reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dziewczyny, kiedy przestaja po porodzie wypadac wlosy?? Bo ja juz nie pamietam. Ale jestem bliska sciecia sie na zapalke. Wiec jesli mi powiecie ze jeszcze 2 miesiace to sie chyba zetne. Wszedzie sa moje czarne k laki...w llozeczku, w wanience, w rekach /Jagodzinki...Na jasnej podlodze...wszedzie je widze...

U nas sa tescie, tez same pychotki wcinamy. Tesciowa przywiozla makowiec wlasnej roboty..Ja upieklam schab ze sliwka...mniam. I winko jakies australijskie.
I jutro niestety musze wyjsc z Jagodka z domu, ma byc -16. brrrr

A do kina sie nie pisze - w srode moj mezus ma urodziny, musze sie zajac kulinarna czescia wieczoru...i w ogole
 
reklama
Dobri wieczer  ;D

Dziś bylismy na obiadku u teściów a potem na kawce u Franka pradziadka :) Dobre było....
Ale temperaturka..brrr......teraz na wyzynach jakies -22....ale daje czadu !!!

Mk ja pierwsze co robię jak goście przychodzą to przepraszam za wszedobylskie kłaki  ;D bo choc dwoje się i troje to i tak wszystkich nie jestem w stanie uprzątnąc.... no a ciebie rozumiem ty masz o wiele dłuższe ode mnie.... nie mam pojęcia ile to potrwa.... ale kudełki to masz śliczne takie czarne i długie i chyba ci lekko faluja się......aż żal.....hmm ale jak zetniesz to tez sie bedą walały ale krótsze....więc czy warto je poświęcać ???? I życzenia dla męzusia z okazji urodzin...

Do kina też sie pisze i raczej razem z tatuskiem ......ale tak se mysle kobitki, że na ten hicior to moga matki z całej bydzi nadciagnąc....może zrobić rezerwacje biletów.....????Co wy na to ?????

A teraz lete pod cieplutkie kołderke.....hihih.....mamy winko rozgrzewające.....
 
Witajcie :)
mkkafe - niestety nie wiem jak dlugo moga wypadac wloski po porodzie... Mi straszliwie wypadaly w ciazy, a teraz jakims dziwnym trafem sie troszke wzmocnily :)
A co do urodzinek, to moj maz ma w sobote za tydzien ;D
 
Zimno? Nieeeee ;D
To nasz termometr sprzed chwilki ;D
shocktemp.jpg



Wiecie co? Urodzinki to ja mam za tydzień dokładnie 8) hehehe...wolę nie myśleć 8)
Idę spać, ciepłe gacie założę, bo bardzoo mamy zimno w chacie- kaloryfery prawie nie grzeją :mad: :mad: i za co ja płacę!

Wiecie co? Mi włosy wcale nie wychodziły i nie wiem od czego to zależy ::)
Dobrej nocy kochane ;D
 
GeHa ale u Was zimnica, ja Cie krece...
U nas -20
My na parterze
U nas niby nowe okna ale chyba najtansze z mozliwych - na parapecie w kuchni mamy sopel lodu :mad: i lekki szron. Qrka, takie buble wychodza dopiero w ekstremalnych warunkach. Przez trzy lata sopelkow nie bylo, dopiero teraz w taka zime sie okazuje jakie g..nam wstawili. Jestem wsciekla bo skasowali pewnie jak za porzadne okna...

Maz mnie przykryl kolderka wiec jeszcze nie ide lulac, bo mi sie cieplo zrobilo
 
jest 23.22...właśnie przed chwilą wyszłam przed dom sparwdzić jaka jest temperatura....i...... melduje ,że u mnie jest -27....ja cię kręce.....jaka kossssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaa ::)
 
reklama
wronka - loooo matko !!!! To Ty juz nie wychodz z domku wiecej, zebys tam gdzies nie przymarzla !!! Ale faktycznie przymrozilo !!!! grrrr
 
Do góry