D dziś będę tłuc kotlety ! do tego ziemniory i suróweczka

ach zazdroszcze ci tego remontu :-):-)mam nadzieje ,że i ja sie kiedyś dorobię i wyremontuje sobie chałupe,bo puki co wszystko sie sypie :sorry:
A my dzis na obiad ogórkową mamy :-D


Po szczepieniu puki co ok młoda narazie grzeczna,boje sie że mi gorączkowac zacznie :-(
Została zwarzona i zmierzona,za mało mo tyje,od kwietnia przybrała tylko 400gram :-( wazy wsumie 11kilo ,a duza 86cm,calineczka normalnie :-)
 
teraz to leje jak z cebra, oczywiście musiałam lecieć do sklepu w tę pogodę, żeby forsę rozmienić dla kuriera ...

My akurat o tej godzinie w deszczu przychodni szukałysmy na Bartodziejach, niedawno wróciłysmy, mam dość a za godzine trzeba znowu wyjś cna kilka godzin.

Może jakąs kawke sopie "strzelę" bo juz kilka dni nie piłam a co do piwka to nie pijam wcale, pewnie juz swoje za młodu wypiłam :-D
 
hej dziewczyny
ale dziś pogoda, a miałam dziś w planie pierwszy spacerek a małą. Wczoraj werandowaliśmy ja w wózeczku i chyba jej się nie spodobało, a mamusia tak sięcieszyła z wózeczka:-)
Dziś czekałam na położną środowiskową, małej jeszcze nie odpadł pempuszek, a mamy już za sobą 2 tygodnie. Zaczynam się martwic
 
reklama
myha, nie martw sie pepuszkiem. Niedawno pisalam, ze moim odpadly po 6 i 7 tygodniach!

Mowicie, ze pogoda barowa? A w Anglii dzisiaj piekne sloneczko:tak:

kasiad, nie pracujesz jeszcze a sie nie odzywasz! nununu:no:
 
Do góry